dit geval doet de gemeente Amsterdam geen goed.quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:50 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ach joh, het is toch een vrolijke stadse Amsterdamse meid........![]()
Persoonlijk vind ik het ook meer een smerige roddelende Jordaanteef![]()
![]()
![]()
Lulquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:47 schreef Zw0rld het volgende:
[..]
Jij wil zeker veel sjankkwal caps zeker ?
die krijg je niet :n
ff ophoeruh hequote:Op vrijdag 11 november 2005 19:50 schreef Gigageil het volgende:
Persoonlijk vind ik het ook meer een smerige roddelende Jordaanteef![]()
![]()
![]()
Dan bof je, die gaaaan maar door.quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:50 schreef PC eend het volgende:
Ik begin de reclames zelfs te waarderen
Sinds wanneer werk jij??quote:
idd ze heeft zich zelf daartoe maar gebombardeerd. Ze komt oorsprongkelijk gewoon uit Lelystad.quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:53 schreef Jappie het volgende:
[..]
ff ophoeruh hedat soort zelfgemaakt hebben we hier niet
![]()
Precies Mona was pas een rollmodelquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:55 schreef MissX het volgende:
[..]
idd ze heeft zich zelf daartoe maar gebombardeerd. Ze komt oorsprongkelijk gewoon uit Lelystad.
Doordat soort mensen ga je je gewoon schamen dat je uit Amsterdam komt.
Geen ouwequote:Op vrijdag 11 november 2005 19:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Precies Mona was pas een rollmodel
'Je moet me geen toespraken maken.'quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:57 schreef scanman01 het volgende:
Zijn de toespraken al geweest?
Die zijn gisteren toch al uitgezonden?quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:57 schreef scanman01 het volgende:
Zijn de toespraken al geweest?
Je wordt er dus niet gigageil van?quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:01 schreef Gigageil het volgende:
Die lelijke KOGELRONDE tieten van Ingrid kan ik ook maar niet aan wennen......hoe kan een vrouw zichzelf zo misvormen????![]()
Een paar in de live ja. Maar niets in de reguliere uitzending. Die zijn dus echt geskipped???quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:02 schreef kissa het volgende:
[..]
Die zijn gisteren toch al uitgezonden?![]()
quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:07 schreef Jappie het volgende:
Kijk die 3 hopeloze wannabee BNers nu een vreugdedans op Menno's graf doen
Deze smilie --->gaat weer veelvuldig gebruikt worden deze dagen
![]()
Leuk om te zien hoe opgelucht ze zijn juist.quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:07 schreef Jappie het volgende:
Kijk die 3 hopeloze wannabee BNers nu een vreugdedans op Menno's graf doen
Had eerst willen zeggen; "hou je poot stijf".quote:
Nog sterker.....als je een kennis bent van Holleeder ga je toch niet meer zomaar op straat lopen.....quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:11 schreef PC eend het volgende:
Ik snap het niet als je nou een topcrimineel bent en je weet dat als die moorden onder die tenten gepleegt worden, dan ga je toch niet onder zo een tent doorlopen
Ik zou ze mijden als de pest
Oops ander programma![]()
[lekkerOT]ik blijf erbij dat het een opruimactie van overheidswege is[/lekkerOT]quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:14 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Nog sterker.....als je een kennis bent van Holleeder ga je toch niet meer zomaar op straat lopen.....![]()
![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |