10? Da's boven verwachting van de eerdere rapporten. Toen was het nog 9.quote:Op donderdag 24 november 2005 18:58 schreef Oom_Agent het volgende:
Vannacht zit er een windkrachtje 10 in aan de kust, ook de buien die het hele land aan gaan doen zullen sterk toenemen.........
yep, rond 02:00 uur wordt er een gemiddelde snelheid van 48 knopen ( Beaufort 10) verwacht in Hoek van Holland volgens de laatste kaarten. De storm diept zich nog wat verder uit.quote:Op donderdag 24 november 2005 18:59 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
10? Da's boven verwachting van de eerdere rapporten. Toen was het nog 9.
Ik woon er ver genoeg vandaanquote:Op donderdag 24 november 2005 19:03 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
yep, rond 02:00 uur wordt er een gemiddelde snelheid van 48 knopen ( Beaufort 10) verwacht in Hoek van Holland volgens de laatste kaarten. De storm diept zich nog wat verder uit.
Misschien kun je nog wat emmertjes eruit scheppen met de burenquote:Op donderdag 24 november 2005 19:05 schreef Evil-Cherry het volgende:
Ik woon ongeveer 10 kilometer van HvH vandaan. Heel gezellig. Dat wordt pannen ruimen morgen![]()
En nee, er is geen water uit gehaald sinds vanmorgen.
ooh.. probleem opgelostquote:Op donderdag 24 november 2005 19:08 schreef Evil-Cherry het volgende:
Haha, echt niet, ik woon op een heuvel, ik ben de laatste die verzuipt. Ik ga gewoon pitten vannacht, ik zie het morgen wel
spanning neemt toequote:Op donderdag 24 november 2005 19:23 schreef Ambrosius het volgende:
Het gaat ineens hard met dit topic.
Ik heb zo'n vermoeden dat het morgenochtend nóg sneller zal gaanquote:Op donderdag 24 november 2005 19:23 schreef Ambrosius het volgende:
Het gaat ineens hard met dit topic.
voordat ik ga werken moet het wel lukken, als ik vannacht nat wordt, dan zal ik hier ook wel te vinden zijn, maar dan zou het hier lekken, dus misschien ook weer nietquote:Op donderdag 24 november 2005 19:24 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat het morgenochtend nóg sneller zal gaan
ik denk dat het in de regio oost ook wel goed te keer zal gaan....niet zo als de andere provinciesquote:Op donderdag 24 november 2005 19:26 schreef Eveli het volgende:
Jammer dat het weeralarm niet voor Regio Oost geldt.
niet veel wind daar, maar wel sneeuwquote:Op donderdag 24 november 2005 19:26 schreef Eveli het volgende:
Jammer dat het weeralarm niet voor Regio Oost geldt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |