Met dank aan de Firefox-browser die dergelijke copyrights handig laat ontwijken :quote:Op donderdag 5 januari 2006 14:29 schreef Varvara het volgende:
De eerste 'zoenfoto'van Prins William van Engeland en zijn vriendin Kate Middlelton is verschenen in de Britse tabloid The Sun. Ik kan hem helaas niet plaatsen, vanwege de copyright, maar je kunt hem hier vinden: http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006000538,00.html
laten kopen :pquote:Op donderdag 5 januari 2006 16:17 schreef ChrisJX het volgende:
Als je prins bent, kun je dan niet een wat leuker skipak kopen
Exactly, want daarom valt Harry op haarquote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:43 schreef Natalie het volgende:
Da's idd ook best triest. Die meid moet gewoon zijn wie ze is.
Is ook triestquote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:43 schreef Natalie het volgende:
Da's idd ook best triest. Die meid moet gewoon zijn wie ze is.
quote:Beatrix weer thuis
Uitgegeven: 12 januari 2006 12:47
Laatst gewijzigd: 12 januari 2006 12:48
DEN HAAG - Koningin Beatrix is ontslagen uit het Haagse ziekenhuis Bronovo en teruggekeerd op Paleis Huis ten Bosch. De Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) heeft dat donderdag bekendgemaakt.
Volgens de RVD herstelt de koningin dermate goed van de longontsteking dat er geen redenen zijn om langer in het ziekenhuis te verblijven. De revalidatie wegens haar nieuwe knie geschiedt onder begeleiding van behandeld arts dr. L. Mol en fysiotherapeut T. van de Marel.
D'r tas past niet bij d'r schoenen en de rest van haar kledingquote:Op zaterdag 7 januari 2006 14:31 schreef Varvara het volgende:
Ik vind het ook allemaal maar overdreven hoor. Wat is bijvoorbeeld de nieuwswaarde van dit soort foto's:
[afbeelding]
Opmerkelijke traditie, opa en oma als peter en meter. Wanneer wordt het zoontje van Mary en Frederik gedoopt? Of is dat inmiddels al gebeurd?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 14:03 schreef Varvara het volgende:
Morgen wordt de kleine Prinses Leonor van Spanje gedoopt in de kapel van paleis La Zarzuela te Madrid. Haar grootouders Koning Juan Carlos en Koningin Sofia, zijn haar peter en meterDat is overigens een soort traditie binnen het Spaanse Koninklijk Huis. De peetouders van Prins Felipe waren bijvoorbeeld zijn opa aan vaders kant , graaf Juan van Barcelona, en zijn overgrootmoeder Koningin Victoria Eugenia.
Ik, denk het ook hoorquote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:18 schreef Varvara het volgende:
maar ik denk dat ze hem in huiselijke kring wel gewoon Christian noemen![]()
quote:Op zaterdag 14 januari 2006 14:58 schreef Varvara het volgende:
Foto's van de doop van de schitterende Prinses Leonor:
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:31 schreef Varvara het volgende:
Morgen is het zover: de doop van Lilleprinsen. Het Deense hof heeft alleen nog helemaal niks bekend gemaakt. Geen gastenlijst, geen peetpouders, helemaal niks![]()
Het enige dat bekend is dat het om 11 uur begint in de kapel van Paleis Christiansborg. Het wordt uitgezonden op de ZDF geloof ik. Ik ga denk ik wel even kijken, ben erg benieuwd naar de namen
Komt natuurlijk omdat ze zelf geen Koningshuis meer hebben en de gemiddelde Duitser wel van pracht en praal houdt. Dus 'lenen' ze het Deense of Nederlandse Koningshuis.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 10:17 schreef ChrisJX het volgende:
Op de ZDF is het idd te zien. Zo leuk is dat, die Duitsers die helemaal gek worden van een koningshuis
Of het nou om Denemarken, Nederland of een ander land gaat: als er een doop, begrafenis of huwelijk is, wordt het uitgezonden.
Dat had ik wel verwacht !quote:Op zaterdag 21 januari 2006 11:52 schreef Cheesecake het volgende:
Ze hebben net de namen bekendgemaakt: het prinsje heet Christian Valdemar Henri John.
Toch een Christian dus.
Klopt. In Oostenrijk zijn ze er om dezelfde reden gek op. In één van die landen (of in allebei?) is de adelstand officieel opgeheven, maar waar je in Nederland weinig over baronnen hoort, zijn ze daar dol op de nazaten van keizer of koning die of dattem.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 10:59 schreef Cheesecake het volgende:
Komt natuurlijk omdat ze zelf geen Koningshuis meer hebben en de gemiddelde Duitser wel van pracht en praal houdt. Dus 'lenen' ze het Deense of Nederlandse Koningshuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |