Ik kon toch niet weten dat het om zulke zware jongens gingquote:Op donderdag 24 november 2005 18:38 schreef krvabo het volgende:
Ook maar hier een berichtje:
Op dit moment zijn jullie misschien wel strijdvaardig, maar nooit genoeg om GoT en ZAFT aan te vallen. We hebben op dit moment 3 mensen in de top 10 en 13 in de top50. 100 clubswingers zijn nieteens genoeg om ook maar iets te doen. Probeer het trouwens niet, aangezien we een van de weinige alianties zijn met katapults die dorpen kunnen platleggen.
Ik ben ondertussen gestopt met het aanvallen van machiel aangezien we wel iets anders aan ons hoofd hebben dan een alliantie die we in 1 dag platleggen
Of GoT dat wil weet ik nietquote:Op donderdag 24 november 2005 21:11 schreef DeHovenier het volgende:
Dat is dan weer opgelost.
Kunnen we geen allie's worden ofzo, Fok!, ZAFT en GoT
NAV lijkt me al heel mooi.. kzie trouwens dat ik wat allies moet verwijderen (beetje zwakke alliancesquote:Op donderdag 24 november 2005 21:26 schreef krvabo het volgende:
Hehe; we hebben daar al over gedacht (een ally komt er sowieso niet, aangezien fok wel erg veel allianties heeft die dan indirect mee profiteren), maar misschien als fok groter is er nog een NAV uit te slapen valt.
Daar heb ik verder niets over te zeggen, aangezien ik de rechten wel heb om NAVs/ALIs te sluiten, maar dit altijd in overleg gebeurd.
Die zit niet op de tweakers.net server dan? Welke server zit je dan?quote:Op donderdag 24 november 2005 21:40 schreef jorryt het volgende:
ik zit daar best vaak.. #vaffanculo
quote:oh ja ,shit:(
Sorry voor de aanval op je.
Moest geen 77/-10 hebben ,maar je buurman atilla:(
Hoop dat je me kan ontwijken EN dat je geen resources meegeeft.
Anders zal ik ze allemaal weer terugstorten.
Dat beloof ik.
Nogmaals sorry
Groeten
Sethanon
Hij kan toch gewoon z'n aanval annuleren?quote:Op vrijdag 25 november 2005 12:58 schreef ZigoSOS het volgende:
Bedankt
edit:
Krijg net berichtje:
[..]
Na de eerste paar minuten niet meer, dacht ik.quote:Op vrijdag 25 november 2005 13:41 schreef LostFormat het volgende:
[..]
Hij kan toch gewoon z'n aanval annuleren?
Niet? Dat is wel minder dan. Zo kan je nooit echt goed pressie uitoefenen met je alliantie.quote:Op vrijdag 25 november 2005 13:44 schreef Frollo het volgende:
[..]
Na de eerste paar minuten niet meer, dacht ik.
Is die van Gummbah/Kamagurka?quote:Bij het per koelkast presenteren van een bosje tulpen aan meisjes van zeventien, zorgde Waldemar er altijd voor dat hij flink in brand stond. Een gewoonte die hem bepaald geen seksuele windeïeren heeft gelegd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |