Goeie gok..quote:Op woensdag 23 november 2005 21:42 schreef BONG4002 het volgende:
Ah hij is veranderd zie ik, dankje Flugeltje(ik gok dat zij het was)
Rob en Joost gaan NU de toetjes maken!!!!!!quote:Op woensdag 23 november 2005 21:41 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Misschien word het toch nog spannend in dit topic je weet maar nooit![]()
Dat is denk ik de enige manier om alles terug te lezen, anders kan je het mooi vergeten. Maar ik kies dan voor het onbewoond eiland, als ik iets te kiezen hebquote:Op woensdag 23 november 2005 21:39 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Jaja, dat zeg je vast tegen alle vrouwen hier... Maar Ik ga dat nog wel eens nalezen als ik wat tijd over heb. Als ik onverhoopt in de gevangenis mocht belanden bijvoorbeeld, of op een onbewoond eiland terecht kom.
Hier lopen de streams zonder een hapering. Ik heb die garnierstrraemingdinges.quote:Op woensdag 23 november 2005 21:39 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Streams lopen niet echt denderend vanavond, gisteren lag het aan de regie en nu aan technische foutjes denk ik
Lekker!!quote:Op woensdag 23 november 2005 21:42 schreef Gert het volgende:
[..]
Rob en Joost gaan NU de toetjes maken!!!!!!![]()
Geen idee. Ingrid en Menno hebben ook eens een etenje met zn 2en gehad, toen Menno genomineerd was, en toch ging hij er niet uit die week.quote:Op woensdag 23 november 2005 21:37 schreef melke het volgende:
Die lovekamer he. Zou dat kunnen betekenen dat een van hen naar huis moet? Is toch een extraatje wat de anderen genomineerde niet krijgen
Dan zal ik morgen genieten maar dan komt er ook wel een enorm gezeur van Dido en geen van de bewoners zal het begrijpen. Zij zijn er van overtuigd dat juist Roel niet weg gaat.quote:Op woensdag 23 november 2005 21:40 schreef regenworm het volgende:
[..]
Het zou mij niet verbazen dat Roel morgen vertrekt.
Hij heeft ineens zijn geld teruggekregen, het leek erop dat hij gisteren een joint zat te roken.
En als toetje een seks avondje met dido.
Thanks! Dan zet ik het geluid METEEN weer aanquote:Op woensdag 23 november 2005 21:42 schreef Gert het volgende:
[..]
Rob en Joost gaan NU de toetjes maken!!!!!!![]()
Saroma?quote:Op woensdag 23 november 2005 21:45 schreef debuurvrouw het volgende:
wat is dat voor chemisch roze goedje?
aarbeienspermasaus van Robquote:Op woensdag 23 november 2005 21:45 schreef debuurvrouw het volgende:
wat is dat voor chemisch roze goedje?
Die poll zegt helaas niet altijd alles maar wie weetquote:Op woensdag 23 november 2005 21:46 schreef Day het volgende:
Op de Talpa-poll heeft Chantal zelfs Rob ingehaald! En Nathalie staat op de laatste plaats!
moet zoiets niet in een bakje opstijven in de koelkast? het lijkt wel tubbietoetjequote:
quote:Op woensdag 23 november 2005 21:47 schreef Gert het volgende:
Dat Rozenbed dat BB heeft klaargezet, dat betekent toch eigenlijk gewoon: GA NOU EENS NEUKEN JULLIE!!
whehequote:Op woensdag 23 november 2005 21:31 schreef bunnyma het volgende:
Roel schrikt even want hij komt er achter dat in Ingrids boek foto van de wc staan. Hij gaat meteen kijken of ze hem al trekkend hebben kunnen zien.
Hij hing altijd iets over de spiegel en had niet aan de camera gedacht.![]()
Chantal en Rob staan op een gedeelde 5de plaats...helaasquote:Op woensdag 23 november 2005 21:46 schreef Day het volgende:
Op de Talpa-poll heeft Chantal zelfs Rob ingehaald! En Nathalie staat op de laatste plaats!
Oooh jij bent zo onromantisch!!quote:Op woensdag 23 november 2005 21:47 schreef Gert het volgende:
Dat Rozenbed dat BB heeft klaargezet, dat betekent toch eigenlijk gewoon: GA NOU EENS NEUKEN JULLIE!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |