Zie niet waar die moet komen hangen...quote:15-11-2005: Aantal nieuwtjes bij eerste bijeenkomst Fsp
[Bron: FR-Fans.nl]
Vanavond ging officieel het Feyenoord Supporters Platform van start. De eerste open bijeenkomst mag wel een succesje genoemd worden. De supporters, die aanwezig waren, zijn enthousiast over de nieuwe opzet van de overleg structuur tussen club en haar aanhang.
Eerst trapte Ton Strooband de avond af en gaf een korte inleiding hoe de organisatie van het Fsp in elkaar steekt. Ton gaf daarbij aan dat er nog gewijzigd kan worden in de opzet, dat dit voorlopig een basis is waar op verder gebouwd kan worden. Als er ideeën zijn hoe het Platform te verbeteren kun je altijd een e-mail sturen naar fsp@feyenoord.nl.
Technische zaken
Het eerste onderwerp dat op de agenda stond was de adviesgroep Technische Zaken. Daarin werd een korte uitleg gegeven over de rol van Wim Jansen. De ras Feyenoorder is dit seizoen betrokken bij Feyenoord als adviseur. Hij mag gevraagd en ongevraagd zijn mening geven over alles wat met technische zaken te maken heeft. Vervolgens werd de voorzitster bestookt met een aantal vragen; het verzoek van de adviesgroepen is om voortaan een e-mail te sturen met de betreffende vragen, zodat deze in de adviesgroep besproken kan worden.
Op FR-Fans.nl willen we ook aandacht gaan besteden aan het FSP en er zal zeer binnenkort een apart gedeelte komen met e-mail mogelijkheden voor de betreffende werkgroepen.
Adviesgroep (sfeer) activiteiten
De adviesgroep (sfeer) activiteiten houdt zich bezig met de sfeer rond de wedstrijden. Er wordt nagedacht over activiteiten voor, tijdens, tussen en na de wedstrijden. Vooral de muziek is een hot-item in deze adviesgroep.
Marketing en Communicatie
Bij de adviesgroep Marketing en Communicatie zijn de meeste nieuwtjes te noemen. De supporters hebben vanavond mogen stemmen op een naamsverandering van het Feyenoord Supporters Parlement. Om de zwaarte van de naam weg te nemen is gekozen om het FSP voortaan Feyenoord Supporters Platform te noemen. Ook de naam werkgroepen is veranderd in de naam adviesgroepen.
Ook werd er onthult dat Feyenoord momenteel bezig is met een nieuwe website: Feyenoord.nl. De website moet meer toegankelijk zijn voor de supporters en informatie moet gemakkelijk terug te vinden zijn. Bij de volgende bijeenkomst zal er hoogstwaarschijnlijk een preview te zien zijn van de website.
Ook is Feyenoord bezig met een dvd serie op te zetten. Er zullen per jaar ongeveer 6 delen uitkomen met dvd over verschillende onderwerpen. Als je suggesties hebt voor onderwerpen voor dvd's dan zijn ze welkom bij de werkgroep.
Service en Comfort Thuiswedstrijden
Feyenoord is momenteel bezig met een onderzoek of een LED flatscreen mogelijk is in de Kuip. De scoreborden in de Kuip zijn een beetje achter op de mogelijkheden die er tegenwoordig zijn.
Ook is deze adviesgroep bezig met de nieuwe seizoenkaart. Dit jaar is de seizoenkaart 3 jaar oud en zou er volgend seizoen een nieuwe kaart uit moeten komen.
Feyenoord 100 jaar
Deze adviesgroep heeft al veel plannen opgezet voor het eeuwfeest. Het komt er op neer dat het een feest van de supporters wordt en niet een feest van alleen de bobo's. Er komt een Supporters feest, verschillende voetbaltoernooien, tentoonstellingen en de gouden F komt definitief terug in het logo. Ook na 2008 zal de gouden F terug blijven komen in het Feyenoord logo.
Ik had vanmorgen nog ergens gezelen dat hij tussentijds niet weg gaat, maar ik kan het ergens meer vinden. Het was ook nog vroeg toen ik het lasquote:Op woensdag 16 november 2005 11:13 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Dr staat toch ook niks over dat ie tijdens dit seizoen zou verhuizen?
Weten we meteen hoe serieus dat bericht is.quote:Gabriel Cisse
Gabriel Cissequote:Op woensdag 16 november 2005 13:42 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Weten we meteen hoe serieus dat bericht is.
Kuyt als vervanger voor Ballack? Ik dacht dat Ballack middenvelder was.....quote:Op woensdag 16 november 2005 11:32 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Bayern Munchen geintresseerd in Dirk Kuyt
Bayern München heeft genoeg van het talmen van sterspeler Michael Ballack. De Duitse voetbalkampioen trok maandag een miljoenenbod officieel terug. Aanvoerder Ballack kon voor ongeveer 36 miljoen euro vier jaar bijtekenen bij Bayern, maar hij nam maar geen besluit. Wekenlang duurde het soebatten. Bayern wilde de middenvelder graag behouden, maar Ballack tekende maar niet. Hij wachtte op nog betere aanbiedingen van Europese topclubs. „Vier weken geleden hebben we afgesproken dat Michael uiterlijk vandaag zou beslissen. Dat is niet gebeurd en dus geldt het aanbod niet meer”, zei voorzitter Rummenigge. Het betekent volgens hem niet automatisch dat Ballack weggaat bij Bayern, maar wel dat de kans daarop zeer groot is. „Wij gaan alvast op zoek naar een opvolger.” Bayern kocht Ballack in 2002 voor 6 miljoen euro van Bayer Leverkusen. De 29-jarige speler staat in de belangstelling van Real Madrid, AC Milan, Juventus en Barcelona. Als opvolgers heeft Bayern Dirk Kuyt van Feyenoord op het oog, die overigens ook in de belangstelling staat/stond van Arsenal, Liverpool en Tottenham Hotspurs. Ook staat Gabriel Cisse van Liverpool in de schijnwerpers.
quote:Op woensdag 16 november 2005 11:32 schreef Coencordia het volgende:
Ach, dat scherm moeten ze gewoon voor het uitvak neerzetten
In '39-'45 hadden ze er een godsvermogen voor betaald inderdaadquote:Op woensdag 16 november 2005 19:36 schreef methodmich het volgende:
Nou, met die blonde krullen en dat arbeidsethos....
Vind die schermen maar oerlelijk..quote:Op woensdag 16 november 2005 20:02 schreef snabbi het volgende:
[..]
![]()
Op zich mag het wel van mij. Talpa zendt namelijk toch nooit de momenten uit die ik nog een keer wil zien. Maar goed, zal wel alleen een scorebord blijven.
quote:Kroatië-Servië en Montenegro 1-2
Bron: VI.nl
......Servië, dat onder andere geen beroep kon doen op oud-Feyenoorder Lazovic, raakte niet in paniek en kwam een kwartier later op gelijke hoogte.....
Samenwerkingsverband is wat overdreven, maar een talentje uit China lijkt me niet verkeerd.quote:16-11-2005: Feyenoord zoekt samenwerking in China
[Bron: rijnmond.nl]
Feyenoord onderzoekt of het in de toekomst een samenwerking kan aangaan met de Chinese club Dalian Shide. Henk van Stee, manager jeugdopleidingen bij de Rotterdamse club, verblijft op dit moment in China om oriënterende gesprekken met de club te voeren.
Een delegatie van de Chinese landskampioen was een aantal weken geleden in Nederland en voerde toen ook gesprekken met Sparta over een mogelijk samenwerkingsverband.
Realiteitszin is jou vreemd, volgens mij?quote:Op woensdag 16 november 2005 20:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Kromkamp
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |