Dat wat Lucille zegt!quote:Op woensdag 16 november 2005 16:49 schreef Lucille het volgende:
TeX en LaTex zijn je vriendjes voor alle mooie wiskundige vergelijkingen.
Vaag gedoe vind ik dat altijd. Heb net die LaTeX-Project site bekeken, word er niet veel wijzer van. Waar kan je nou gewoon zonder poespas dat programma downloaden?quote:Op woensdag 16 november 2005 16:49 schreef Lucille het volgende:
TeX en LaTex zijn je vriendjes voor alle mooie wiskundige vergelijkingen.
onder word zit zogenaamde Microsoft vergelijking ofzo.. in ieder geval je gaat naar Invoegen>>Object>> Microsoft Vergelijker(ing) ..quote:Op woensdag 16 november 2005 16:44 schreef Relneger18 het volgende:
Howdy
Iik zoek een typ-programma (zoals Word) met extra wiskundige ondersteuning, zonder dat gezeik van symbolen toevoegen, Ik heb dit nodig omdat ik een paar pagina's vol moet typen met formules met griekse en wiskundige symbolen en dus urenlang bezig ben met invoeren (!) van die berekeningen.
Is er ergens een freeware programmatje te vinden waar ik heel vlotjes wiskundige/natuurkundige vergeljkingen kan typen?
alvast bedankt
Dat is inderdaad een commerciele editor bovenop TeX. Dan heb je het voordeel van WYSIWYG en het beste qua layout van TeX. Het enige nadeel is dat het geld kost en de TS vroeg om een gratis oplossing.quote:Op woensdag 16 november 2005 18:43 schreef GlowMouse het volgende:
Of gebruik Scientific Workplace, een WYSIWYG TEX-editor.
Je kunt miktex proberen: http://www.miktex.orgquote:Op woensdag 16 november 2005 17:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Vaag gedoe vind ik dat altijd. Heb net die LaTeX-Project site bekeken, word er niet veel wijzer van. Waar kan je nou gewoon zonder poespas dat programma downloaden?![]()
Zoals herhaaldelijk gemeld is LaTeX dat wat je eigenlijk wilt... Maar, het heeft een kleine drempel om te overkomen vooraleer je er heel soepel mee kunt werken. Ik geloof dat de formule-editor van OpenOffice je ook toelaat gewoon in 'tekst' een soort van symbolen en afkortingen (ala LaTeX) te typen. Dat zou een tussenweg kunnen zijn.quote:Op woensdag 16 november 2005 16:44 schreef Relneger18 het volgende:
Howdy
Iik zoek een typ-programma (zoals Word) met extra wiskundige ondersteuning, zonder dat gezeik van symbolen toevoegen, Ik heb dit nodig omdat ik een paar pagina's vol moet typen met formules met griekse en wiskundige symbolen en dus urenlang bezig ben met invoeren (!) van die berekeningen.
Is er ergens een freeware programmatje te vinden waar ik heel vlotjes wiskundige/natuurkundige vergeljkingen kan typen?
alvast bedankt
Gaarne petitie onderteken:quote:Op donderdag 17 november 2005 12:49 schreef thabit het volgende:
Eigenlijk zouden ze ook [latex]-tags hier op Fok! moeten invoeren.
Heb ik ook al eens ge-opperd, helaas was het aandeel van SES en W(FL) te klein in Fok! om dat er door te krijgen...quote:Op donderdag 17 november 2005 12:49 schreef thabit het volgende:
Eigenlijk zouden ze ook [latex]-tags hier op Fok! moeten invoeren.
Maar om OpenOffice te installeren voor een paar formules is ook licht overdreven. Bovendien vond ik die formule-editor niet heel erg daverend.quote:Op donderdag 17 november 2005 20:07 schreef Nem0 het volgende:
Ik geloof dat de formule-editor van OpenOffice je ook toelaat gewoon in 'tekst' een soort van symbolen en afkortingen (ala LaTeX) te typen. Dat zou een tussenweg kunnen zijn.
Hij had het over pagina's vol. En met OpenOffice kun je de rest van je Word-document (met wat mazzel) zo importeren. Voor een paar formules LaTeX leren is ook overdreven.quote:Op vrijdag 18 november 2005 02:10 schreef freako het volgende:
[..]
Maar om OpenOffice te installeren voor een paar formules is ook licht overdreven. Bovendien vond ik die formule-editor niet heel erg daverend.
Dat is ook weer waar.quote:Op vrijdag 18 november 2005 13:56 schreef Nem0 het volgende:
[..]
Hij had het over pagina's vol. En met OpenOffice kun je de rest van je Word-document (met wat mazzel) zo importeren. Voor een paar formules LaTeX leren is ook overdreven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |