dat denk jij...quote:Op maandag 21 november 2005 13:34 schreef Dizer het volgende:
Die krijgt hem bij jou niet omhoog hoor![]()
Sorry, hij heeft toch echt gelijk.quote:
Ja, wat verwacht je dan van een homo?quote:
Will & Grace hebben ook nooit sex gehad.. sorry Babettequote:Op maandag 21 november 2005 13:41 schreef babette21 het volgende:
[..]
dat mijn ultieme charme ook voor jou niet te weerstaan zou zijnofzo
Goed voorbeeldquote:Op maandag 21 november 2005 13:45 schreef Dizer het volgende:
Will & Grace hebben ook nooit sex gehad.. sorry Babette
ach ja.... 't was toch maar 'n hoop gelul in de ruimtequote:Op maandag 21 november 2005 13:45 schreef Dizer het volgende:
Will & Grace hebben ook nooit sex gehad.. sorry Babette
Een move?quote:Op maandag 21 november 2005 14:40 schreef babette21 het volgende:
[..]
aha....word 't geen tijd dat jij 's een move gaat maken?!
ik heb het de hele dag al niet.... kan het ook nergens vinden, waar ik ook zoek.....quote:Op maandag 21 november 2005 14:43 schreef Copycat het volgende:
Ik heb nu al geen werkzin meer...
eentje ruilen?!quote:En ik heb hartstikke veel deadlines deze week.
Is goed!quote:Op maandag 21 november 2005 14:53 schreef babette21 het volgende:
eentje ruilen?!
ik heb hier nog een onderzoeksaanvraag voor een 4-jarige driftkikker, probleemanalyse is al af...
oh da's wel interessant...quote:Op maandag 21 november 2005 14:56 schreef Copycat het volgende:
Is goed!
Dan krijg jij van mij het uitwerken van een artikel van twee pagina's over de noodzaak van screenen van schoonmaakmedewerkers!
Het erge is dat ik drie weken geleden al een interview hiervoor heb gedaan. Alleen schuif ik het uitwerken steeds voor me uit... en nu kwam ik er net achter dat ik het bandje waar het interview opstaat, kwijt ben geraakt...quote:Op maandag 21 november 2005 15:02 schreef babette21 het volgende:
oh da's wel interessant...
een vriendin van mij gaat oa over de schoonmakers in 'n ziekenhuis, die heeft altijd heibel met die sukkels
interviewtje met haar en klaar is je artikel
oh wat erg is dat he... ik zit hier ook met 1,5 kantje aan krabbels van een week geledenquote:Op maandag 21 november 2005 15:16 schreef Copycat het volgende:
Gelukkig schrijf ik heel leesbaar mee tijdens een interview.
Heb jij geen huiswerk of zo?quote:Op maandag 21 november 2005 15:12 schreef Duiveltja het volgende:
Ik zit nu even de top 10 van "Try before you die" te kijken. Filemon die in de porno gaat is echt hilarisch haha![]()
![]()
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |