DE Omar W.quote:
Heb ik allemaal gedaan duivelquote:Op donderdag 8 december 2005 23:00 schreef zhe-devilll het volgende:
Je moet iemand ook goed blokken he.
Als je iemand blokt dus in de niet accepteerlijst hebt staan
Dan zie je diegene nog wel! Maar als je iemand echt blokt moet je tijdens het proces iets aanvinken en dan zijn ze echt weg, nou ja niet echt nog maar goed. Doe je dit niet en iemand voegt je weer toe, dan staat diegene gewoon weer in je lijst!
* en jij hebt waarschijnlijk iedereen die je wilt toevoegen op accepteren staan zonder jouw toestemming* Ook dat moet je nog aanvinken ergens.
I know, alles al gedaanquote:Op donderdag 8 december 2005 23:01 schreef Hbjr het volgende:
ahahaha, heel simpel
blokeer hem, verwijder hem.. goed luister goed naar deze instructies:
Ga naar Extra --> opties --> Privacy
en zoek in de lijst van geblokeerd zijn e-mail op en druk op delete. (of rechtermuis knop en verwijderen)
log uit en log in.. en viola hij kan niet meer tegen je praten
kijk ook in de settings of dit aanstaat:
Aleen geaccepteerde personen kunnen mij berichten sturen
Klopt dat komt omdat hij jou niet verwijderd heeft!quote:Op donderdag 8 december 2005 23:03 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Heb ik allemaal gedaan duivel
Alleen dat woordje verwijderen staat niet opgelicht zeg maar, als ie in mijn geblockte lijst staat.
Dus dat kan nou weer net niet, en met anderen wel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |