Was 37 euro inclusief verzendkosten. En ik dacht dat ik 'm op de 25e wel binnen had. Maar dat wordt dus de 28e (hoop ik). Ik baal er echt ENORM van, en ik bestel echt nooit meer wat bij CD-WOW. Ik betaal liever wat meer en dat ik het dan op tijd binnen heb.quote:Op zaterdag 26 november 2005 16:35 schreef Rgrr het volgende:
[..]
mag ik vragen waarom je hem daar hebt besteld? was dat goedkoper ofzo?![]()
Shit, nou ben ik écht de enige die 'm nog niet heeftquote:Op zaterdag 26 november 2005 16:26 schreef Sickert het volgende:
ik heb m binnen de postbode was erg laat
[DS] Friend Codesquote:Op zaterdag 26 november 2005 16:39 schreef RayMania het volgende:
Friend Code van RayMania: 317887 673968
Gelul man!quote:Op zaterdag 26 november 2005 16:36 schreef basalphenaar het volgende:
[..]
Was 37 euro inclusief verzendkosten. En ik dacht dat ik 'm op de 25e wel binnen had. Maar dat wordt dus de 28e (hoop ik). Ik baal er echt ENORM van, en ik bestel echt nooit meer wat bij CD-WOW. Ik betaal liever wat meer en dat ik het dan op tijd binnen heb.
jaquote:Op zaterdag 26 november 2005 17:07 schreef jeloo het volgende:
en vlak voor de finish nog door nummer 2 en 3 ingehaald worden waardoor je geen goud hebt suckt!
Of bestel gewoon optijdquote:Op zaterdag 26 november 2005 17:19 schreef McGilles het volgende:
Echt altijd mensen zeuren dat ze hem niet op tijd binnen hebben, als je het in eigen handen wil hebben loop lekker naar de stad en koop em gewoon in een shop, heb em echt vandaag nog in tig winkels zien liggen
Ik heb ook een linksys , wat je moet doen is je settings op 802.11b zetten en je Control TX Rate op 2 mbps zetten, hier bij mij werkt ie perfectquote:Op zaterdag 26 november 2005 17:33 schreef mordradead het volgende:
[..]
gedaan werkt nog niet.... m'n wireless-g lampje knippert niet eens![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |