Vetquote:Op dinsdag 15 november 2005 13:39 schreef Dark_Angelus het volgende:
K heb er ook eentje
[afbeelding]
Hehe, dies ook leukquote:
Vriendin is woonzaam in londen.quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:46 schreef Aventura het volgende:
Heb je vrienden in Londen zitten ofzo? Dat die het even opsturen?
Ook nog heel betaalbaar daaro. 1.85 voor een cappuchino en iets van 1.45 voor een coffee. In NL moeten ze ook maar eens Starbucks invoeren..quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:44 schreef Dark_Angelus het volgende:
Londen stikt het ervan..
Ik wil er in december wel eentje meenemen hoor
Echt waar?! Center O bedoel je? Daar ga ik volgende week heen!quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:46 schreef Diederik_Moederkoek het volgende:
En de mijne..
[afbeelding]
Gehaald in Oberhausen, Duitsland. Daar heb je zo'n grote shopping mall.. en daar zitten TWEE starbucksen!![]()
200 in londen, meer dan zestig in madrid, een stuk of tien in parijs en NL wordt overgeslagen.. ik pleit er voor één in utrechtquote:Op dinsdag 15 november 2005 13:47 schreef Aventura het volgende:
Waarom is er hier geen Starbucks. Zelfs in Bangkok heb je meerdere Starbucks.
Ik heb starbucks company al wel gemailt. Maar vooralsnog zien ze er geen markt in in nederland. Maar ik ga gewoon doorzettenquote:Op dinsdag 15 november 2005 13:51 schreef snellejelle het volgende:
[..]
200 in londen, meer dan zestig in madrid, een stuk of tien in parijs en NL wordt overgeslagen.. ik pleit er voor één in utrecht
Caramel crème blend.quote:
Ik las net op de website van Starbucks dat ze geen internships bieden buiten Noord-Amerika, anders had ik graag voor mijn afstudeeropdracht de mogelijkheid willen onderzoeken voor de mogelijkheden in Nederland....quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:53 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ik heb starbucks company al wel gemailt. Maar vooralsnog zien ze er geen markt in in nederland. Maar ik ga gewoon doorzetten
Al moet ik mijn eigen starbucks shop openen
heb er ook al over zitten denken met een collega. een leuek franchise. ze hebben nu al zo'n grote naamsbekendheid en goede reputatie in NL, dat moet gewoon werkenquote:Op dinsdag 15 november 2005 13:53 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ik heb starbucks company al wel gemailt. Maar vooralsnog zien ze er geen markt in in nederland. Maar ik ga gewoon doorzetten
Al moet ik mijn eigen starbucks shop openen
Yep.. Centro.. www.centro.de dacht ik.. Ik was ook echt verbaasd want ik dacht dat ze hier in Europa alleen in Londen zaten. Maar ik liep daar een keer.. en ik zag ineens een Starbucks aan de overkant.. ik liep er meteen zo:quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:47 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
[..]
Echt waar?! Center O bedoel je? Daar ga ik volgende week heen!
Ik wil ook zo'n mok!![]()
Dat vind ik ook wel vreemd eigenlijk, want ze hebben in Amsterdam wel hun Europese distributiecentrum zitten. Maar ff een vestiging hier openen hoo maar..quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:47 schreef Aventura het volgende:
Waarom is er hier geen Starbucks. Zelfs in Bangkok heb je meerdere Starbucks.
True..quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:57 schreef Diederik_Moederkoek het volgende:
Dat vind ik ook wel vreemd eigenlijk, want ze hebben in Amsterdam wel hun Europese distributiecentrum zitten. Maar ff een vestiging hier openen hoo maar..![]()
haha.. ik heb er ook al over gedacht met mijn broer.. Maar volgens de site doen ze niet aan franchising..quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:55 schreef snellejelle het volgende:
[..]
heb er ook al over zitten denken met een collega. een leuek franchise. ze hebben nu al zo'n grote naamsbekendheid en goede reputatie in NL, dat moet gewoon werken![]()
Kunnen we anders niet een handtekeningenactie starten??quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:53 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ik heb starbucks company al wel gemailt. Maar vooralsnog zien ze er geen markt in in nederland. Maar ik ga gewoon doorzetten
Al moet ik mijn eigen starbucks shop openen
Een vriendin van mijn zus (jaja) die heeft 3 jaar geleden een Starbucks pakket gewonnen met een project.quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:55 schreef smesjz het volgende:
[..]
Ik las net op de website van Starbucks dat ze geen internships bieden buiten Noord-Amerika, anders had ik graag voor mijn afstudeeropdracht de mogelijkheid willen onderzoeken voor de mogelijkheden in Nederland....
zij heeft zeker geadviseerd dat het er niet moest komenquote:Op dinsdag 15 november 2005 14:06 schreef blieblie het volgende:
[..]
Een vriendin van mijn zus (jaja) die heeft 3 jaar geleden een Starbucks pakket gewonnen met een project.
Ze doet een 1 of andere management studie in tilburg en Starbucks heeft toen die lichting studenten uit laten zoeken hoe ze het beste een finiaal in Amsterdam op konden zetten. Het resultaat van haar projectgroep was het beste. Ik snap alleen niet dat ze nu zeggen dat er geen draagvlak voor is. Want ik weet zeker dat een finiaal retegoed zou lopen.
Maar ze zijn er wel mee bezig geweest dus.
Als het goed is nietquote:Op dinsdag 15 november 2005 14:14 schreef snellejelle het volgende:
[..]
zij heeft zeker geadviseerd dat het er niet moest komen![]()
ja nee leuk, daar hebben we wat aan
Is die 200 zegmaar wat aangedikt of is dat serieus?quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:51 schreef snellejelle het volgende:
[..]
200 in londen, meer dan zestig in madrid, een stuk of tien in parijs en NL wordt overgeslagen.. ik pleit er voor één in utrecht
hmm was serieus bedoelt maar nog es nagekeken...quote:Op dinsdag 15 november 2005 17:04 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Is die 200 zegmaar wat aangedikt of is dat serieus?
dat zeg ik, 197.quote:Op dinsdag 15 november 2005 17:14 schreef Aventura het volgende:
Nee 200 benadert het wel ongeveer, je kan geen 10 stappen zetten of er is alweer een filiaal. Dat vind ik wel wat minder trouwens.
Aan de andere kant: Je hebt trek in koffie, je kijkt om je heen, en stapt binnen. Dat is dan wel weer briliant.quote:Op dinsdag 15 november 2005 17:14 schreef Aventura het volgende:
Nee 200 benadert het wel ongeveer, je kan geen 10 stappen zetten of er is alweer een filiaal. Dat vind ik wel wat minder trouwens.
Ik vind ze dan ook wel behoorlijk prijzig voor een 'simpele mok'...quote:Op dinsdag 15 november 2005 17:01 schreef Vava het volgende:
Ik heb trouwens echt spijt dat ik niet zo'n mok gekocht heb, ik stond er mee in mijn handen en te twijfelen, helaas teruggezet![]()
bron: http://www.emerce.nl/nieuws.jsp?id=53970quote:In Nederland zijn (nog) geen vestigingen van Starbucks, wel heeft het een distributiecentrum in Amsterdam geopend. In 2000 had het bedrijf plannen om koffieshops in Nederland te openen, in de internetcafé's van Easy Everything. Dat ging uiteindelijk niet door. Toch is het waarschijnlijk dat de komst van de eerste Starbucks koffieshops in Nederland niet lang op zich laat wachten, getuige een uitspraak van Mark McKeon, de Europese baas van het bedrijf: "Als we hier eenmaal ons kantoor hebben geopend, dan volgen de eerste vestigingen als vanzelf."
Als je creditcard hebt kan je ;'m overal online kopen.quote:Op maandag 5 februari 2007 22:19 schreef Hafstrom het volgende:
Kick....
Iemand er al achter of en waar je die mokken in NL kan kopen? Of misschien waar je die online kan kopen?
De casual mok wil ik graag nieuw hebben
[afbeelding]
Ik heb er inmiddels een vier.quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:47 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
[..]
Echt waar?! Center O bedoel je? Daar ga ik volgende week heen!
Ik wil ook zo'n mok!![]()
http://www.gooieneemlande(...)en/article662342.ecequote:Op maandag 12 februari 2007 12:31 schreef lucky_birdie het volgende:
hmm volgens mij zit er wel ergens een vestiging in nederland.. maar dan op een (gesloten) bedrijventerrein.. dus alleen toegankelijk voor medewerkers..
maar dat kan ik ook verkeerd begrepen hebben
hun chocomel
![]()
Toen ik in Berlijn was zat ik er ook bijna iedere dag..
Moet lukken met 25 Starbucksen aldaarquote:Op woensdag 14 februari 2007 10:37 schreef Kuukske het volgende:
Ik ga er hopelijk 2 scoren in Parijs
Zonde van je koffiequote:Op woensdag 21 februari 2007 11:31 schreef tonks het volgende:
melk en suiker
Die is leuk, wil ik in de toekomst gaan kopen, een paar van die witte en een paar zwartequote:Op woensdag 21 februari 2007 11:31 schreef tonks het volgende:
[afbeelding]
Deze heb ikprecies genoeg voor twee senseo en melk en suiker
Ik ga daar vaak winkelen, mijn favo shoppingmall, ik pik altijd de Starbucks even meequote:Op vrijdag 23 februari 2007 13:22 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
ik heb rond de kerst in Oberhausen een grote rode starbucks mok gekocht, had helemaal niet verwacht daar in Centre-O een starbucks tegen te komen dus ik was helemaal gelukkig
had kei spijt dat ik in londen en barcelona er geen gekocht had dus meteen gekocht daar
Oeh ja dat heb ik in Parijs ook opquote:Op maandag 26 februari 2007 11:42 schreef muissie het volgende:
Het was iets met caramel ofzo erdoor. Geen idee meer hoe het heettte maar het smaakte goed.
Hey die heb ik ook!. Had deze in 2005 in Frankfurt gehaald. Toffe mokken. Wilde nog in Essen een rode halen, toch niet gedaan.quote:Op woensdag 21 februari 2007 11:31 schreef tonks het volgende:
[afbeelding]
Deze heb ikprecies genoeg voor twee senseo en melk en suiker
Aardig om te lezen:quote:Op vrijdag 2 maart 2007 21:27 schreef Jonathon het volgende:
Dat er in Amsterdam niet al lang een Starbucks te vinden is...
Misschien zegt dat wat over onze Douwe Egberts koffie?![]()
Dat is goed nieuws: mag ik vragen naar de bron?quote:Op zaterdag 3 maart 2007 23:30 schreef Lempicka het volgende:
Binnenkort (lees binnen twee maanden) opent er een Starbucks op schiphol. Weliswaar achter de douane, dus om een mok te krijgen zal je moeten vliegen, maar het is natuurlijk het begin van Starbucks in Nederland!
sodhexo?quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:03 schreef Lempicka het volgende:
Even de Bronvermelding van het nieuws over een starbucks op schiphol, ik werk voor een groot horecabedrijf opschiphol, dat ook de starbucks gaat franchisen. Er wordt al druk gewerkt aan de werving van personeel. De vraag wanneer de SchipholStarbucks precies opengaat blijft vooralsnog onbeantwoord, aangezien de architecten van schiphol en van starbucks het nog niet op alle punten met elkaar eens zijn.Mijn gok: voor het zomerseizoen, dus voor Mei.
Oei leuke mokkenquote:Op zondag 4 maart 2007 03:10 schreef Mirre het volgende:
Ze drinken lekker. Ik heb drie gewone witte mokken zoals die al eerder in het topic stonden en we hebben ook twee kerstmokken. Die kerstmokken zijn net zoals de mok van Hafstrom, maar dan met een kerstopdruk.
[afbeelding]
Bron: RTL Nieuwsquote:Starbucks eindelijk ook in 'Nederland'
De Amerikaanse koffieketen Starbucks komt naar Nederland. Althans, de eerste vestiging komt pal áchter de douane. Dichtbij, maar voor de meeste koffieliefhebbers heel ver weg.
Ticket
Nog voor de zomer moet in lounge 1 op de luchthaven de eerste vestiging zijn geopend. HMSHost bevestigt de geruchten hierover. Dit bedrijf zal de Starbucks-locatie gaan exploiteren. Liefhebbers van Starbucks moeten wel een ticket hebben om te kunnen genieten van de koffie.
Personeel
Lounge 1 is de hal waar de vluchten naar Europese bestemmingen vertrekken. HMSHost is nu druk op zoek naar personeel dat op de 'Starbucks-manier' moet leren werken, zegt een woordvoerster. De locatie krijgt een bar met een aantal zitplaatsen.
Laat
Volgens geruchten op enkele internetfora zou Starbucks al langer op zoek zijn naar geschikte exploitanten voor meerdere vestigingen in Nederland. Het bedrijf is overigens rijkelijk laat met vestigingen in Nederland. Vrijwel overal in de wereld is de populaire koffieketen met meerdere vestigingen te vinden. Vooral jonge backpackers zweren bij de grote koffiemokken van Starbucks.
Nederland
In Nederland is opmerkelijk genoeg al wel een distributiehal van Starbucks. Ook er is een vestiging voor het personeel van het sportmerk Nike in Hilversum.
maar ze komen dichterbij!quote:Op donderdag 15 maart 2007 10:53 schreef Bloemkool het volgende:
[..]
Bron: RTL Nieuws
Jammer dat het op de luchthaven is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |