FOK!forum / Klussen, Wonen en Huishouden / Van babykamer tot peuterkamer!
moussymaandag 14 november 2005 @ 09:55
Het is in principe maar een klein klusje hoor, maar nieuwe topics zijn altijd leuk

Je gaat naar de bouwmarkt voor een blikje verf om een peiterbedje een kleurtje te kunnen geven.

De vorige gebruiker had hem wat afgeknaagt en dat grenen past gewoon niet bij mijn zoon, dus opknappen!

en je komt thuis met, behang, latex op kleur, behanglijm, plakfolie, rollers, kwasten en jawel, een blikje verf...


Hoe het eerst was... rood met lila en zilver.. Heel leuk, maar de kleur grijs van het bedje vond ik er niet bij passen en de poepvegen en olievlekken die op de muur bij de commode zaten moesten weg!







De kast kreeg al snele en kleurtje en een laag smarties wat is plakfolie plakken op een kast die al in elkaar staat een K.U.T klus



Vannacht heeft het bedje zijn eerste laag verf gekregen. Ik twijfel nog of er nog een laag op moet, hij ziet er al erg goed uit, maar of de dubbeldekkende verf sterk genoeg is voor een peuter die er (nu al) met autootjes overheen rijdt... ik ben er nog niet uit..



Het kan nog wel ff duren voor het klaar is, ik doe nml alles zelf, omdat met een ontstoken elleboog en morfinepilletjes op de bank ligt.

[ Bericht 6% gewijzigd door moussy op 14-11-2005 10:04:25 ]
BEmaandag 14 november 2005 @ 10:29
Leuk Mous!
Is dit het nieuwe hemeltje? Of een oude nog?

Ik vind die hangende dingen met die ronde rand onder dat plankje zo leuk! Zijn dat lampjes?
Oblivionmaandag 14 november 2005 @ 10:51
Ik kom even buurten!

Leuk die smarties...
moussymaandag 14 november 2005 @ 10:52
Nee dat is het oude, nieuwe slaapkamerfoto's zijn er nog niet, ik moet eerst nog sauzen en behangen.

Dat zijn plafonnieres (hoe schrijf je dat in vredesnaam ) maar we vonden ze te leuk om aan het plafond te hangen
BEmaandag 14 november 2005 @ 10:58
Ok, dat dacht ik al idd.

En ze zijn veel te leuk om aan het plafond te hangen!
Oblivionmaandag 14 november 2005 @ 11:10
quote:
Op maandag 14 november 2005 10:52 schreef moussy het volgende:
Nee dat is het oude, nieuwe slaapkamerfoto's zijn er nog niet, ik moet eerst nog sauzen en behangen.

Dat zijn plafonnieres (hoe schrijf je dat in vredesnaam ) maar we vonden ze te leuk om aan het plafond te hangen
Weet je al welke kleuren?
En weer 2 gedeeltes? Behang en sauzen?
moussymaandag 14 november 2005 @ 11:15
Weer hetzelfde, bovenkant een latexje, grijs en de onderkant behang, appeltjesgroen. Ik ga heel onkundig over dat streepies behang heen behangen. Onze wanden boven zijn namelijk van hardboard en dat behang zit er helemaal in gezogen. Ik krijg het er amper af Ik kan Cas niet een paar dagen uit die kamer houden om met stoom en water aan de gang te gaan, ik heb nml geen plekje over waar Cas dan moet slapen.

En er wordt over ongeveer 3 jaar een nieuwe kamer bij gebouwd hier in huis, waar Cas dan heen gaat. Dan wordt deze kamer een inloopkast dus dat komt dan wel.
Oblivionmaandag 14 november 2005 @ 11:18
Als het behang netjes is vast gezogen moet het kunnen!

Appeltjes groen...
Lekker fris!
coolbabemaandag 14 november 2005 @ 12:38
Heb je de klusseritus weer? Succes!
moussymaandag 14 november 2005 @ 12:54
quote:
Op maandag 14 november 2005 12:38 schreef coolbabe het volgende:
Heb je de klusseritus weer? Succes!
ook al is het nu niet hoog zomer en ik ben niet eens zwanger
Oblivionmaandag 14 november 2005 @ 15:07
* Oblivion bemoeidtdtdtd zich er tegen aan...

Zou het bedje 2 keer doen...
Voor nu lichtjes opschuren en dan nog een keer dus.
Lijkt me dat het dan wat stootvaster is.
moussymaandag 14 november 2005 @ 15:16
verf zat voor 2x en geen spoedklus, 2x dus
Oblivionmaandag 14 november 2005 @ 15:24
Zoonlief heeft hetzelfde bedje namelijk gehad en maar 1 keer geverfd...
Je raad het al.. Allemaal stukjes eraf. Boys will be boys...
moussydinsdag 15 november 2005 @ 14:50
Zo, nou het 2de laagje zit op het bed, wat dus ook echt nodig was Ik heb gister een plank laten flikkeren en de verf vloog er af. Misschien doe ik de buitenkant en de randen wel 3x voor de zekerheid.
Oblivionwoensdag 16 november 2005 @ 22:27
En moussy, hoe is de kamer? Vlot het al een beetje?
moussydonderdag 17 november 2005 @ 09:00
Bed en kast zijn klaar, ik wil aan de muren gaan beginnen, maar ik weet nog niet zo goed hoe ik dat aan moet gaan pakken het makkelijkste zou zijn als Cas slaapt, maar ja, dan kan ik weer niet in die kamer terecht. Op mijn kamer tukken pikt ie niet, dan is ie te druk met kasten leeghalen en een ochtend vermaken met papa gaat ook niet, omdat die nog stuitert van de pijn in zn arm...
Obliviondonderdag 17 november 2005 @ 09:02
Net zolang bezighouden totdat ie omvalt? En dan bij zijn paps neer leggen?
Of Paps en dreumes voor de tv zetten met leuke tekenfilm?

Die van mij zit weer op school, dus ik ga ook weer wat doen.
moussydonderdag 17 november 2005 @ 09:19
Ja zoiets zal het denk ik wel worden De oudste op school en de mannen op de bank Alleen wanneer... vandaag wordt niks, morgen denk ik
Obliviondinsdag 22 november 2005 @ 12:36
MOUS! Waar blijven de foto's?
Obliviondinsdag 22 november 2005 @ 17:18
*kijk-tip* Help, mijn man is een Klusser! 21.00 RTL 4

Ik ga je aanmelden...
Obliviondonderdag 12 januari 2006 @ 10:05
*klop klop...

Is de kamer al klaar, of slaap het menneke in een slaakamer die nog niet af is?
moussydonderdag 12 januari 2006 @ 10:54
Ja hier joehoe

1 muurtje is grijs, het bed staat nog steeds niet in elkaar en ik heb al wel 1 hele nieuwe lamp opgehangen