We zijn niet van die zwakke zieltjes zoals in het BB huis hoor.quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:54 schreef lovebear het volgende:
[..]
Dat kan ik hier echt niet plaatsen![]()
M'n mailadres staat gewoon in mijn profiel hoorquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:54 schreef lovebear het volgende:
[..]
Dat kan ik hier echt niet plaatsen![]()
Dat snap ik ook wel, Maar werkgerelateerde dingen kan je niet makenquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:57 schreef frizti het volgende:
[..]
We zijn niet van die zwakke zieltjes zoals in het BB huis hoor.
Ik heb inderdaad de live uitzending ook niet kunnen zienquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:24 schreef regenworm het volgende:
[..]
klopt menno heeft gisteren het huis verlaten.
Geeft niks, als jij je maar beter voelt.quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:00 schreef lovebear het volgende:
[..]
Dat snap ik ook wel, Maar werkgerelateerde dingen kan je niet maken![]()
Misschien zitten ze hier ook wel lol
quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:03 schreef frizti het volgende:
De koningin en haar slaaf. hofnar
[afbeelding]
Zie nu pas je (nieuwe?) sig!quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:02 schreef frizti het volgende:
Mwah geef je ze toch namen als Dido Rob enz enzquote:Op vrijdag 11 november 2005 20:00 schreef lovebear het volgende:
[..]
Dat snap ik ook wel, Maar werkgerelateerde dingen kan je niet maken![]()
Misschien zitten ze hier ook wel lol
Mijn moeder was zo lief me dat te smsenquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:26 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je hebt duidelijk ff niet gekeken. Er is niet genomineerd
Maar j wist toch al wel dat Menno eruit is he?
Veur altiéd eine Venlonaer.quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:06 schreef demins het volgende:
[..]
Zie nu pas je (nieuwe?) sig!Leuk, en op de goede datum ingevoerd! De tekst ken ik niet. Iets van dit jaar?
Ok in lijnen ffquote:Op vrijdag 11 november 2005 20:02 schreef frizti het volgende:
[..]
Geeft niks, als jij je maar beter voelt.![]()
Ja de mijne ookquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:58 schreef teamlead het volgende:
M'n mailadres staat gewoon in mijn profiel hoor![]()
![]()
Helaas, was het maar waar. Er zijn ondertussen diversen artiesten die het gezongen hebben, maar ik heb er helaas geen enkele mp3 van.quote:
psst.... zeuren mag hierquote:Op vrijdag 11 november 2005 20:11 schreef luciano het volgende:
GEEF LUCIANO 2 PLUSPUNTEN , en krijg zijn piemel! (in mail) SLOTJE ????????
Hoezo mag alléén de vaste harde kern leuk uit de hoek komen hier ..........
Tis WEER bewezen , zoals al eerder ....
Good Job KUTWOMAN CartWOman , keep up the good work here .
En ik ga niet eens nu minpunten aan je geven hoor , ik laat me niet kennen zoals jij blijkbaar .
quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:10 schreef lovebear het volgende:
[..]
Ok in lijnen ff
Heb een Dido ff de waarheid verteld, omdat ze heel erg is is t openbaar en achter de rug.
Was t ff zat iedreen afkraken.
En btje bonje gehad met een Roel
Jij zeurt nietquote:
Punt 1 Cartwoman is géén kutwoman!!!quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:11 schreef luciano het volgende:
GEEF LUCIANO 2 PLUSPUNTEN , en krijg zijn piemel! (in mail) SLOTJE ????????
Hoezo mag alléén de vaste harde kern leuk uit de hoek komen hier ..........
Tis WEER bewezen , zoals al eerder ....
Good Job KUTWOMAN CartWOman , keep up the good work here .
En ik ga niet eens nu minpunten aan je geven hoor , ik laat me niet kennen zoals jij blijkbaar .
Pinda Wullem en Glen Corneille. Ik krijg al kippenvel als ik me het probeer voor te stellen, en dan ken ik de melodie niet eens precies!quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:15 schreef frizti het volgende:
[..]
Helaas, was het maar waar. Er zijn ondertussen diversen artiesten die het gezongen hebben, maar ik heb er helaas geen enkele mp3 van.
De mooiste (imo) uitvoering heb ik eens op een prinsen-avond gehoord in de uitvoering van Pinda Wullem met piano van wijlen Glen Corneille.
Nooit gedacht dat ik het nog eens voor je zou opnemen L. Maar ik vind wel dat je een punt hebt. Ik vond het een geestig topic, ben er zelfs geweest. En je kan er weinig kwaad mee...quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:20 schreef luciano het volgende:
Nee Teamlead , er mag ook wel eens HIER gezegd worden dat er minder leuke dingen gebeuren . Ik / we hoeven niet alles te pikken , omdat iemand toevallig de MACHT heeft om een topic te sluiten .
Ik zie de meest erge verwensingen en ziektes voorbij komen dagelijks , maar wat is bedoeld en opgevat als een HUMOR topic , wordt gewoon neergemaaid ........... maar boor mij is het niets nieuws meer , zoals ik al eerder meldde ........
dat weet je dat lieske de volgende is die eruit gaat.quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:26 schreef scanman01 het volgende:
Ik heb net de aflevering even gekeken. Het wordt echt té verschrikkelijk.
De toespraak van Lieske is helemaal niet op tv geweest, de prachtige prestatie met die gewichten is helemaal weggeknipt... en de niet zo leuke opmerking over Menno zat er wel in.
Verder een en al Joost show natuurlijk. Want Joost moet winnen.
Talpa is wat mij betreft heel treurig bezig op dit moment.
en als je het daar dus niet mee eens bent, moet je dat in feedback maar uitknokken.quote:Op vrijdag 11 november 2005 20:20 schreef luciano het volgende:
Nee Teamlead , er mag ook wel eens HIER gezegd worden dat er minder leuke dingen gebeuren . Ik / we hoeven niet alles te pikken , omdat iemand toevallig de MACHT heeft om een topic te sluiten .
Ik zie de meest erge verwensingen en ziektes voorbij komen dagelijks , maar wat is bedoeld en opgevat als een HUMOR topic , wordt gewoon neergemaaid ........... maar voor mij is het niets nieuws meer , zoals ik al eerder meldde ........
Het geeft alleen maar aan dat er met 2 maten wordt gemeten onder de modjes , Isabeau heeft nog geholpen om de titel wat op te leuken , en de ander sluit hem .
Lachühhhhhhhhhhhh
Bedankt iig. Isa
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |