Beetje matige oplossing dan imho, maar goed, is die card niet een soort "Company Card" die alleen bij schiphol gebruikt kan worden? Zoals die dingen van Meeuws?quote:Op donderdag 17 november 2005 13:23 schreef Rio het volgende:
Schiphol deelt ze uit aan reizigers die te maken krijgen met overgeboekte vluchten. Staat er bijvoorbeeld EUR 100,00 op voor eten etc.
KLIK. Let op: is voor zakelijke klanten.
rabo studenten kaart idd 1500 limiet per maand ( bovenop de 1000 van de studenten rekening ) en de enigste voorwaarden zijn dat je je stufi op die rekening krijgt en een hbo opleiding of hoger doetquote:Op donderdag 17 november 2005 12:33 schreef Pulsy het volgende:
Uiteindelijk gewoon naar men bank gestapt en een creditcard aangevraagd. Rabobank heeft er eentje voor studenten voor een euro per maand.
Juist ja, als je het zelf bij houdt, kan je gewoon geld storten op je Visa Card en dan werkt het hetzelfdequote:Op donderdag 17 november 2005 16:19 schreef Alicey het volgende:
Met een Visa-card is het wel mogelijk om met positief saldo je limiet te verhogen..
ik zelf wil er eigenlijk 1 omdat ik de kosten van een normale creditcard niet vind opwegen tegen wat ik er me ga doen (een keertje eens wat op internet bestellen)quote:Op donderdag 17 november 2005 18:24 schreef Rio het volgende:
Klopt, maar is in principe ook bedoeld om mensen zo een voorafbepaald, vast bedrag uit te kunnen laten geven. Bovgendien hoeft hij niet op naam gezet te worden, waardoor ze uit te delen vallen. KLM hoeft nu bijvoorbeeld mensen geen cash geld meer mee te geven, maar geven de slachtoffers van een overboeking (naast een hotelkamer) gewoon zo'n card. Fantastisch plan vind ik.
Mocht het voor particuleren bescikbaar komen kan ik legio mogelijke doelgroepen bedenken, mensen die niet in aanmerking komen voor een creditcard bijvoorbeeld. Of mensen -zoals ik- die een hekel aan het concept creditcard hebben, maar bijvoorbeeld naar Amerika gaan. Probeer je daar maar eens te redden zonder creditcard qua huren van een auto bijvoorbeeld.
rabocard (studenten) kost je 3,15 per kwartaal, ligt er een beetje aan wat je besteld, me eerste bestelling heeft 20 euro gescheeld als ik het hier had gekocht ( electronica onderdelen ) die heeft zich voor het eerste jaar al terug verdientquote:Op donderdag 17 november 2005 22:01 schreef mschol het volgende:
[..]
ik zelf wil er eigenlijk 1 omdat ik de kosten van een normale creditcard niet vind opwegen tegen wat ik er me ga doen (een keertje eens wat op internet bestellen)
en daabij komt dat ik momenteel geen vaste baan heb, wat het volgens mij ook al erg lastig maakt om aan een CC te komen...
Lenen van je eigen geld.quote:Op woensdag 19 april 2006 11:59 schreef BarraCupraCuda het volgende:
een prepaid credit card... klinkt als een vooruitbetaalde lening.......
Wordt een lening niet altijd vooruit betaald c.q. beschikbaar gesteld?quote:Op woensdag 19 april 2006 11:59 schreef BarraCupraCuda het volgende:
een prepaid credit card... klinkt als een vooruitbetaalde lening.......
En wat vind je dan van Paypal? Daar kan je zegmaar op je Paypal account storten, rechtstreeks van je girorekening af, en dan kun je daarmee aankopen via het internet doen.quote:Op donderdag 17 november 2005 22:01 schreef mschol het volgende:
ik zelf wil er eigenlijk 1 omdat ik de kosten van een normale creditcard niet vind opwegen tegen wat ik er me ga doen (een keertje eens wat op internet bestellen)
en daabij komt dat ik momenteel geen vaste baan heb, wat het volgens mij ook al erg lastig maakt om aan een CC te komen...
vind ik ook helemaal top, helaas wordt dat door nog lang niet alle bedrijven ondersteundquote:Op woensdag 19 april 2006 14:37 schreef Zweefvliegje het volgende:
[..]
En wat vind je dan van Paypal? Daar kan je zegmaar op je Paypal account storten, rechtstreeks van je girorekening af, en dan kun je daarmee aankopen via het internet doen.
Echt heel veel internetbedrijven accepteren deze betalingsmethode!
heb je een abbonement via ANWB? dan hebben ze daar de gegevens al van lijkt mij...quote:Op woensdag 19 april 2006 17:23 schreef Richie_Rich het volgende:
Gewoon in de gaten houden wat je uitgeeft en iedere maand dat betalen. Dan betaal je geen rente ofzo.
Ik heb die van mij van ANWB en heb helemaal niks moeten laten zien van werkcontracten of inschrijfgegevens van school
Mijn NAW gegevens hebben ze daar ja, that's itquote:Op woensdag 19 april 2006 17:35 schreef mschol het volgende:
[..]
heb je een abbonement via ANWB? dan hebben ze daar de gegevens al van lijkt mij...
anders zou ik et niet weten..
OK, bedankt voor de tip!quote:Op zondag 28 mei 2006 14:38 schreef p.hageman het volgende:
Dan hebben jullie allemaal nog nooit van Graphcard gehoord.
Dit bedrijf voorziet in de behoefte om personen gebruik te laten maken van prepaid Visa Cards, het werkt prefect, ik heb met een kaart van hun mijn paypal account "verified" gemaakt, tevens kun je alles wat je met een normale creditcard kan betalen met deze kaarten ook betalen, alleen niet in winkels. Iedereen kan zich gratis aanmelden op de site van Grapcard. De prepaid Visa Cards zijn te krijgen in de bedragen $25, $50, $100, $200, $300, $400 en $500 dollar.
Is het niet juist de bedoeling dat je met een creditcard in winkels kan betalen???quote:Op zondag 28 mei 2006 14:38 schreef p.hageman het volgende:
Dan hebben jullie allemaal nog nooit van Graphcard gehoord.
Dit bedrijf voorziet in de behoefte om personen gebruik te laten maken van prepaid Visa Cards, het werkt prefect, ik heb met een kaart van hun mijn paypal account "verified" gemaakt, tevens kun je alles wat je met een normale creditcard kan betalen met deze kaarten ook betalen, alleen niet in winkels. Iedereen kan zich gratis aanmelden op de site van Grapcard. De prepaid Visa Cards zijn te krijgen in de bedragen $25, $50, $100, $200, $300, $400 en $500 dollar.
zo'n check is ook niet echt nodig aangezien je er eerst geld opstort,quote:Op vrijdag 4 mei 2007 08:22 schreef brooklynzoo het volgende:
Ik heb er al gebruik van gemaakt: super systeem!
Je kunt geld op 2 manieren overmaken naar je virtuele creditcard:
- via een overboeking
- of via een andere creditcard.
Het is zelfs mogelijk om een plastic kaart te laten thuis bezorgen. En dit allemaal zonder BKR check.
Des te verwonderlijker vind ik dat dit initiatief pas nu in 2007 van de grond komt, en nog niet eens vanuit Nederland.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 08:40 schreef BoukeF het volgende:
[..]
zo'n check is ook niet echt nodig aangezien je er eerst geld opstort,
en dan pas kunt uitgeven,'
je leent dus niks
Wat moet je met een CC als je een pinpas hebt?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 23:29 schreef _Flash_ het volgende:
Creditcard fobie?
Volgens mij heeft het grootste deel van de bevolking er wel 1.
In nederland buiten een enkele internet aankoop niet zoveel,quote:Op vrijdag 4 mei 2007 23:47 schreef MacKniver het volgende:
[..]
Wat moet je met een CC als je een pinpas hebt?
internet betalingen?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 23:47 schreef MacKniver het volgende:
[..]
Wat moet je met een CC als je een pinpas hebt?
dat is bij deze dus opgelost:quote:Op vrijdag 4 mei 2007 23:33 schreef mschol het volgende:
ik denk dat veel mensen niet zozeer een fobie hebben maar eerder niet de middelen om het aan te vragen.. (vast inkomen, niet geregisteerd bij BKR etc.)
haha... het is absoluut een gat in de markt dat ze hiermee vullen.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 14:27 schreef mschol het volgende:
hmm die wirecard lijkt een erg leuke, goedkope en makkelijke manier om aan een CC te komen
als ik er op google krijg ik ook alleen financiele websites en beursnoteringen en Second life fora terug
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |