De Mul heeft al bewezen het niveau niet aan te kunnen....quote:Op maandag 21 november 2005 14:50 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Ik ben een voorstander van een eigen opleiding linksbuiten en eventueel de Mul op rechts...
Met vervequote:Op maandag 21 november 2005 15:00 schreef PyTh het volgende:
Lekker programmaatje voor jullie tot aan het einde van het jaar.
Ben benieuwd hoe jullie je daar doorheen gaan slaan
Huiliequote:Op maandag 21 november 2005 15:10 schreef Erwtensoep het volgende:
Maak jij je nou maar druk om je eigen club
Zou de competitie wel een stuk aantrekkelijker maken als jullie je er goed doorheenslaanquote:
quote:Op maandag 21 november 2005 15:36 schreef mikey99 het volgende:
[..]
wat is dat toch elke keer? 14.gif?
En dat durf je zomaar in een Ajax topic te zeggen?quote:Op maandag 21 november 2005 15:41 schreef valek het volgende:
Nu wordt het zo saai, omdat PSV eigenlijk geen tegenstand heeft. Een keer gelijkspelen maar verder winnen ze toch alles.
stout hequote:Op maandag 21 november 2005 15:42 schreef aldostuta het volgende:
[..]
En dat durf je zomaar in een Ajax topic te zeggen?
Boefje....
quote:Op maandag 21 november 2005 15:36 schreef mikey99 het volgende:
[..]
wat is dat toch elke keer? 14.gif?
want?quote:Op maandag 21 november 2005 15:49 schreef RayMania het volgende:
Goed dat er geen nieuwe spelers gehaald worden.
FP-crew he? Die hebben nergens verstand vanquote:Op maandag 21 november 2005 15:49 schreef RayMania het volgende:
Goed dat er geen nieuwe spelers gehaald worden.
Mocht wel eens tijd worden ookquote:Babel mist Sparta, Edgar in de basis
Maandag 21 november, door HM, Amsterdam, 14.38u GMT+01.00, ANP
Ryan Babel speelt dinsdagavond niet mee in de Champions League-wedstrijd van Ajax tegen Sparta Praag. De aanvaller heeft nog last van een liesblessure.
Markus Rosenberg begint waarschijnlijk in de spits. Edgar Manucharyan neemt na zijn invalbeurt tegen FC Twente vermoedelijk de plaats in van Nourdin Boukhari als linksbuiten.
Tomás Galásek is voor het duel met zijn landgenoten geschorst. Julien Escudé ontbreekt wegens een rugblessure. Hij zit net als de langdurig geblesseerden Mitea en Maxwell op de tribune. Ook Angelos Charisteas en Bogdan Lobont zijn nog niet wedstrijdfit.
Bij een zege gaat Ajax zeker door naar de tweede ronde in de Champions League. Als de Amsterdammers gelijk spelen, zijn ze afhankelijk van het resultaat van FC Thun-Arsenal. Wanneer Arsenal wint, heeft Ajax aan een gelijkspel voldoende.
De vermoedelijke opstelling van Ajax:
Stekelenburg; Trabelsi, Grygera, Maduro en Emanuelson; De Jong, Sneijder en Lindenbergh; Pienaar, Rosenberg en Manucharyan.
Sport-Crwquote:Op maandag 21 november 2005 16:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
FP-crew he? Die hebben nergens verstand van.
Nogal wiedes! Rosenberg is los!!!!!!!!!!1111ONE ONE~~quote:Op maandag 21 november 2005 15:49 schreef RayMania het volgende:
Goed dat er geen nieuwe spelers gehaald worden.
Jij bent zeker ook iemand die Rosenberg een aanfluiting vind? Hoeveel kansen heeft de Mul gehad in het Ajax van Danny Blind?quote:Op maandag 21 november 2005 15:33 schreef aldostuta het volgende:
[..]
De Mul heeft al bewezen het niveau niet aan te kunnen....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |