quote:Op zaterdag 26 november 2005 23:40 schreef spookvrouw het volgende:
* spookvrouw gaat morgen met een 10 en 12 jarige naar HP. Hoe eng zal de 10 jarige het vinden? De andere drie films heeft ze ook gezien en was bij de laatste niet echt bang.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't think you are, know you are.
http://forum.fok.nl/topic/258357
Dat gaat dekomende films nog wel veranderen!quote:Op zaterdag 26 november 2005 23:52 schreef klappernoot2000 het volgende:
Wat ik jammer vond dat de kinderlijke speelsheid die je zag in de eerste 3 delen er nu wel af is.
Een Harry Potter film voor jonge volwassenen zou iets meer diepgang moeten hebben, en ook iets geraffineerderdere humor, de film leunt nu teveel op 2 gedachten..![]()
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Engaging Infinite Improbability Drive..
quote:Op zondag 27 november 2005 00:07 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]Auch, goed detail, bijna vergetenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't think you are, know you are.
http://forum.fok.nl/topic/258357
Nee. Wel een grote draakquote:Op zondag 27 november 2005 00:08 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Ik ga morgen![]()
Zit die grote spin er ook weer in?
lol doolhofquote:Op zondag 27 november 2005 00:06 schreef Roi het volgende:
Ik schrok zelf ook een keer. (In de doolhof.)
Pff gelukkig.. Ik ben echt vreselijk bang voor spinnen namelijkquote:Op zondag 27 november 2005 00:13 schreef GHans7 het volgende:
[..]
Nee. Wel een grote draak. (Ow en een hele grote vrouw, ook erg angstaanjagend).
Mja klein spoilertje dan maar voor het geval dat:quote:Op zondag 27 november 2005 00:15 schreef sinaasappelsapje het volgende:
[..]
Pff gelukkig.. Ik ben echt vreselijk bang voor spinnen namelijk![]()
Maar draken, bloed en schedels enzo vind ik dan weer niet eng
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't think you are, know you are.
http://forum.fok.nl/topic/258357
quote:Op zondag 27 november 2005 00:18 schreef GHans7 het volgende:
[..]
Mja klein spoilertje dan maar voor het geval dat:Ach ja, dat zien we dan wel weer.. Eerst deel 5 nogSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Er was plosteling een hard geluid, verder niets schokkends.quote:Op zondag 27 november 2005 00:15 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
lol doolhof.. ik schrok opzich nergens van, mja misschien schrok ik van de actie toen harry en de andere voor de 1e opdrachten klaar stonden in de tent, toen hermelien zo aan de andere kant stond te fluisteren, en toen ze zo zei, oooooh .. harry .. wapperend met d'r handen om z'n. Ik schrok ervan omdat het wel redelijk gemeend over kwam vond ik
.
lol, jij gaat nog een keer naar de bios om hem te zien ?quote:Op zondag 27 november 2005 08:33 schreef Puckie74 het volgende:
Heel hard geprobeerd niet te veel aan het boek te denken. Wist al dat de Dursleys en Dobby er niet in voor kwamen, dus daar had ik me bij neergelegd.
Maar als er gelijk in de eerste scene iemand bij is die in het boek veel langer mysterieus blijft ('my faithful servant at Hogwarts') is dat toch moeilijk!
De film was op zich best overweldigend. Is natuurlijk ook fantastisch om te visualiseren, zo'n WK en toernooi.
Fred en George vond ik wel grappig, maar hadden wel wat minder gekund. Ron is top. Rupert is Ron gewoon.
En tja...Dumbledore. Ik meen al eerder gelezen te hebben: waarom schreeuwt hij? Hij was af en toe bijna agressief naar Harry toe. Richard Harris komt helaas nooit meer terug natuurlijk. Ik hoop dat Michael Gambon zich in de volgende film wat kan inhouden.
Al met al een leuke avond gehad. Ga sowieso nog wel een keer. Meestal kan ik bij de tweede keer kijken mijn bezwaren beter van me af zetten. Ben benieuwd.
Zekers. Heb alle films minimaal twee keer in de bioscoop gezien. Is dat raar?quote:Op zondag 27 november 2005 10:16 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
lol, jij gaat nog een keer naar de bios om hem te zien ?![]()
Mwoah, weet niet of het raar is, maar ik betaal 8.5 euro voor een kaartje liever niet nog een keer. Ik heb volgens mij alleen een star wars film in de bios 2 keer gezien, voor de rest nog nooitquote:Op zondag 27 november 2005 10:37 schreef Puckie74 het volgende:
[..]
Zekers. Heb alle films minimaal twee keer in de bioscoop gezien. Is dat raar?
Ze vonden mij engquote:Op zondag 27 november 2005 00:17 schreef spookvrouw het volgende:
Ik denk dat het dan wel zal meevallen. Van de spin waren ze niet echt onder de indruk, en die enorme slang ook niet echt, wel geschrokken bij de onverwachte momenten. De dementors vonden de meiden "enger" en knepen me toen wel even. En ze zijn nu ook weer wat ouder, ik zie het wel. Ik laat het hier wel weten hoe ze het gevonden hebben.
Met OV krijg je 2 euro korting, dus ik ga echt nog wel een keer als het me maar 5 euro kostquote:Op zondag 27 november 2005 10:58 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mwoah, weet niet of het raar is, maar ik betaal 8.5 euro voor een kaartje liever niet nog een keer. Ik heb volgens mij alleen een star wars film in de bios 2 keer gezien, voor de rest nog nooit![]()
Nou, ik had sommige personages echt heeel anders voorgesteld zeg maar (ik las die boeken al 6 jaar geleden ongeveer)quote:Op zaterdag 26 november 2005 13:06 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Moah, het beantwoord wel redelijk mn fantiasie. Er zijn heus wle dingen die ik anders in mn koppie heb zitten. Zeker wel. Maar Ron,Harry en Hermelien vind ik opzich wel redelijk kloppen. Same as met anderling en sneep. Alleen perkamentus vind ik .. mwoah, in deel 3 en 4 een tikkeltje overdreven. The dursleys kloppen voor mijn gevoel ook totaal :/ qua het beeld wat ik had toen ik eerst het boek las. Dus opzich .. fantasie verpesten .. gaat wel heel ver
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |