Nah, had dat boekje sneaky tussen de koekjes e.d. gepleurd, dus ze zullen er pas achtergekomen zijn bij het bijvullen. Of misschien een moedertje ofzo die het gevonden heb, wil jij een koekje mijn zoon? Doe mij dat boekje maar wat er achter ligt...quote:Op zaterdag 26 november 2005 17:48 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]Wat schattig. Had de verkoper het door?
jah daar gebeurt tenminste nog wat, maarja om nou als 11jarig meisje een Penthouse af te rekenen..quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:05 schreef Otpor het volgende:
[..]
Nog geiler waren de ingezonden verhalen in de Penthouse, rukken op letters, geweldig.
Eensch.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:13 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ben trouwens blij dat ik nog van de ontoegankelijke porno-generatie ben, veel leuker toch om al die dingen stiekem te ontdekken ipv van het normaal te vinden dat je op je 12e op msn naar een rukkende leuter zit te kijken
Dus het is een illusie dat ik later als ik ooit kinderen heb er voor kan zorgen dat ze in elk geval bij mij thuis geen porno kunnen kijkenquote:Op zaterdag 26 november 2005 18:13 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
jah daar gebeurt tenminste nog wat, maarja om nou als 11jarig meisje een Penthouse af te rekenen..
Ben trouwens blij dat ik nog van de ontoegankelijke porno-generatie ben, veel leuker toch om al die dingen stiekem te ontdekken ipv van het normaal te vinden dat je op je 12e op msn naar een rukkende leuter zit te kijken
Kloptquote:Op zaterdag 26 november 2005 18:15 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Eensch.Het was erg spannend allemaal.
Dat denk ik wel ja. Al zou ik mijn kinderen liever behoeden voor geweld (sites als Ogrish, Rotten...) dan voor porno. Denk dat porno minder kwaad kan dan geweld e.d.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:17 schreef Joene het volgende:
Dus het is een illusie dat ik later als ik ooit kinderen heb er voor kan zorgen dat ze in elk geval bij mij thuis geen porno kunnen kijken![]()
quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:18 schreef Joene het volgende:
[..]
KloptOverigens bedenk net dat ik die 06 advertenties in de kranten ook altijd wel "spannend" vond.
Zo stond ik ook een keer bij de benzinepomp, maar dan als 13 jarig jochie ofzo. Vragen ze aan mij of ik al oud genoeg ben voor zulke boekjes. Dat zie je toch zei ik. Dus gewoon kennen kopen die hap.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:13 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
jah daar gebeurt tenminste nog wat, maarja om nou als 11jarig meisje een Penthouse af te rekenen..
Tering. Als ik nu nog steeds puber zou zijn zou ik me zelfs met jouw avatar kunnen helpen, laat staan de foto in je fotoboek.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:25 schreef lucienne2 het volgende:
al die standaard (nu volledig onbegrijpelijk) knappe mannen. althans die types die iedereen in de klas lekker vond... onbegrijpelijk.....
Doe mij maar de Dolly Dots, of Bananarama. THe Bangles, ook zoiets. Boeiend die muziek.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:26 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik geilde vroeger op kerels met babyfaces. Mark Owen van Take That bijvoorbeeld. Mooie jongetjes.
Ik hoop dat er tegen die tijd gewoon goede filters of iets dergelijks bestaan.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:20 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Dat denk ik wel ja. Al zou ik mijn kinderen liever behoeden voor geweld (sites als Ogrish, Rotten...) dan voor porno. Denk dat porno minder kwaad kan dan geweld e.d.
*meldt*quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:38 schreef Otpor het volgende:
[..]
Doe mij maar de Dolly Dots, of Bananarama. THe Bangles, ook zoiets. Boeiend die muziek.
Wat denk je zelf?quote:Op zaterdag 26 november 2005 19:22 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Dat meen je toch hopelijk niet?
Heu, als er mensen zijn die opgewonden worden van rondlopen in een luier, dan kan alles.quote:Op zaterdag 26 november 2005 19:24 schreef Otpor het volgende:
Wat denk je zelf?
En je kickt nu nog steeds op vrouwen met geamputeerde lichaamsdelen?quote:Op zaterdag 26 november 2005 19:24 schreef remlof het volgende:
De medische encyclopedie van m'n ouders![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |