nee, Troel denkt, kom op zeg, je hebt ruim de tijd gehad om te stemmen en de uitslag staat toch zo goed als vast en je moet echt heel selectief en bedenkend gaan stemmen om daar nog wat aan de veranderen.quote:Op donderdag 1 december 2005 14:10 schreef Leah het volgende:
Troel is bang dat de reldel award (met button) aan haar neus voorbij gaat. Die denkt, topic dicht, buit binnen
.
Ik wilde daar ook bijna Edje nomineren maar heb het niet gedaan omdat ik niet goed uit kon leggen waarom ik dat dan zou doen. Maar jij brengt het precies zoals ik dat dus wel bedoeldequote:Op donderdag 1 december 2005 14:15 schreef Jelief het volgende:
oh hemel! nou hoor ik echt bij het kliekje hoor, als mijn post uitgebreid wordt besproken![]()
Zal ik nog even uitleggen dat ik echt niets tegen Edje34 persoonlijk heb en dat ik Sanne echt geen varkentje vind. Het gaat echt alleen maar om zijn manier van foto's maken.
Ja, vooral die van het langste wachten duurde erg langquote:Op vrijdag 2 december 2005 08:53 schreef Slaapmeisje het volgende:
Dan zijn jullie zeker de hele nacht opgeweest om stemmen te tellen Troel?![]()
Ik vinnum juist wel grappigquote:Op vrijdag 2 december 2005 09:02 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, vooral die van het langste wachten duurde erg lang
Dit komt er rotter uit dan de bedoeling was, sorry.
Ik vind/vond Edje anders behoorlijk bot en ongevoelig overkomen, los van steeds dezelfde foto's.quote:Op donderdag 1 december 2005 14:15 schreef Jelief het volgende:
oh hemel! nou hoor ik echt bij het kliekje hoor, als mijn post uitgebreid wordt besproken![]()
Zal ik nog even uitleggen dat ik echt niets tegen Edje34 persoonlijk heb en dat ik Sanne echt geen varkentje vind. Het gaat echt alleen maar om zijn manier van foto's maken.
quote:Op vrijdag 2 december 2005 10:38 schreef Slaapmeisje het volgende:
En ik had jou Merisse ook een ereplekje willen geven in het lijstje, maar jij hebt al een plekje in mijn hart
Wil ik best doen hoor. Maar waar? Dat vind ik altijd zo lastig in OUD (en is ook de reden dat ik niet vaak meer post hier). Voor Thomas moet ik in het ene topic posten, voor Indy in het andere, over hoe het met mij gaat in het moeder-topic en over mijn werk in WGR.quote:Op vrijdag 2 december 2005 11:00 schreef Sugar het volgende:
Tink, dat jurkje, hihi! Het is er ook helemaal niet het seizoen voor, joh, komt in de lente vast goed!
En wil je niet leuk even vertellen hoe het met jullie is? Met jou en je baan? je had toch iets gevonden toen? en met je kindjes?
Gossie, en ik had me nog zo voorgenomen vandaag eens niet te huilenquote:Op vrijdag 2 december 2005 10:38 schreef Slaapmeisje het volgende:
En ik had jou Merisse ook een ereplekje willen geven in het lijstje, maar jij hebt al een plekje in mijn hart
Geloof me, je wil het niet zienquote:Op vrijdag 2 december 2005 19:25 schreef Merisse het volgende:
Sugar, nu maak je me helemaal nieuwsgierig![]()
dat wou ik net vragenquote:Op zondag 4 december 2005 13:37 schreef dutchie het volgende:
En hoeveel ruimte moet ik hier in de kast vrij maken voor alle awards?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |