Doet Mieke ook Grieks?quote:Op zaterdag 26 november 2005 05:08 schreef NASDAQbastardo het volgende:
[afbeelding]?, [afbeelding].
[afbeelding].
Gewoon als een vaerreken!quote:
Gewoon ergens anders gaan staan, da's de remedie, hè Chris.quote:Op maandag 28 november 2005 22:02 schreef Chriz2k het volgende:
Huubke: ''Omdat ik daar dus gewoon niet van gediend ben''
Dat is ook gewoon geniaal.
Ik wil er niet meer over praten, het is gewoon zo geniaalquote:Op maandag 28 november 2005 22:04 schreef BrauN het volgende:
[..]
Gewoon ergens anders gaan staan, da's de remedie, hè Chris.
Huubke is tenslotte wel een man met principes.
Maar hij zegt ook: Alleen omdat ze zoveel lult.quote:Op maandag 28 november 2005 22:08 schreef BrauN het volgende:
Huubke, over een eventueel bezoekje aan Mieke: "Ik zou er nooit nie naartoe gaan. Al moest ik op m'n kop gaan staan, dan nog niet!"
Kan iemand mij even de logica uitleggen? Ik snap dat stukje van 'op m'n kop staan' niet helemaal in combinatie met het feit dat hij niet naar Mieke gaat voor een snelle wip.
en als hij dan zn kachel wil aansteken wil die kankerpallet niet brandenquote:Op maandag 28 november 2005 22:10 schreef Sterke_Yerke het volgende:Ik hoop dat sbs6, kut zender, nog een keer terug gaat naar Kees
Is er veel veranderd, Kees?
'Ik sorteer nu kachels'
Mehehequote:Op maandag 28 november 2005 22:33 schreef BrauN het volgende:
Deze had ik in een ander topic gepost, maar aanschouw hier Adolf Huubler.
[afbeelding]
Kees: "Hij wis het nie. Hij wis het nie, hè."quote:Op maandag 28 november 2005 22:38 schreef TC03 het volgende:
Ik denk trouwens dat Ruud heel stiekem nogal zwart het één en ander illegaal verpatst.
Het zal wel met een sisser aflopen.quote:Op maandag 28 november 2005 22:50 schreef BrauN het volgende:
[..]
Kees: "Hij wis het nie. Hij wis het nie, hè."
ik haal er eigenlijk helemaal niks uitquote:Op dinsdag 29 november 2005 00:48 schreef BrauN het volgende:
Hebben jullie wel eens gelet op die scène in het begin, waar Kees onder de douche staat?
Volgens de ondertiteling zegt hij: Die Spaanse zou ik wel eens lekker in de bek willen doen.
Echter, als je goed luistert zegt hij volgens mij eigenlijk: Die Spaanse zou ik graag nog eens een keer lekker op schijten.
Jij bent dan waarschijnlijk ook geen zuiderling, dus is het sowieso geheimtaal wat Kees brabbelt.quote:Op dinsdag 29 november 2005 00:56 schreef ikJur het volgende:
[..]
ik haal er eigenlijk helemaal niks uit![]()
Laat staan dat wat Ruud aan Kees probeert te vertellen in de kankerkachelscene.quote:Op dinsdag 29 november 2005 00:58 schreef BrauN het volgende:
[..]
Jij bent dan waarschijnlijk ook geen zuiderling, dus is het sowieso geheimtaal wat Kees brabbelt.
Volgens mij brult Kees dan ook keihard "Hij moet HONDERDNEGENENVEERTIG uitgooien!" ipv 141 voor de negendarterquote:Op dinsdag 29 november 2005 00:49 schreef Maisnon het volgende:
Dat stuk met het darten, ook zooo om gelachen
Spuiten op de kachel, dat loopt pas met een sisser af!quote:Op maandag 28 november 2005 23:58 schreef El_Rolando het volgende:
[..]
Het zal wel met een sisser aflopen.
Goed idee, heb je daar een mailadres voor of gebruikte je dat breaking news webformgeval?quote:Op dinsdag 29 november 2005 00:49 schreef Maikuuul het volgende:
Die varkenskop van dat wijf, trouwens mensen! ik heb al een mailtje gestuurd naar jensen zodat hij kees eens moet uitnodigen voor de showzouden jullie ook wel eens mogen doen als jullie hem zo sjiek vinde.
staat in de OPquote:Op dinsdag 29 november 2005 17:33 schreef harrynack het volgende:
waar is de aflevering via google video gebleven?
hij bedoelt ofcourse welke combinatiequote:Op dinsdag 29 november 2005 18:20 schreef MisterICE het volgende:
Eerst brult hij:
"141 moet hij nu uitgooien, dat zou lachen zijn!!!"
en gelijk daarna: "Wat moet hij nou gooien?"![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |