Vragen, opmerkingen en commentaar graag in Commentaren op de streamverslagen (9). Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar.
Vervolg op de Streamverslagen zondag 11 november 2001.
(sponsored by CartWOman)
Met haar armen wijd uit elkaar danst Kelly door het hele arme deel heen, intussen zichzelf goed in de gaten houdend in alle camera's.... En dan..... Kinderen voor kinderen.
"Ik heb zo wa wa wa waanzinnig gedroomd".
Kelly danst enthousiast verder (was ooit één van die kinderen). En weer loopt ze recht op een spiegel af en bekijkt zichzelf goed. Ze trekt haar t-shirt even omhoog en laat iedereen even haar slipje zien.... Ze loopt nu rondjes door het arme deel, maar kan echt de spiegel niet voorbij lopen zonder erin te kijken.
Diane geniet in het rijke deel van een lekker drankeje terwijl de 'kinderen' nog altijd waanzinnig dromen! Ed geniet duidelijk van deze hoogstaande muziek ( )
En dan een nummer "Jetz geht's los" .... (???) Kelly valt even Pascal om de hals, die haar nog even knuffelt ook. Gert Jan zit intussen stil in een hoekje van de kamer. Volgens mij is hij wat aan de klets met Leo. Coos en Pascal staan bij het hek. Kelly staat weer in de spiegel te dansen (kan ze daar niet in verdwijnen????)
AndriesDanielle gaat nu met wat poppenkastpoppen bij het hek staan en swingt ook mee.
"Als je nou niet springt ben je een homofiel", klinkt nu.... (????? wat zijn dat voor teksten????)
Little green bag is nu aan de beurt. Kelly stond weer te dansen voor de spiegel, maar Pascal stond in de weg... dus danste ze even door naar de volgende spiegel. Voor het hek staat Diane wat mee te dansen. Dan gaat ze tegenover Frank lekker heupwiegend meebewegen met George Baker.
Andries vraagt of Daan nog een breezer wil... Ja natuurlijk. En dan is het weer K-otic time.... Supergirl.
En weer Kelly close in beeld...met een tuit mondje kijkt ze nu naar zichzelf in de spiegel. Frank zingt intussen Supergirl tegen Danielle.
Het hele huis swingt intussen lekker door met Bart....
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 12-11-2001 00:26]
Kabouterplop time in da house.. Iedereen (op Ed na natuurlijk) staat weer voor het hek wild mee te doen met de kabouterdans. Vooral Coos en Pascal (de twee kabouters van BB) doen weer volop mee!
In de slaapkamer is Sandy naast Kelly gaan liggen, dus ze heeft de aandacht weer even die ze zo graag wilde.
"Stap met je voeten op de grond.... enz enz enz"
De overige bewoners doen precies wat er wordt gezongen.
"Zwaai je armen in de lucht.. ga nu zitten met een zucht.."
Andries doet mee met een poppenkast pop, maar staat niet bij het hek.
Gejuich als het nummer is afgelopen!!!! Leo zit nog steeds wat ongeinteresseerd bij het hek te kijken naar de anderen.
Robbie Williams klinkt nu door de speakers: "padampapadampapa"....
"Ik vind hier geen reet aan", zegt Ed tegen Coos. Die vindt het wel lekkere muziek en gaat weer mee dansen bij het hek. Gert Jan zit nog steeds in het hoekje bij het hek. Hij heeft toch ook al een aardig poosje niet meer gedanst.
Danielle en Diane leven zich lekker uit op de muziek van de voormalige Take Thatter....
uit de streamverslagen van mediawatchers:
quote:Shit, hij heeft dus te weinig gehoord om zijn conclusies te kunnen trekken
Ed gaat binnen iets halen en raakt in gesprek met GJ
GJ:Jullie waren over de nominaties bezig?
Ed: ja, maar niks bijzonders hoor, dat mag iedereen weten.
GJ heeft alleen de laatste zin van Ed, dat hij hier voor zichzelf zit en daarop zijn keuzes baseert, opgevangen en zegt tegen Ed dat hij daar groot gelijk in heeft. Laat je niet gekmaken hoor Ed.
Diane streelt Frank nog maar eens over zijn kale koppie.
: Ik ben over drie of vier weken thuis", zegt ze tegen Frank.
Ik kan niet echt goed verstaan wat hij terug zegt.
GJ zit wel ritmisch mee te tikken, maar danst nog steeds niet. Kelly is weer uit bed en geilt weer op zichzelf in de spiegel.
#Pada pam pam etc....#
Coos danst mee, en om eerlijk te zijn zie ik geen verschil met hoe hij eerder de kabouterdans deed...
(Kom op jongens en meisjes, meer drinken, ik wil sensatie voor mijn knaak!)
En Kelly loopt weer rond te springen in d'r kniekousjes. Een houseliedje.
Gert Jan is inmiddels ook weer opgesprongen. Hij kan het nog....
Nee, het lukt hem niet, hij wil dit helemaal donker (dronken?) horen met een koptelefoon op en gaat weer zitten.
GJ: Een beestachtignummer dit.
Kelly is nu de enige die danst, en niet zo'n beetje ook!
Springen, draaien...
# Grease Lightning #
Kelly en Sandy tegen Diaan en Daan. (Tegenover elkaar aan het hek.)
(Kelly en Sandy winnen op punten voor mij, ze hebben een matchende outfit....)
[Dit bericht is gewijzigd door APK op 12-11-2001 00:33]
Ik val midden in een swingend nummer van Greese, begint goed! Alle dames zijn druk aan het dansen, Danielle en Diane van rijk bij het hek, en Kelly in haar nachtpon met bijpassende kniekousen bij arm, allen verzameld bij het hek.
De heren zitten erom heen en babbelen wat onder het kijken door. Gert Jan zit bij Leo. Ed zit weer op zijn vaste stek op de tafel, Pascal zit aan de tafel. Frank loopt in zijn witte korte broek rond, ook een beetje swingend, hij loopt trouwens in bloot bovenlijf.
Ook het hek wordt door alle dames flink gebruikt bij het swingen. Sandy danst ook maar gaat niet zo vreselijk uit haar dak als Kelly, zij heeft echt de tijd van haar leven als ik het zo zie.
Nu het nummer "It's raining men". De dames dansen nog steeds en de heren zitten te kijken.
De sfeer is goed en uitgelaten.
Frank staat achter Diane met een roze langwerpige ballon tussen zijn benen suggestieve bewegingen te maken.
# Boom Shake Shake Shake the room #
(Ik ga mijn muil maar even houden tot er weer iets belangrijks gebeurd....)
Het volgende nummer begon, Coos vroeg of hij wat harder mocht, en ineens houdt de muziek ermee op. Iedereen verbaasd en onthutst.
En de muziek begint weer met een echte Nederlandse meezinger: Dans je de hele nacht met mij...,
dit nummer heeft effect, want ook alle heren springen meteen weer op om mee te gaan springen....en ja hoor:
DE POLONAISE WORDT WEER INGEZET....
accuut houdt de muziek er mee op,
nu weer een rustiger nummer. Nu zien we Frank en Coos nog steeds dansend. En GJ gaat ook weer helemaal los, hij staat met Kelly te dansen (dit dansje van GJ is toch echt beduidend minder charmant dan die van hem dronken in de aftiteling). Ed zit nog steeds op de tafel en lijkt daar voorlopig ook niet vanaf te komen. Het dansen van GJ en Kelly gaat nu over in springen.
Als het nummer is afgelopen is het even stil in huis... Maar dan klinkt weer K-otic... Damn I think I love you.
In arm zijn dus Kelly en GJ wild aan het dansen bij het hek, Sandy zit even uit te rusten bij het hek, en Ed zit sjago te kijken vanaf de tafel waar hij dus OP zit, hij kijkt niet naar de dansende mensen, maar naar buiten ofzo. PasCoos momenteel nergens te bekennen. In rijk zijn voornamelijk Diane en Danielle samen aan het dansen en de heren kijken toe.
En nu uiteraard weer een nummer van K-otic, Damn i think i love you. Dit wordt af en toe vals meegezongen door velen. GJ neemt ook even een pauze, hij vertelt dat zijn broek zo wijd zit en dat het daarom zo raar dansen is omdat die broek steeds van z'n kont afzakt (ohhh vandaar dat ie zo raar danste, pfff, ik dacht even dat mijn illusie bruut verstoord was).
Ik dacht even dat Ed meevierde op de muziek, maar hij ging gewoon even anders zitten, das begrijpelijk, zo lekker zit dat ook niet een hele avond op een tafel.
Frank danst ook weer vrolijk mee in bloot bovenlijf en korte broek. GJ zit weer bij het hek met Leo te praten. Kelly swingt nog steeds door in haar pyama.
En nu het nummer "its a kind of magic". Ook dit nummer, wordt net als alle andere nummers, enthousiast ontvangen.
(Tijd om nu de muziek te kappen en een goed gesprek aan te knopen???)
(Sponsored by CartWOman)
Het zijn dus vooral de vier dames van het huis die non-stop aan het swingen zijn bij het hek. De overige heren lijken zich prima te vermaken, behalve Ed, hij zit nog steeds sjago op de tafel en praat met niemand. Pascal en Coos zijn nog steeds spoorloos, buiten of in de slaapkamer waarschijnlijk, maar zonder Ed dus. GJ heeft het weer over de cd van de Cool Down. Nu zijn Kelly en Frank samen aan het dansen bij het hek, Frank probeert wel stoer te dansen, maar gooit daarbij ook af en toe zijn benen wat stijfjes omhoog en dat ziet er een beetje raar uit. Af en toe stoppen Kelly en Frank met dansen om dicht bij het hek met elkaar te gaan praten. Ed blijft echt stug op de tafel zitten in zijn eentje en bemoeit zich nergens mee en niemand bemoeit zich met hem. Sandy ging net heel even bij hem dansen maar hield dat snel voor gezien.
Frank staat iets met zijn arm boven een camera te doen waarbij het er toch verdacht veel op lijkt dat ook hij zijn oksels scheert.)
Frank haalt intussen de slingers al weer los, dus het ziet er naar uit dat het einde van het feestje is genaderd.
Frank zegt dat hij de rotzooi (slingers) nog móet opruimen van BB.
Andries zegt tegen Leo dat hij "Streets of Philadelphia" van Springsteen mooi vindt... heel simpel, maar mooi.
Springsteen is afgelopen en het wordt stil....
Maar nee... toch gaat de muziek nog door:
"Blonde haren blauwe ogen.... uit een sprookjesboek gevlogen..."
Oftewel, Bloem, met Even aan m'n moeder vragen.
De meiden komen weer in de benen en springen weer mee met de muziek. Danielle wil Pascal een zoen geven, maar hij wil niet. Dan is Kelly de gelukkige....
Diane speelt de saxofoon op haar vingers en danst lekker door met Danielle voor het hek.
Kelly gaat nu even heel lief socializen met Ed, ook hier reageert hij niet echt op. En ook Kelly houdt het voor gezien met Ed, dus hij zit weer moederziel alleen.
Nu het nummer "born in the usa".
Danielle zat even gezellig bij Andries op schoot. Andries geniet ondertussen van zijn becardi breezerrrrrr.
Ed is ondertussen van de tafel afgekomen en heeft nu 1 of ander groot wiel in zijn handen. GJ staat nu even met hem te praten.
Frank is ondertussen de slingers er al aan het afhalen. Niemand lijkt overigens dronken. (maar wat niet is, kan nog komen...).
Het feest is bijna afgelopen en dit concluderen de bewoners van rijk zelf ook.
En het laatste nummer is "blonde haren blauwe ogen.... (ik kan hem zelf ook helemaal meezingen maar weet de titel niet, ohh wel toch, "ff aan mijn moeder vragen")
Andries roept Coos meteen omdat hij dit waarschijnlijk een leuk nummer vindt, en jawel, Pascal staat meteen weer bij het hek. Coos is ook binnen maar swingt niet mee. Coos, Pascal, GJ en Ed staan met zijn vieren nu te praten bij de tafel/deur, ik kan het gesprek niet horen, weet dus niet waar het over gaat.
Pascal danst nog een klein beetje met zijn jas in zijn handen door de kamer en gaat weer naar buiten, Coos is alweer weg. GJ en Ed zijn nog in de woonkamer maar praten over niet belangrijke dingen. Op het laatste nummer stonden Diane en Danielle nog bij het hek te dansen.
En er komt nu nog een nummer, vorige nummer was dus niet de laatste. Het nummer Heeeeeeeeeeee, Hooooooooooooooo.
Diane en Leo zijn nu bij het hek aan het dansen. Vanzelfsprekend danst Kelly ook nog. Coos en Ed zijn buiten maar helaas geen stream op ze gericht. Alle streams zijn gericht op de woonkamer.
De muziek is nu echt ten einde. En Kelly zingt nog even door. Ed komt nu weer tot leven nu de muziek is afgelopen, hij staat bij het hek een beetje te praten en loopt te spelen met een appel in zijn hand, die hij nu gaat opeten.
Andries en Diane zijn aan het knuffelen in de keuken bij de koelkast, ze stoeien ook een beetje, Andries zat aan haar billen, maar ondertussen was hij bezig met én zijn drinken pakken, én een ijsklontje bij Diane in der broek te doen.
Ze stonden echt voor elkaar alsof ze elk moment konden gaan zoenen, maar Diane heeft een koortslip, helaas.
Andries gaat nu zijn gitaar pakken, want deze moet ingeleverd worden.
In arm is niemand meer in de woonkamer te zien. En alle streams zijn gericht op... de woonkamer.
Diane slaakt nu een harde gil, maar ik weet niet waarom.
Andries en Danielle staan in de tuin te praten bij het hek met arm. In de tuin van arm zijn Coos, Pascal en Ed.
Pascal: nou heb ik het gevoel dat Frank het deze week beter doet dan Kel. Kel ligt alleen maar op der bed.
Coos: moet ze ook captain worden.
Ed: met de tijd een keer, ach, ik heb toch tijd zat, ik wil gewoon thuis kunne zitten en kenne zegge dat ik ook nog een keer captain ben geweest.
alle bewoners moeten nu hun batterijen wisselen
Andries heeft nu ballonnen onder zijn shirt gedaan zodat het net lijkt alsof hij enorme borsten heeft.
Kelly zit in de stoel bij het hek, ze heeft een blauwe onderbroek/string aan, dit zag je toen ze haar batterijen ging wisselen.
Andries wil dat Leo ook nu ballonnen onder zijn shirt doet. Leo wil dit niet en zegt: laat mij nou lekker saai zijn.
Danielle wordt nu een beetje ondeugend want ze slaat een ballonnenborst van Andries kapot. Andries gaat haar zeker terugpakken. Pesterig zegt hij: jij gaat niet rustig slapen vannacht...(4x).
Andries en Danielle zijn dus met elkaar aan het spelen en Kelly zit serieus te praten met Leo bij het hek.
De muziek stopt. Leo doet alsof hij een service aan het uitvoeren is bij tennis.
"Wat doe je nou?", wordt er gevraagd.
"Even afreageren", zegt Leo.
Intussen zijn Andries en Diane in elkaar verstrengeld en kunnen weer niet van elkaar afblijven.
"Ik stop je met je kont in de koelkast", zegt Andries.
"Oh lekker", zegt Diane.
Gearmd staan ze tegen de koelkast aan. Andries zit uitgebereid aan Diane's kont en duwt een ijsklontje in haar broek.
In het arme deel hebben we nu beeld van de kamer, maar daar is niemand meer te bekennen.
In de slaapkamer schijnt een pen te liggen. Andries wil hem daar wel houden, maar Frank treedt meteen op als captain en zegt dat die ingeleverd moet worden.
"Hij is ook een keer captain hoor", reageert Andries.
Andries loopt naar buiten, waar Danielle bij het hek staat. Aan de arme kant staan PasCoEd bij het oventje.
Pascal zegt dat hij hoopt dat Frank blijft en dat hij ook vindt dat Frank het deze week beter doet als Kelly. Volgens hem ligt Kelly alleen maar op haar bed.
Als Danielle vraagt of Ed nog captain wil worden, zegt Ed dat hij daar nog tijd genoeg voor heeft.
In de kamer loopt Andries rond met nepborsten. Hij loopt zo de badkamer in, waar Diane naakt staat te douchen. Hij wordt ook meteen weer weggestuurd.
"Je bent vervelend als je dronken bent", schreeuwt ze hem na!
Andries loopt de kamer weer in met de ballonnen onder zijn t-shirt. Hij wil dat Leo ook twee ballonnen onder zijn shirt doet, maar die wil nergens van weten.
"Laat mij maar lekker saai zijn", antwoordt Leo.
Danielle loopt op Andries af met vork en prikt zijn 'tiet' leeg. Andries schrikt behoorlijk, maar verzekert haar dat hij haar daarvoor terug zal pakken.
"Jij gaat niet lekker slapen vannacht", verzekert hij haar. "Captaintje van likmevesje"...
Andries heeft intussen een nieuwe ballon onder zijn shirt. Frank komt op hem af en wil even lekker aan zijn tieten voelen. Andries slaat meteen op de vlucht en rent naar buiten toe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |