iedereen stuurt 1 onderbroekje op naar de persoon op nr.1quote:Op zondag 13 november 2005 22:36 schreef Schmurf het volgende:
wat een leuk idee!
ik vraag me toch altijd af hoe zoiets nou werkt... je kan niet 36 broekjes voor de prijs van 1 krijgen zonder dat mensen verlies lijden lijkt mehoe maak je van geld 36x zoveel?
ja maar dat kan niet oneindig doorgaan. op een bepaald moment zullen er mensen zijn die niks opgestuurd krijgen, en die maken verlies. het werkt alleen als iedereen constructief mee blijft kopen en opsturen. en na een tijdje zullen de mensen 'op' zijn.quote:Op zondag 13 november 2005 22:45 schreef snopprinses het volgende:
[..]
iedereen stuurt 1 onderbroekje op naar de persoon op nr.1
de nr.1 wisseld steeds zoals in de tekst staat. Dus als het loopt zoals het moet lopen en echt iedereen koopt iets. Dan krijgt iedereen 36 broekjes. Maar ik ga er niet vanuit dat echt 36 mensen iets gaan opsturen. Maar toch wel de helft.
snap je het ongeveer?
dat is mogelijk ja, nu nog niks over gehoordquote:Op zondag 13 november 2005 22:46 schreef Schmurf het volgende:
[..]
ja maar dat kan niet oneindig doorgaan. op een bepaald moment zullen er mensen zijn die niks opgestuurd krijgen, en die maken verlies. het werkt alleen als iedereen constructief mee blijft kopen en opsturen. en na een tijdje zullen de mensen 'op' zijn.
sokkenquote:Op zondag 13 november 2005 22:55 schreef HoSeong het volgende:
Teeering, die had je vroeger ook met sokken enzo
idd, want dit is een soort [iramidespel met slipjes...quote:Op zondag 13 november 2005 22:46 schreef Schmurf het volgende:
[..]
ja maar dat kan niet oneindig doorgaan. op een bepaald moment zullen er mensen zijn die niks opgestuurd krijgen, en die maken verlies. het werkt alleen als iedereen constructief mee blijft kopen en opsturen. en na een tijdje zullen de mensen 'op' zijn.
quote:Op zondag 13 november 2005 22:34 schreef Sjakie01 het volgende:
Wat ben jij een verschrikkelijk lekker wijf zeg.
Ze zijn juist toch niet gedragen? Nieuwe slipjes met het prijskaartje er nog aanquote:Op maandag 14 november 2005 00:41 schreef HenkieVdV het volgende:
Maar moet je er serieus aan denken om gedragen ondergoed aan te hebben?
Hmm jah overheengelezen.quote:Op maandag 14 november 2005 00:44 schreef PsychoDude_666 het volgende:
[..]
Ze zijn juist toch niet gedragen? Nieuwe slipjes met het prijskaartje er nog aan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |