Ik heb anders niets gezien in Zeeland?quote:Op vrijdag 25 november 2005 17:26 schreef kaspermols282 het volgende:
Emmen lol daar ben ik geboren.
Maar bij ons sneeuwde het ook maar het bleef niet liggen(in zeeland)
waar zit je?quote:Op vrijdag 25 november 2005 17:30 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ik heb anders niets gezien in Zeeland?
Goes, vanmiddag Oost-Souburg.quote:
quote:Op vrijdag 25 november 2005 17:50 schreef Breemz het volgende:
twente wit.. liggen homaar..
en voor jou:
[afbeelding]
GODVERDOMME!quote:Op vrijdag 25 november 2005 18:18 schreef Henkmanz het volgende:
Hier in Oldenzaal (bij Enschede) is het niet vol te houden, dus zeur niet. Mijn vader is van half 3 tot 6 bezig geweest thuis te komen: alle straten zijn afgesloten ivm omgevallen bomen door de sneeuw. Mijn zus moet vannacht in Enschede blijven.
quote:Op vrijdag 25 november 2005 18:38 schreef greatgonzo het volgende:
ik wou dat een meid van mijn werk bleef slapen![]()
![]()
quote:Op vrijdag 25 november 2005 18:38 schreef Mikkie het volgende:
Sneeuw
Hier zit ik dan, lekker knus thuis met een heerlijk pilsje al het leed te overzien.
Middelburg hieroquote:Op vrijdag 25 november 2005 17:43 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Goes, vanmiddag Oost-Souburg.
weet ik niet sorryquote:Op vrijdag 25 november 2005 17:52 schreef LudoSanders het volgende:
Ik ken het, welke kant trekt het op? Richting Beveland of?
Das wel een voordeel, want ik ga dus straks wel naar de kroegquote:Op vrijdag 25 november 2005 20:28 schreef skippy22 het volgende:
Wees blij ik kan niet eens naar het cafe OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LIGT godvrrrrde En verder heb ik 6uur in de auto gezeten met me suffe zus en moeder OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LAG IK HEB HIER MAAR 2 FLESJES BIER OMDAT IK NIET MEER KAN HALEN OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LIGT IK HEB GEEN WIET OMDAT IK NIKS KAN HALEN OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LIGT IK STOND NET IN HONDEN SHIT OMDAT DE HONDEN NIET OP TIJD WAREN UITGELATEN OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LAG EN NU NIET ZO ZEUREN JA zo hmm okee
Ik hoef niet naar het cafe, DUS HET MAG WAT DAT BETREFT BEST SNEEUWEN, ik heb genoeg te drinken in huis, DUS HET MAG WAT DAT BETREFT BEST GAAN SNEEUWEN, IK BLOW NIET, DUS SNEEUW IS GEEN PROBLEEM, IK HEB GEEN SCHIJTHONDEN DIE MOETEN WORDEN UITGELATEN, DUS LAAT HET MAAR SNEEUWEN EN ZEIK NIET ZO, dan had je maar meer bier in moeten slaan gisteren, toen er voor dit weer gewaarschuwd werdquote:Op vrijdag 25 november 2005 20:28 schreef skippy22 het volgende:
Wees blij ik kan niet eens naar het cafe OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LIGT godvrrrrde En verder heb ik 6uur in de auto gezeten met me suffe zus en moeder OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LAG IK HEB HIER MAAR 2 FLESJES BIER OMDAT IK NIET MEER KAN HALEN OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LIGT IK HEB GEEN WIET OMDAT IK NIKS KAN HALEN OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LIGT IK STOND NET IN HONDEN SHIT OMDAT DE HONDEN NIET OP TIJD WAREN UITGELATEN OMDAT ER ZOVEEL SNEEUW LAG EN NU NIET ZO ZEUREN JA zo hmm okee
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. maar het ergste is;SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
>> Lees de FAQ met betrekking tot je .tk site<<<
Fotoboek
Kippetje op MSN? Mail me eerst! ;')
Welke kroeg?quote:Op vrijdag 25 november 2005 20:31 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Das wel een voordeel, want ik ga dus straks wel naar de kroeg
OP DE FIETS!
maar toch vind ik t minder dat wij geen sneeuw hebben![]()
Niet zo bijdehand irritante boer Hoe komt het dat je zo goed in breezah stijl kan schrijven Ben je der zelf een en doe je stoer op fokquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |