van hoesten kan je spierpijn krijgen of een spier verrekken...als je geen koorts hebt oid dan kan je het best nog even afwachtenquote:Op dinsdag 22 november 2005 22:02 schreef flugeltje het volgende:
ff snel vraagje, kan het kwaad dat ik na een week behoorlijk hoesten pijn krijg in m'n rug/schouder. (achter m'n schouderblad?) of zal ik toch maar ff naar de huisarts?
Wie zegt dat dat het geld van Roel is? Volgens mij heeft zij er wat mee verdiendquote:Op dinsdag 22 november 2005 22:02 schreef farceman het volgende:
WAar is nu dat geld heeft Roel het nog onder zijn bed, heeft dido het alweer verplaatst of heeft joost het nu? Iemand help!
WhoTF is Kasta?quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
van hoesten kan je spierpijn krijgen of een spier verrekken...als je geen koorts hebt oid dan kan je het best nog even afwachten
En..."ach Kasta"
ben je roker flugel? volgens mij zijn het gewoon je longenquote:Op dinsdag 22 november 2005 22:02 schreef flugeltje het volgende:
ff snel vraagje, kan het kwaad dat ik na een week behoorlijk hoesten pijn krijg in m'n rug/schouder. (achter m'n schouderblad?) of zal ik toch maar ff naar de huisarts?
geen koorts meer, dus dan is het toch spierpijn... In m'n ribben ook al... bleehquote:Op dinsdag 22 november 2005 22:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
van hoesten kan je spierpijn krijgen of een spier verrekken...als je geen koorts hebt oid dan kan je het best nog even afwachten
En..."ach Kasta"
De voice-over stelde ons een tijdje geleden gerust dat hij het "wel weer terugkrijgt, maar nu zijn lesje moet leren".quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:04 schreef melke het volgende:
[..]
Wie zegt dat dat het geld van Roel is? Volgens mij heeft zij er wat mee verdiend
quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:06 schreef Wup het volgende:
[..]
ben je roker flugel? volgens mij zijn het gewoon je longen
Als ik 10 cent kreeg voor iedere jeer dat ik dacht "Wat is Chantal toch een vervelende stinktaart", dan zegde ik morgen mijn baan op!quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:02 schreef melke het volgende:
Als ik 10 cent kreeg voor iedere keer dat Dido en Roel over hun 'relatie' spreken was ik nu al miljonair geweest!
Alleen maar de meest gepermbande user op fok.... Hilarisch om z'n topics te volgen, maar een crime om mee te discussieren...quote:
Net als gisteravond... en de avond ervoooor...quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:07 schreef Dr_Greene het volgende:
Heeft iemand die glimlach op Dido's gezicht gecapped...
...leek erop dat Roel met het betere handwerk bezig is?
Zit hij hier ook op BB ?quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:09 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Alleen maar de meest gepermbande user op fok.... Hilarisch om z'n topics te volgen, maar een crime om mee te discussieren...
En wat heeft dat met Dido te maken? Nooit aan gedacht dat ze misschien ook wel geld heeft gekregen voor de alcohol opdracht?quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:07 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
De voice-over stelde ons een tijdje geleden gerust dat hij het "wel weer terugkrijgt, maar nu zijn lesje moet leren".
Nah, denk ik niet... Of hij moet hier onder één van z'n 300 kloons posten... Een lieve dit keer, want ik heb nog niemand kunnen betrappen op Kasta-kwaliteiten hier...quote:
Dat hoeft niet noodzakelijkerwijs uit Roels budget te komenquote:Op dinsdag 22 november 2005 22:10 schreef melke het volgende:
[..]
En wat heeft dat met Dido te maken? Nooit aan gedacht dat ze misschien ook wel geld heeft gekregen voor de alcohol opdracht?
Krijg weer nostalgische gevoelens naar "De Bus 2"...quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:10 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Net als gisteravond... en de avond ervoooor...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |