dat gevoel krijg ik ook.quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:27 schreef CryARiver het volgende:
een beetje "Sex & the City" wannebe.
Het is nu echt een vrouwenserie geworden.quote:Op zondag 25 december 2005 21:04 schreef Wombcat het volgende:
Dit topic bloedt wel een beetje dood inmiddels. Tis niet zo populair meer zeker.
Ik denk dat Billie nog wel een tijdje blijft, zeker nog het seizoen. Net zoals Drew Fuller die toekomstige Chris speelde, hij stond toen ook in de credits. Hopen dus dat Billie ook aan het einde doodgaatquote:Op maandag 26 december 2005 22:19 schreef Take_A_Picture het volgende:
Tis een beetje jammer dat ze bij de herhalingen een heel stuk hebben overgeslagen... dat zijn er echt niet zomaar een paar geweest hoor, het is een heleboel geweest!
Anyway, die nieuwe afleveringen... afgelopen vrijdag vond ik 'm wel grappig, toen Leo en Piper in elkaars lichaam zaten. Maar Billie mag wat mij betreft gauw door een demon in elkaar gebeukt worden zodat ze ff snel dood gaat.
Al minstens 6x ja..quote:Op woensdag 11 januari 2006 11:13 schreef Koningin het volgende:
Volgens mij zijn ze al meerdere malen helemaal opnieuw begonnen hoor.
Ze gaan liever door, dan met pensioen.quote:Op woensdag 11 januari 2006 11:43 schreef scanman01 het volgende:
De eerste aflevering van seizoen 1 heet "Something wicca this way comes" en de laatste aflevering van seizoen 7 heet "Something wicca this way goes". Wel een passend einde voor de serie, ook qua verhaallijn. Toch zijn ze dus nog weer doorgegaan met seizoen 8. Ik vraag me af of dat eigenlijk wel de bedoeling was.
Leo hebben ze ingevroren ja. Hij is meegenomen door de Angel of Destiny (toch?) en ze krijgen em terug als ze een of andere zware strijd winnen die eraan komt.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 08:56 schreef Koningin het volgende:
Wie snapt er nu eigenlijk precies wat ze met Leo hebben gedaan??
Is ie nu ingevroren en komt ie nog terug?
Dat laatste is toch niet zo expliciet gezegd in de serie?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:16 schreef Imberr het volgende:
[..]
Leo hebben ze ingevroren ja. Hij is meegenomen door de Angel of Destiny (toch?) en ze krijgen em terug als ze een of andere zware strijd winnen die eraan komt.![]()
Jawel.. toen ze dat gesprek hadden op de zolder met die engel.. Die vertelde dat Leo moest sterven omdat de zusjes anders niet wilden vechten en toen kwamen ze met de oplossing op Leo dan maar in te vriezen...quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:17 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat laatste is toch niet zo expliciet gezegd in de serie?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |