quote:Op woensdag 11 januari 2006 12:55 schreef Bosbeetle het volgende:
wat zijn dat nou voor singles toch gewoon clips bij nummers van lateralus
Net als die LP zoveel jaar na dato... ik ontdekte trouwens een nummer van tool samen met de melvins in de melvins discografy die ik hebquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.het nummer divorced op de cd the crybaby
al zie ik net op amg dat alleen billy howerdel op de credits staat
[ Bericht 5% gewijzigd door Bosbeetle op 11-01-2006 13:10:57 ]En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
hij staat bij de credits als guitar engineer dat is/was hij ook bij toolquote:Op woensdag 11 januari 2006 13:36 schreef search64 het volgende:
Die zit helemaal niet bij tool maar bij APC...
Dank, naar die info was ik al aardig wat tijd opzoek..quote:Op woensdag 11 januari 2006 20:18 schreef TAV74 het volgende:
Hehe, die dvd extra's zijn weer eens erg de moeite waard.. vooral om het volledig zinloos audio commentaar kon ik wel lachen
Overigens zag ik net een post over Salival en dat die een slechte box zou zijn. Hier ben ik het niet echt mee eens. VInd de totale package erg cool, en de CD heeft fantastische live versies van 3rd Eye en Pushit en ook No Quarter is geweldig. De video's zijn verder gewoon gaaf om te hebben en het geluid op de DVD is goed. In de kritiek op het DVD menu en het leuke maar zeker niet bevredigende "fotoboekje" kan ik wel meegaan trouwens.
(Overigens is Salival niet meer via officiele kanalen te bestellen, dus als je hem niet hebt zul je het via ebay en marktplaats moeten proberen lijkt me)
Ja eindelijk informatie waar je wat aan hebt.quote:Op donderdag 12 januari 2006 21:29 schreef StarWolfer het volgende:
Iedereen Toolband.com gelezen ? ...
Behoorlijk wat nieuwe info over het nieuwe album ! . Het voorjaar zou mogelijk nog gehaald worden, maart lijkt uitgesloten![]()
quote:Op zaterdag 14 januari 2006 20:02 schreef sir_Tachyon het volgende:
[..]
Ja eindelijk informatie waar je wat aan hebt.
Ja heel duidelijk, bovenstaande had gewoon 1 datum kunnen zijn. Anyway, wie rekent 't ff uit?quote:In fact, in talking with the guys the other day, we calculated that Salma will probably do her little nightclub snake-dance at least three thousand more times as they put the finishing touches on the mixing of the new recording (segues, voice overs, effects, etc.). Here I should explain that, for whatever reason, Joe Barresi has the Salma Hayek dance sequence from the movie “From Dusk ‘Till Dawn” on a constant loop on the large monitor in the studio*. This has been playing non-stop throughout the entire recording/mixing process, so if you figure the approximate time of the loop (i.e. Salma's dance) and know that they put in about 12 plus hour days(6 days a week), you’ll get some idea of how much longer they’ll be at the console tweaking the thing (well worth it, I might add, having heard several of the tunes already mixed).
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:40 schreef DIJK het volgende:
Ik hoop het niet. Ik prefereer gewoon weer 013. Desnoods rij ik weer helemaal naar groningen. Maar Pinkpop![]()
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:40 schreef DIJK het volgende:
Ik hoop het niet. Ik prefereer gewoon weer 013. Desnoods rij ik weer helemaal naar groningen. Maar Pinkpop![]()
MOJO heeft sinds een paar jaar geen contracten meer met 013. Dat jij nog een toffe band gaat zien in deze zaal, hangt ervan af of de paus een moslim gaat worden.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:40 schreef DIJK het volgende:
Ik hoop het niet. Ik prefereer gewoon weer 013. Desnoods rij ik weer helemaal naar groningen. Maar Pinkpop![]()
prima bands komen daar anders langs..laatst ook underworld weer, en vorige week joris voorn. Zie het probleem niet zo eigenlijk.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:30 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
MOJO heeft sinds een paar jaar geen contracten meer met 013. Dat jij nog een toffe band gaat zien in deze zaal, hangt ervan af of de paus een moslim gaat worden.
Met andere woorden, dag 013. Dag mooie zaal. Was leuk je gekend te hebben![]()
Underworld en Joris Voorn. Dat zijn ook échte Amerikaanse namen die een contract hebben met MOJOquote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:33 schreef Laton het volgende:
[..]
prima bands komen daar anders langs..laatst ook underworld weer, en vorige week joris voorn. Zie het probleem niet zo eigenlijk.
vorig jaar perfect circle dan.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:36 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Underworld en Joris Voorn. Dat zijn ook échte Amerikaanse namen die een contract hebben met MOJO![]()
Bands = meestal gitaarmuziek in een bezetting op podium. Niet twee mannen achter een drumcomputer en een sampler of een man met sampler. Overigens is daar niets mis mee...
Ik heb fantômas er ook gezienquote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:36 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Underworld en Joris Voorn. Dat zijn ook échte Amerikaanse namen die een contract hebben met MOJO![]()
Bands = meestal gitaarmuziek in een bezetting op podium. Niet twee mannen achter een drumcomputer en een sampler of een man met sampler. Overigens is daar niets mis mee...
Das waar.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik heb fantômas er ook gezienen flat earth society (haha als je dat geen band noemt 18 man op het podium)
en amerikaanser dan fantômas wordt het niet
nouja Foreigner treed daar ook op zie ik, da's pas amerikaans! en monster magnet staat er ook, lijkt me sterk dat die allemaal niet via Mojo komen?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:39 schreef Bosbeetle het volgende:
en amerikaanser dan fantômas wordt het niet
voor ze ver ik weet kom je voor buitenlandse acts sowieso moeilijk om mojo heen.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:21 schreef _Etter_ het volgende:
[..]
nouja Foreigner treed daar ook op zie ik, da's pas amerikaans! en monster magnet staat er ook, lijkt me sterk dat die allemaal niet via Mojo komen?
Het optreden in 2001 daar was voor een festivaloptreden weergaloos dus aan de kwaliteit van het optreden zelf hoeft het niet te liggen, je krijgt er alleen de Sugababes of Krezip gratis bij.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:40 schreef DIJK het volgende:
Ik hoop het niet. Ik prefereer gewoon weer 013. Desnoods rij ik weer helemaal naar groningen. Maar Pinkpop![]()
ja, alleen dat licht he...snap dat ze die hele tent niet dichtgeritst hadden. duister moet het verdomme !quote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:25 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Het optreden in 2001 daar was voor een festivaloptreden weergaloos dus aan de kwaliteit van het optreden zelf hoeft het niet te liggen, je krijgt er alleen de Sugababes of Krezip gratis bij.
Het was toch al vrij laat maar ongetwijfeld nog niet donker. Binnen in de tent had ik er geen last van. Vergeleken met het Ozzfestoptreden was het geweldig. Op Pinkpop heb je ook niet die al te fanatieke metalheads die alleen maar op de herrie afkomen en rotzooi trappen.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:27 schreef Laton het volgende:
[..]
ja, alleen dat licht he...snap dat ze die hele tent niet dichtgeritst hadden. duister moet het verdomme !![]()
optreden was overigens briljant ja.. maakt van me janken na afloop..had wel indruk gemaakt.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:29 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Het was toch al vrij laat maar ongetwijfeld nog niet donker. Binnen in de tent had ik er geen last van. Vergeleken met het Ozzfestoptreden was het geweldig. Op Pinkpop heb je ook niet die al te fanatieke metalheads die alleen maar op de herrie afkomen en rotzooi trappen.
ehm, Opeth, Dream theater en vast nog veel meer bandsquote:Op zaterdag 21 januari 2006 01:54 schreef sir_Tachyon het volgende:
Ja welke band begint nou met een nummer van 13 minuten lang. Das toch fucking brijjant.
pink floyd , led zeppelin, rushquote:Op zaterdag 21 januari 2006 01:54 schreef sir_Tachyon het volgende:
Ja welke band begint nou met een nummer van 13 minuten lang. Das toch fucking brijjant.
De betere audioboer.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 12:28 schreef super-muffin het volgende:
Eventjes offtopic, wie weet waar ik een naald kan kopen voor mn platenspeler
Golden Earringquote:Op zaterdag 21 januari 2006 01:54 schreef sir_Tachyon het volgende:
Ja welke band begint nou met een nummer van 13 minuten lang. Das toch fucking brijjant.
Die smeets van Pinkpop had toch (ook) ruzie met Mojo? Plus, 013 staat gewoon op www.mojo.nl bij "locaties" (en als je dan doorklikt staan er dus ook een aantal door Mojo in 013 georganiseerde evenementen, o.a. dus ook Foreigner). Dus volgens mij zwam je maar wat aan.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:30 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
MOJO heeft sinds een paar jaar geen contracten meer met 013. Dat jij nog een toffe band gaat zien in deze zaal, hangt ervan af of de paus een moslim gaat worden.
Met andere woorden, dag 013. Dag mooie zaal. Was leuk je gekend te hebben![]()
In Utrecht bij "hoe heet die zaak nou joh". Ik leg wel ff uit waar hij zit. Je staat op t Vredenburg en loopt richting station. Dan kom je bij een roltrap die naar de mediamarkt leidt. Kijk nu naar rechts. Aan de overkant van de straat zit op de hoek een heel grote electronicazaak (veel blauw). Naar binnen, trap op. Daar vragen.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 12:28 schreef super-muffin het volgende:
Eventjes offtopic, wie weet waar ik een naald kan kopen voor mn platenspeler
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 13:13 schreef Bosbeetle het volgende:pff waarom spelen al die bands zulke lange nummers ... respect voor de band die met een nummer van 45 seconden begint
quote:
Staffhorstquote:Op zaterdag 21 januari 2006 13:56 schreef ErikT het volgende:
[..]
In Utrecht bij "hoe heet die zaak nou joh". Ik leg wel ff uit waar hij zit. Je staat op t Vredenburg en loopt richting station. Dan kom je bij een roltrap die naar de mediamarkt leidt. Kijk nu naar rechts. Aan de overkant van de straat zit op de hoek een heel grote electronicazaak (veel blauw). Naar binnen, trap op. Daar vragen.
quote:TOOL PROMO TOUR
As it now stands, in a few weeks (mid-February) the members of the band (except for Adam) and their manager will be traveling to parts of Europe, England, Japan and Australia on a bit of a promo tour, meaning that they will be meeting with record company people and doing various interviews with the press in order to promote their new record and upcoming tours. Although any press releases are usually timed to coincide with the release of the record, there will undoubtedly be leaks, so those of you who scour the internet should be on the lookout around this time. As the others field questions and deal with promo issues abroad, Adam will remain in Los Angeles to direct the new Tool video
Bron: Festivalinfo.nlquote:Roskilde boekt Tool, Franz Ferdinand en Kanye West
Gepost door: Yeahroen - 2006-01-25 14:15:24 - Bron: Roskilde Festival
Tool, Franz Ferdinand en Kanye West zijn de eerste door de organisatie bekendgemaakte namen voor het Roskilde Festival.
Roskilde wordt in 2006 gehouden van 29 juni tot 2 juli, maar op de camping kun je je al opwarmen vanaf 25 juni.
Informatie over de kaartverkoop voor Roskilde vind je hier
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |