Toch vind ik het wel een erg snelle 'diagnose'. Zeker als het om ziets zeldzaams gaat liggen andere oorzaken dan meer voor de hand (waarmee je dit natuurlijk niet moet uitsluiten).
Ik vond via Google wel dit:
quote:
Ik had een sperma-allergie. daar heb ik ongeveer 30 jaar mee rondgelopen. Een slimme dermatoloog had op een gegeven moment na zeer veel medicijnen, zalfjes en zelfs operatieve ingrepen door wat er aan de hand was. In het Erasmus MC in Rotterdam ben ik door middel van een desensibilisatie kuur (een rush-kuur in 1 dag) er van af gekomen. Alle klachten zijn verdwenen. Ik heb ondanks alles toch twee kinderen gekregen, die zijn nu 25 en 22.... Vraag naar dr De Groot of dr Gerth van Wijk. Hij weet er alles van! Sterkte! Lea
bron:
http://forums.obgyn.net/v(...)DHEID.0402/0734.htmlAnyway, als je er zo mee zit kun je je laten doorverwijzen naar een dermatoloog natuurlijk.