abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † dinsdag 29 november 2005 @ 11:46:24 #201
43556 miss_dynastie
pi_32667254
quote:
Op dinsdag 29 november 2005 11:36 schreef BlondT het volgende:
Over dat schuldgevoel wat ik in alle berichten mis, dat zou best nog wel kunnen komen, maar is dat niet iets mens-eigens? Als er iets gebeurt, dat je direkt de schuld bij jezelf legt? Had ik maar niet dit, of was ik maar niet dat...
Nee hoor, ik ken mensen die nooit de schuld bij zichzelf leggen, maar juist altijd alles aan een ander wijten. Volgens mij is het juist mens-eigens dat iedereen anders op dit soort dingen reageert.
pi_32667527
quote:
Op dinsdag 29 november 2005 11:36 schreef BlondT het volgende:
Anneja, ik heb ook wat berichten terug gelezen en vond het volgende :"Oja, en val de jehova getuigen niet aan hierop, ik had een goed gesprek met ze. En voor hetzelfde geld had ik met iemand anders 10 minuten aan de deur gestaan" (vorige week dinsdag).
Ha ja. Heb ik dus toch niet de reanimatietijd met de afwezigtijd verward.
quote:
Ik kan best wat kort door de bocht reageren, maar ik reageer op wat ik lees. Over dat schuldgevoel wat ik in alle berichten mis, dat zou best nog wel kunnen komen, maar is dat niet iets mens-eigens? Als er iets gebeurt, dat je direkt de schuld bij jezelf legt?
Ik kan hier alleen maar voor mezelf spreken, maar wat ik bij mezelf voel of denk (dat iets bijzonder erg mijn schuld is) is iets heel anders dan wat ik primair naar buiten zou willen brengen (jamaar dit, jamaar dat, draaikont draaikont). Af en toe verras ik mijzelf en spreek ik een gemeend mea culpa uit, maar dat komt minder vaak voor dan ik zou willen.
quote:
Ik mag niet oordelen, maar ik word zo kriegelig van die godsdienstwaanzin
Ik ook, maar zo lang het hen troost biedt en ze mij niet proberen te bekeren probeer ik wanhopig me er niet aan te ergeren . Wat niet wegneemt dat ik er echt niets van begrijp, maar dat terzijde.
  dinsdag 29 november 2005 @ 17:56:16 #203
53283 Captain_Chaos
Aláááááááárm.....
pi_32676244
Wat een droevige afloop...
Jawohl Herr Kaloin!
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 29 november 2005 @ 19:07:05 #204
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_32678086
Er is nog geen nieuws, behalve dat er een EEG is gemaakt en dat de ouders vandaag een gesprek hebben met de kinderarts en de neuroloog.

(even uit een paar mailtjes op OO gedestilleerd)
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_32684227
Nu wel nieuws.. Laatste update is hier te lezen.
  † In Memoriam † dinsdag 29 november 2005 @ 23:17:16 #206
7074 moussy
kuttekop
pi_32684555
Ik kan me niet zo goed voorstellen dat die mensen op een God blijven rekenen... das toch ook diegene die het kind aan het terughalen is
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_32685003
wellicht hopen ze er troost uit te kunnen putten.

wat verdrietig allemaal.
pi_32685885
Ik denk dat dat niet uit te leggen is, Moussy..
in de bijbel wordt de vergelijking gebruikt met God als een goede vader, die het beste met je voorheeft, ook al begrijp je hem niet. En dat 'niet begrijpen' komt heel veel terug (in de psalmen, in Job, in Klaagliederen), maar dat vertrouwen ook.. hoe moeilijk ook.
En ik denk niet dat de hoop die je nu in hun berichten leest het eindstation is, het zal waarschijnlijk nog moeilijk genoeg voor ze worden de komende jaren.

/edit
Nouja, nog een stukje uit een nieuwe vertaling van psalm 23, misschien dat dat wat kan verduidelijken?
quote:
De Heer is mijn herder, en ik zal zijn schaap zijn
tevreden en veilig, want hij zorgt voor alles;
hij weet waar het gras groeit, en hij laat me slapen
aan rimpelloos water. Daar kom ik tot rust.
Ik durf hem te volgen: de paden zijn veilig
zoals hij beloofd heeft, omdat hij de weg weet.
Hoe diep en hoe donker het dal is, u redt mij;
Uw herdersstaf troost mij. Ik ben niet alleen.
(Uit psalm 23, berijming: Menno van der Beek)
pi_32686255
Wat vreselijk allemaal, zo een kleine hummel nog en nu is zijn leventje al bijna voorbij.

De ouders, ik kan me bij benadering niet voorstellen door wat voor hel van gevoelens ze nu heengaan.
Vind het wel heel fijn voor ze dat hun geloof ze voor een groot deel op de been houd en ze er kracht uit kunnen putten.
Ikzelf geloof niet, maar heb gezien bij mijn grootouders op hun sterfbed dat het geloof wat hun wel hadden hun een troost gaf en sterk leek te maken.
Ook de glimlach om de mond op het moment van overlijden, daardoor stel ik mezelf toch wel eens de vraag: "Zal er meer zijn?"

Familie van Enzo kan ik voor nu alleen maar heel veel sterkte en kracht toewensen de komende dagen en ook de tijd die daarop volgt natuurlijk.
Don't walk in front of me, I may not follow... Don't walk behind me, I may not lead...
Just walk beside me and be my friend.
Games
  Redactie Frontpage / Spellchecker woensdag 30 november 2005 @ 07:40:01 #210
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_32689010
Je ziet het aankomen maar het is en blijft vreselijk triest dat het leven van dit kleine kereltje niet meer gered kan worden...
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_32689191
quote:
Op dinsdag 29 november 2005 23:17 schreef moussy het volgende:
Ik kan me niet zo goed voorstellen dat die mensen op een God blijven rekenen... das toch ook diegene die het kind aan het terughalen is
Nee, Hij haalt het kind niet terug uit ons huidige leven; het is voor het kind blijkbaar niet mogelijk om in deze niet-volmaakte wereld te leven. Daarom kan en mag het kind naar Hem terug. Dat is dus precies andersom. Die mensen kunnen dus hooguit blij zijn dat dit leven niet het laatste is, dat het hierna echt ophoudt.
Wij kunnen God niet begrijpen, omdat wij eigenlijk slechts in dit leven kunnen denken. Hij weet wel wat er hierna komt, dus misschien is het gewoon zo dat wat hierna komt veel beter is.
Vergelijk het met een bevalling; al die pijn, de weeen etc. onderga je niet voor je plezier, maar omdat je weet wat eraan komt, kun je het uithouden en is het achteraf 'vergeten'. Misschien is deze wereld in 'barensnood', zoals ooit is geschreven en moet uit die pijn uiteindelijk de verlossing komen; wie zal het zeggen...
Overigens wel leuk dat je ook 'terug' gebruikt


edit: wat een vreselijk bericht. Wat moet het pijn doen als je te horen krijgt dat je kind zal sterven aanstaande vrijdag... Dat je hem niet meer zelf kan houden, maar hem zal moeten loslaten...
Ik wens de ouders, broer en Enzo heel veel sterkte toe.

[ Bericht 9% gewijzigd door Bright op 30-11-2005 08:23:47 ]
pi_32689326
wat onvoorstelbaar verdrietig...
mooi he, alles
pi_32689985
quote:
Op dinsdag 29 november 2005 23:17 schreef moussy het volgende:
Ik kan me niet zo goed voorstellen dat die mensen op een God blijven rekenen... das toch ook diegene die het kind aan het terughalen is
Tja... ik ken kringen waar je niet eens mag rouwen om een dode, want "het was Gods wil". Ik vind dat zelf heel triest (Ben gelovig, maar geloof niet dat God mensen stuurt en terug haalt oid), je moet dan al je emoties die je menselijk maken (en de mens is dé schepping van God, geschapen naar zijn evenbeeld volgens de bijbel) gaan verstoppen, je moet eigenlijk een soort robot worden die slechts doet wat er van hem verwacht wordt.

Ik snap dat dus ook niet...

Maar goed, wel heel, heel triest. Hoop dat de ouders -hoe onbegrijpelijk ook voor ons- sterkte kunnen putten uit hun geloof en de mensen om hen heen, en dat ze genoeg wijsheid krijgen om te doen wat het beste is voor hun zoontje, ook al betekent dat een leven lang doorgaan met een onmogelijk gemis.
  † In Memoriam † woensdag 30 november 2005 @ 09:31:37 #214
7074 moussy
kuttekop
pi_32690003
quote:
Op woensdag 30 november 2005 08:18 schreef Bright het volgende:


Overigens wel leuk dat je ook 'terug' gebruikt
OMG waar ben ik over begonnen Bright, tis niet mijn idee dat terughalen, maar mijn indruk die ik kreeg hoe de ouders er over denken.

Ik geloof niet in een god die mensen maakt, terughaalt of wat dan ook.
Je zou er haast een boek over schrijven!
  woensdag 30 november 2005 @ 10:29:53 #215
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_32690908
*tranen schieten ervan in mijn ogen* wat verschrikkelijk zeg. zo'n klein hummeltje nog

evengoed wens ik nogmaals de ouders familie en vrienden veel sterkte toe.
pi_32691055
quote:
Op woensdag 30 november 2005 09:31 schreef moussy het volgende:

[..]

OMG waar ben ik over begonnen Bright, tis niet mijn idee dat terughalen, maar mijn indruk die ik kreeg hoe de ouders er over denken.

Ik geloof niet in een god die mensen maakt, terughaalt of wat dan ook.
ssssst... Dat weet ik
pi_32695172
brrr kippenvel krijg je ervan

Nogmaals heel veel sterkte
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  woensdag 30 november 2005 @ 13:44:27 #218
56347 Faithz
ADHD Fokker
pi_32695182
quote:
Lieve allemaal,


Ik weet niet hoe ik beginnen moet. Het gesprek was zwaar, maar ook duidelijk en we hebben er een eerlijk en rechtvaardig gevoel aan overgehouden. Ik hoop dat ik het jullie goed kan beschrijven.


De medische situatie van Enzo is heel slecht, dat laat de EEG zien (de hersenschors is eigenlijk helemaal weg, en daar zit alles in: waarneming, voelen, denken, zien, persoonlijkheid, reageren op omgeving enz). De neuroloog heeft Enzo nog nauwkeurig bekeken en getest en concludeert dat hij een zeer zware hersenbeschadiging heeft. Enzo's score op de GCS-schaal (welke mate van bewustzijn hij heeft, de schaal loopt van 3 naar 15) is voortdurend onder de 8 gebleven, en ik had dat al op internet opgezocht: een score onder de 8 is heel laag en wordt "vegetatief comateus" genoemd. Ofwel, hij zal nooit verder komen dan zelf wat ademen en hoogstens een klein beetje hoesten. Bewustzijn, reacties op omgeving en persoonlijkheid zullen niet terugkomen. Het slikken, één van de basisfuncties waar je niet zonder kunt, doet hij nog steeds niet.


Niemand wil Enzo aandoen voor altijd buiten bewustzijn te blijven. Hij zal dat trouwens ook niet redden, omdat hij niet voldoende hoest om het slijm in zijn longen eruit te krijgen, en niet kan slikken. Dat zal hem opbreken. Daarom zal de kunstmatige beademing gestopt worden. Ze willen wel dat hij zelf de kans krijgt te doen wat hij kan.


Er zijn 3 scenario's wat er kan gebeuren als de beademing gestopt wordt:

1. Binnen enkele uren krijgt Enzo het benauwd, omdat het slijm snel ophoopt en zijn longen vult. Hij krijgt dat niet goed weg omdat hij bijna niet hoest. Zeer waarschijnlijk voelt hij niet dat hij het benauwd heeft, maar ze willen dat echt 100% zeker weten dus geven hem dan wat morfine, want ook de artsen vinden dat hij geen pijn moet lijden. Na een tijdje is de morfine uitgewerkt, wordt hij dan weer benauwd dan geven ze hem weer wat. Dat zal even doorgaan, tot hij helemaal stopt met ademen. Hoe lang dat in totaal duurt weten ze niet, waarschijnlijk een paar uur - maar de verwachting van de artsen is uiterlijk 24 uur.


2. Enzo kan het nog een poosje zelfstandig redden, bijvoorbeeld een dag of 5. Hij mag op een aparte kamer liggen, met ons. Dan volgt - volgens de artsen -toch waarschijnlijk het moment van benauwdheid, en krijg je alsnog scenario 1.


3. De buis van de beademing heeft zijn luchtpijp zodanig geirriteerd, dat daar een zwelling optreedt en de luchtpijp dreigt dicht te drukken. Op dat moment, zegt de arts, is dat niet eerlijk: Enzo krijgt dan eigenlijk niet echt de kans het zelf te doen, door iets dat van buitenaf veroorzaakt wordt. Dan leggen ze hem weer terug aan de beademing, behandelen de irritatie een dag of 4, en vervolgens gaat de beademing er weer af. Waarna het weer opnieuw afwachten is welk scenario er volgt.


Volgens de artsen komen we dus vroeg of laat altijd bij scenario 1 uit.


De arts, die weet dat je als ouders het moment altijd voor je uit zal blijven schuiven, wilde ons tegen onszelf in bescherming nemen en het op morgenochtend plannen. Ik raakte bijna in paniek want ik had ergens wel rekening gehouden met dat het deze week zou kunnen worden, maar niet morgenochtend. Dat was me te snel, en dat zei ik meteen en de arts pikte dat wel op. We kwamen er samen uit dat het vrijdagochtend 10:00 uur gaat gebeuren.


Het is ontzettend raar en ik wil hem gewoon zoooo graag weer terug... we blijven nog steeds bidden en hopen op een wonder. Er zijn momenten dat ik voel dat dat vast ook gebeuren zal, en momenten dat we het bijna niet durven hopen. Ontzettend moeilijk is het, en vooral 's avonds kan het je verschrikkelijk aanvliegen en verdrietig maken.


Gelukkig blijven mensen voor Enzo's gezondheid bidden en de hoop raakt nooit weg!


Op Enzo's kamertje op de intensive care hangt een prachtig adventsterretje te stralen. Van buitenaf duidelijk zichtbaar in dat grote donkere gebouw!

De muziek cd die we gekregen hebben staat naast zijn bedje op "repeat". We danken God voor elk moment dat we Enzo bij ons hebben!


Liefs

Geerke, Hans, Reimer, Enzo
Trotse mamma :)
pi_32698971
Ik vind het vreselijk wat ik net gelezen heb.... nalatigheid of niet dit wens je niemand toe klaar.

Ouders, familie, vrienden en natuurlijk broer van Enzo heel veel sterkte met de komende paar dagen. Geniet van de kleine man zolang jullie nog kunnen en hij zal altijd in jullie gedachten verder leven.

Bidden doe ik niet.... nooit gedaan ook maar jullie zijn in mijn gedachten....
  woensdag 30 november 2005 @ 16:47:44 #220
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32700402
Ik had dit niet nu moeten lezen. Ik kan wel janken. Het was idd onvermijdelijk maar het blijft hartverscheurend.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_32702372
vrijdag dus vorige week was er nog sprake van dat het maandag of dinsdag zou gebeuren.

Sorry voor mijn koele reactie, maar wij (een groepje vrienden) hadden ons hier al bij neergelegd.
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_32702598
.....dat maakt me wel even stil....

Ongelooflijk triest verhaal. De scenario's zijn alleen even erg...pff wat moet dat zwaar zijn zeg
Plannen....dit keer in de meest tragische zin van het woord...

Ouders van enzo en familieleden heel veel sterke toegewenst in de komende zeer moeilijke tijd.
  woensdag 30 november 2005 @ 18:03:50 #223
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_32702635
Een koele reactie is tot daar aan toe, maar waarom in vredesnaam die smiley?
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_32702681
quote:
Op woensdag 30 november 2005 18:03 schreef livelink het volgende:
Een koele reactie is tot daar aan toe, maar waarom in vredesnaam die smiley?
omdat ie geen tact heeft..

[nutteloze toevoeging even weggehaald... geen zin om daar nou ook nog eens een discussie over te laten ontstaan hier... dat soort dingen vechten jullie maar lekker via de mail uit of zo.]

[ Bericht 22% gewijzigd door BE op 30-11-2005 18:14:33 ]
  woensdag 30 november 2005 @ 18:12:48 #225
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_32702882
quote:
Op woensdag 30 november 2005 17:54 schreef PeuRac het volgende:
Sorry voor mijn koele reactie, maar wij (een groepje vrienden) hadden ons hier al bij neergelegd.
Mja... de volgende keer dat jij nog een topic opent met 'IEDEREEN MOET BIDDEN EN MET RESPECT REAGEREN EN ANDERS NIET' kan je vast op een heleboel sympathie rekenen...
Mss moet jij nu een beetje respect tonen voor de mensen die het nog wel heftig en verdrietig vinden.
***
pi_32702947
Sterkte...
pi_32703083
Wat vreselijk wat er is gebeurd zeg.
Ik heb nog geen kinderen maar de rillingen lopen over mn rug als ik dit lees en er aan denk.


Veel sterkte voor de ouders, broer, verdere familie en vrienden.
pi_32703800
Sorry, mijn post was niet tactisch, ik zal het ff uitleggen. We hadden vorige week al gehoord dat de vraag eigenlijk niet was of hij het zou redden, maar wanneer hij van de beademing zou gaan. In eerste instantie werd over afgelopen maandag/dinsdag gesproken. Maar omdat hij in het weekend toch nog een paar tekenen liet zien, zijn de artsen daarop teruggekomen.

Die smiley was meer neutraal bedoeld, om te laten zien dat ik er vrede mee heb en dat dit vanuit mij gezien zeker de beste keuze is.

Trouwens een misverstand wat al vaker verkeerd gezegd is hier, die oproep van respect en bidden komt niet van mij, maar van de ouders.
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  woensdag 30 november 2005 @ 19:11:25 #229
15466 --HOOLIE--
Maar das logisch...
pi_32704608
Nu de ouders weten dat het "afgelopen" (sorry voor de woord keus) is, stellen zij nu wel of niet de organen ter beschikking?


Hoe je het ook wendt of keert,het is triest, het blijft triest, maar toch zeg ik dat het nalatigheid is van de ouders(moeder).
Je laat een kind van een paar maanden niet alleen en zeker niet in een kinderstoel en al helemaal niet als er nog een ander klein kind rondwandeld...

Just my 2 cents...
|X|
|X|*** Met GOD zelf heb ik geen probleem, het is meer zijn fanclub die mij niet aan staat.. ***
|X|
pi_32704770
quote:
Op woensdag 30 november 2005 19:11 schreef --HOOLIE-- het volgende:
Nu de ouders weten dat het "afgelopen" (sorry voor de woord keus) is, stellen zij nu wel of niet de organen ter beschikking?


Hoe je het ook wendt of keert,het is triest, het blijft triest, maar toch zeg ik dat het nalatigheid is van de ouders(moeder).
Je laat een kind van een paar maanden niet alleen en zeker niet in een kinderstoel en al helemaal niet als er nog een ander klein kind rondwandeld...

Just my 2 cents...
Een orgaandonatie zal niet vantoepassing zijn aangezien justitie eerst sectie wil plegen en tegen die tijd is het voor orgaandonatie te laat.
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
  woensdag 30 november 2005 @ 20:12:20 #231
15466 --HOOLIE--
Maar das logisch...
pi_32706638
quote:
Op woensdag 30 november 2005 19:16 schreef PeuRac het volgende:

[..]

Een orgaandonatie zal niet vantoepassing zijn aangezien justitie eerst sectie wil plegen en tegen die tijd is het voor orgaandonatie te laat.
Dat maakt de hele zaak misschien nog wel dubbel triest....
|X|
|X|*** Met GOD zelf heb ik geen probleem, het is meer zijn fanclub die mij niet aan staat.. ***
|X|
pi_32707998
Ik bid voor ze...

[Zo lief van je Xebro! Oeps... nou edit ik je bericht ipv dat ik het quote... ]

[ Bericht 62% gewijzigd door BE op 30-11-2005 20:58:04 ]
pi_32708216
Zou die nalatigheid van de ouders enige invloed hebben op het hele gebeuren na z'n overlijden? Ik kan me zo voorstellen dat het niet in hun voordeel is dat ze hun baby zo lang hebben alleen gelaten, en het is overal op internet te lezen.
  woensdag 30 november 2005 @ 21:04:30 #234
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_32708452
BlondT, als je het hele topic even had gelezen had je kunnen zien dat er idd een onderzoek komt na het overlijden.
***
pi_32708894
ik heb het hele topic gelezen maar vraag me dat zo af. Gaat justitie bv op internet zoeken naar zoiets. Of is dat te blondt gedacht.
  woensdag 30 november 2005 @ 21:18:58 #236
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_32708991
Ik vind het echt afschuwelijk. Hoe moet je in vredesnaam met jezelf gaan leven, als je zoiets overkomt. Ik laat mijn kinderen zelden even alleen (ik zeg niet nooit, maar ik kan wel heeeeel snel plassen ), toch is me ook al twee keer een akkefietje overkomen wat echt heel slecht af had kunnen lopen.
Freek trok ooit de tv over zich heen, terwijl ik aan de andere kant van de kamer stond. En Freek kiepte de wipstoel van de baby om, met Baby er nog in... Wederom stond ik er een paar meter vanaf .

En om niet in een geloofsdiscussie verzeild te raken, zeg ik daar maar even niets over.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  woensdag 30 november 2005 @ 21:20:52 #237
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_32709061
quote:
Op woensdag 30 november 2005 21:17 schreef BlondT het volgende:
ik heb het hele topic gelezen maar vraag me dat zo af. Gaat justitie bv op internet zoeken naar zoiets. Of is dat te blondt gedacht.
Nee, justitie krijgt een melding dat er iets gebeurd is, wat volgens de wet onder "verdachte omstandigheden" valt.
Volgens mij gaat dat vanuit de behandelend arts.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_32709231
Ik bedoel of justitie gaat zoeken naar bewijzen of zoiets, of als iemand iets kwaads in de zin heeft, het staat nl op internet te lezen dat ze de baby zo lang hebben alleen gelaten. Begrijp je wat ik bedoel?
  woensdag 30 november 2005 @ 21:28:28 #239
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_32709337
De arts kan denk ik beoordelen hoelang dat kindje ongeveer bekneld heeft gezeten, gezien de omvangrijke schade.
En wat ik er zo over lees, ga ik ervan uit dat de ouders dit zelf ook gemeld hebben aan de arts.
Justitie zoekt zeker wel op internet, maar niet op dit soort dingen.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  woensdag 30 november 2005 @ 21:30:34 #240
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_32709409
Ik denk idd wel dat ze het hele verhaal aan de artsen verteld hebben. Dat doe je in eerste instantie toch in je paniek omdat je wil dat ze alles weten zodat ze je kindje de juiste zorg kunnen geven.
Volgens mij denk je dan zelfs nog niet eens na over de eventuele gerechtelijke gevolgen van zo'n geval.
***
  woensdag 30 november 2005 @ 21:31:08 #241
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_32709433
Waarom zou Justitie op zoek gaan naar bewijzen op internet? Ze zullen aan die ouders vragen wat er gebeurd is en het lijkt me dat die gewoon vertellen wat er gebeurd is.

Iedere ouder is onbewust en onbedoeld wel eens nalatig. Godzijdank loopt dat bijna altijd goed af en in dit geval is dat heel erg fout afgelopen. En daar moeten die ouders mee leren te leven. Ik moet er niet aan denken, echt vreselijk.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  † In Memoriam † woensdag 30 november 2005 @ 21:49:00 #242
43556 miss_dynastie
pi_32710052
quote:
Op woensdag 30 november 2005 21:25 schreef BlondT het volgende:
Ik bedoel of justitie gaat zoeken naar bewijzen of zoiets, of als iemand iets kwaads in de zin heeft, het staat nl op internet te lezen dat ze de baby zo lang hebben alleen gelaten. Begrijp je wat ik bedoel?
Mja, ach, kun je je altijd afvragen in hoeverre zoiets 'bewijs' is, er zal aangetoond moeten worden dat moeder het zelf schreef, enz. enz. enz. Internet is niet zo eenvoudig te gebruiken als het soms lijkt, volgens mij. Aan de andere kant, het zal me verbazen als het nodig zou zijn. Het enige nalatige wat deze moeder heeft 'toegegeven', is haar kind tien minuten alleen laten. Ik neem aan dat ze dat tegenover de artsen ook verklaard heeft, en ik zou niet weten waarom ze tegenover justitie dan ineens zou liegen.

PeuRac, je zegt dat jij (c.q. een groepje vrienden) je hebt neergelegd bij de hele situatie, maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat moeder daar heel anders over denkt. Hoe is de vader eronder?
pi_32741923
Weer bericht..
quote:
Lieve allemaal,

Hans en ik gaan zo naar Enzo toe, vannacht slaap ik lekker dichtbij hem, ik mag echt naast hem in bed. Morgen wacht ons een vreemde, bijzondere dag....

Ik merk dat ik nog steeds niet echt besef dat het om onze lieve kleine Enzo gaat; Enzo van wie we zoveel houden, liefhebben met heel ons hart en nooit zullen loslaten. Enzo, die ook door God altijd zal worden gedragen, waarheen zijn weg ook zal gaan. Zijn leven gaat door, waar dat ook zal zijn...

Ik weet niet of ik morgenavond kan mailen, wanneer het kan, horen jullie weer van ons.

We weten dat iedereen aan ons denkt, die warmte voelen we door alles heen!

liefs,

Geerke, Hans, Reimer, Enzo!
Dat laatste uitroepteken
pi_32742890
Vannacht slaapt ze dicht bij hem.. en heel waarschijnlijk zal dat de laatste keer zijn
Ik hoop dat deze nacht de tijd wat langzamer zal gaan, zodat zijn papa en mama zo lang mogelijk nog van hun Enzo kunnen genieten.. Onvoorstelbaar dit..
pi_32747024
Dit wordt een extra bijzondere en moeilijke dag voor het gezin. Ook wij bidden dat ze toch hun rust kunnen vinden en dat ze mogen doorgaan en hun liefde kunnen uiten, want ook Reimer is er om voor te zorgen en om van te houden.
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 2 december 2005 @ 07:34:28 #246
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_32747039
Wat een zware dag moet dit zijn voor de ouders... Voor Enzo zelf hoop ik dat het gauw over is, en dat hij niet hoeft te lijden. Voor zijn ouders hoop ik dat het ondanks het verdriet een vredig en waardig einde mag zijn. Veel sterkte voor iedereen die van Enzo houdt!
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  vrijdag 2 december 2005 @ 10:43:35 #247
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_32749438
ook mijn gedachten gaan vandaag naar Enzo en zijn ouders en broertje toe. 11 uur komt steeds dichterbij
ik hoop ook indd dat het voor Enzo geen lijdensweg word en dat hij vredig mag heen gaan.
veel sterkte!!
pi_32751637
quote:
Op woensdag 30 november 2005 21:49 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Mja, ach, kun je je altijd afvragen in hoeverre zoiets 'bewijs' is, er zal aangetoond moeten worden dat moeder het zelf schreef, enz. enz. enz. Internet is niet zo eenvoudig te gebruiken als het soms lijkt, volgens mij. Aan de andere kant, het zal me verbazen als het nodig zou zijn. Het enige nalatige wat deze moeder heeft 'toegegeven', is haar kind tien minuten alleen laten. Ik neem aan dat ze dat tegenover de artsen ook verklaard heeft, en ik zou niet weten waarom ze tegenover justitie dan ineens zou liegen.

PeuRac, je zegt dat jij (c.q. een groepje vrienden) je hebt neergelegd bij de hele situatie, maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat moeder daar heel anders over denkt. Hoe is de vader eronder?
De vader is hier uiteraard ook heel emotioneel over, maar ook wel rationeel, hij weet gewoon wat de feiten zijn, die kan je niet negeren. Ondanks dat heeft hij het er ook heel moeilijk mee, de moeder kan haar gevoelens en gedachten beter verwoorden, daarom doet zij ook het woord.
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
pi_32752821
Ik wens alle betrokkenen heel veel sterkte en kracht toe....
pi_32753375
heel veel kracht sterkte en moed...

we denken aan jullie
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')