Ehm, het gaat hier om het hoofd hè, even voor de duidelijkheid.quote:Op maandag 28 november 2005 11:45 schreef floopzz het volgende:
kale mannen zijn leuk!
je hebt er idd wel het hoofd voor.quote:
quote:Op maandag 28 november 2005 11:35 schreef Brighteyes het volgende:
Maar ja... ik ben bevooroordeeld want ik ben gek op kale mannen.
Zie je?! We hebben fans!quote:Op maandag 28 november 2005 11:45 schreef floopzz het volgende:
kale mannen zijn leuk!
Maar wanneer scheer je die vieze kringbaard af?quote:Op maandag 28 november 2005 10:44 schreef BrauN het volgende:
Millimeteren.
Heb ik in de zomer gedaan, maar het valt me zo goed dat ik het nu nog steeds doe.
again: kale mannen zijn leuk!quote:Op maandag 28 november 2005 11:46 schreef BrauN het volgende:
[..]
Ehm, het gaat hier om het hoofd hè, even voor de duidelijkheid.
Ach, maar hij komt uit 1928 (zie profiel), dus...quote:Op maandag 28 november 2005 18:35 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Maar wanneer scheer je die vieze kringbaard af?
Eens.quote:Op vrijdag 9 december 2005 09:07 schreef Abonides het volgende:
Mijn haar is gemillimeterd (zie fotoboek)... maar dat is meer omdat ik toch kaal ga worden en ik er zo het beste aan kan wennen. Om nou te zeggen dat het logisch is dat gemillimeterd haar slecht uitpakt vind ik apart. Ik neem aan dat je dit bedoeld met oog op extreem rechts.
Daarbij, ook ik heb een representatieve baan. Ik zit 40 uur in de week bij de klant. Naar mij mening gaat het om de gehele package, hoe kleed je jezelf erbij en hoe gedraag je je.
Gemillimeterd haar staat naar mijn mening als erg verzorgd. Alsof je net terug komt van de kapper zeg maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |