quote:Op donderdag 10 november 2005 13:09 schreef Isabeau het volgende:
Ik moest om 13:00 ergens heen en het is nu 8 minuten over 1 en ik heb nog niet eens gedouchtLaat ik me maar haasten!
Tot later.
Kut leven, houdt ook helemaal geen rekening met BB.
Ja jullie hebben t een stuk makkelijker, wij moeten speciaal een wc opzoekenquote:Op donderdag 10 november 2005 13:08 schreef versabommie het volgende:
[..]
jawel maar wij kunnen gewoon bij een hekje bij de jakoezie![]()
tja...quote:Op donderdag 10 november 2005 13:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Speciaal voor jou, omdat je dat zo erg vindt
[afbeelding]![]()
quote:Op donderdag 10 november 2005 13:07 schreef muizemeis het volgende:
[..]
ik begrijp wat je bedoelt, heb ook beetje raar gevoel in mn buik want tja je bent er al twee keer zo vast van uitgegaan en twee keer ga je op je bek![]()
Maar ik blijf toch stug volhouden, positief denken rules!!
Rob gaat, eruit
Rob gaat, eruit
Robbie Robbie rot er maar uit
En dan noem je mijn post RAAR! Maar je hebt hem gelukkig wel goed gelezen!![]()
![]()
![]()
![]()
Ben je nu serieus???/quote:Op donderdag 10 november 2005 13:11 schreef LekkerSimpel het volgende:
Rob MOET er vandaag wel uit. Want ik moet zondag naar Aalsmeer, voor gesprek voor date met Chantal.En aangezien ik ook Rob heet (wel met 2 benen), moet hij wel opzouten, wordt anders veel te verwarrend
Heb je die poten onder mijn stoel weggezaagdquote:Op donderdag 10 november 2005 13:09 schreef demins het volgende:
[..]
GatsieIn badpak. Het moet niet gekker worden!
Welkom!!quote:Op donderdag 10 november 2005 13:11 schreef Sloppy_Joe het volgende:
Goeiemiddag! Ben nieuw hier.
Ik zou het echt niet erg vinden als Roel, Dido of Rob zou vertrekken. Of alledrie tegelijk. Alleen Menno mag vanavond blijven van me. Maar ik wissel vaak van mening over bepaalde mensen, dus kan volgende week weer anders zijn.
De enige waar ik al weken vrij positief over ben zijn Lieske en Joost. En ik ben ook al weken negatief over Chantal en Dido.
Maar ik geloof dat Chantal zowiezo niet veel fans heeft...
En we hebben de Chantal fan gevondenquote:Op donderdag 10 november 2005 13:11 schreef LekkerSimpel het volgende:
Rob MOET er vandaag wel uit. Want ik moet zondag naar Aalsmeer, voor gesprek voor date met Chantal.En aangezien ik ook Rob heet (wel met 2 benen), moet hij wel opzouten, wordt anders veel te verwarrend
kick zijn ass, scan!quote:Op donderdag 10 november 2005 13:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Heb je die poten onder mijn stoel weggezaagd![]()
Ik zal mijn best gaan doen. Chantal staat nu in de badkamer, dus dat gaat niet gebeuren voorlopig.quote:Op donderdag 10 november 2005 13:07 schreef latevogel het volgende:
[..]
als het nu blote boys zijn krijg je nog meer punten![]()
raar omdat jij dacht dat iedereen de hoop had opgegeven dat rob eruit gaat vanavond!!quote:
Het zou wel geweldig zijn om een fokker in het huis te krijgen (als voorproefje op volgend jaarquote:
ik zou het wel gaaf vinden zeg, als er een fokker het huis in gaatquote:
Een gedeelte zit waarschijnlijk in die grot van Chantalquote:Op donderdag 10 november 2005 13:14 schreef BONG4002 het volgende:
Roel is opvallend relaxed mbt die ¤ 10.000, ik vraag me eigenlijk überhaupt af waar het geld nu is
gatverdamme lovebearquote:Op donderdag 10 november 2005 13:16 schreef lovebear het volgende:
[..]
Een gedeelte zit waarschijnlijk in die grot van Chantal![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |