Zien hoe het niet moet en hoe het uiteindelijk toch helemaal goed komt mbv een klusteam.
Althans, dat is wat ik ervan begrijp uit de reclamespotjes.
Dit is was de site van RTL 4 erover zegt:
Een nieuw klusprogramma op de woonavond van RTL 4. John Williams bezoekt wanhopige partners van overmoedige doe-het-zelvers, die in plaats ven een geklaarde klus een chaos achterlaten.
Een heuse reddingsoperatie wordt gestart om de dramatische gevolgen te herstellen.
In deze eerste uitzending helpt John een vrouw die in wel hele hoge nood zit! Cindy is getrouwd met Hans en ze wonen met hun zoontje Leslie in een flat in Zaandam. Ze zou graag een tweede kindje willen maar zoals de zaken er nu voor staan is dat onbegonnen werk! De flat is bijna onbewoonbaar geworden door het eeuwige geklus van Hans. Hij pakt de zaken graag groots aan, maar maakt niks af!
Hierdoor werd er ook nog eens flinke financiële schade geleden. Nu is hij aan de badkamer begonnen en moet zijn vrouw al een maand bij de Mac naar de wc! Voor Cindy was de maat vol en ze schakelde de hulp van John in en had een (grote) boodschap voor haar man.
Oh, en voor diegenen die nog helemaal in de puinzooi zitten en er niet uit denken te kunnen komen...
Wel je trots opzij zetten en net doen alsof je vrouw/man schrijft.Voor dit nieuwe klusprogramma zoeken we vrouwen die een hopeloze klusser thuis hebben. Een man die vol goede bedoelingen zit maar er echt niks van bakt en een chaos achterlaat. Een man die te trots is om hulp te accepteren.
Komt dit je bekend voor en is voor jou de maat vol? Dan is hier de oplossing. Geef je op voor Help, mijn man is Klusser. Stuur een email met je naam, telefoonnummer en een beschrijving van de klus naar helpmijnmanisklusser@rtl4.nl of bel 035 678 51 73.
![]()
Ik ga in ieder geval kijken. Ben benieuwd. Maar goed, ik ben dan ook verslaafd aan woon- en klusprogramma's.