RR, geniaal, je gaat gewoon offtopic in je eigen OPquote:Op woensdag 9 november 2005 20:21 schreef RobbieRicardo het volgende:
Ik heb besloten dat ik graag een tatoo wil nemen op het lichaam maar ik zit met de financien want ik weet niet hoeveel dat gaat kosten kijk geld is geen probleem voor mij maar ik wil graag weten hoeveel ik mee moet nemen ik wil er wel voor bereid op zijn
[..]
quote:HET NEDERLANDSE PRODUCT EN TAAL EN CULTUUR DAAR WORDT NIET GENOEG AANDACHT MEER AANBESTEED HET IS TIJD DAT MENSEN HIER MEER VOOR DOEN.
Dat gaat immers niet gebeuren want ze hebben een contract getekendquote:Op vrijdag 11 november 2005 13:27 schreef Doagere het volgende:
Hmm, ik zou het (nog) niet doen als ik jou was.
Je wilt er graag eentje hebben, niks mis mee maar je moet wel weten waar je hem wil hebben. Als de tatoo er eenmaal zit gaat die ook niet zomaar weer weg. Je moet het in iedergeval niet laten zetten omdat je vriendin het zo mooi vind, jij moet ermee lopen, jij moet er tegen aan kijken, ook als je huidige vriendin je vriendin niet meer is.
Daarmee legt hij uit dat de Nederlandse taal en interpunctie niet zijn sterkste kant isquote:Wat doet dit stukje tekst trouwens in je fotoboek?
HET NEDERLANDSE PRODUCT EN TAAL EN CULTUUR DAAR WORDT NIET GENOEG AANDACHT MEER AANBESTEED HET IS TIJD DAT MENSEN HIER MEER VOOR DOEN.
Nee, als je zomaar 9000 euro weg kan flikkeren dan zal je wel goed in de centen zitten jaquote:Op woensdag 9 november 2005 20:21 schreef RobbieRicardo het volgende:
Ik heb besloten dat ik graag een tatoo wil nemen op het lichaam maar ik zit met de financien want ik weet niet hoeveel dat gaat kosten kijk geld is geen probleem voor mij maar ik wil graag weten hoeveel ik mee moet nemen ik wil er wel voor bereid op zijn
graag wil ik dan een tatoo van ongeveer 8 bij 2,5 centimeters in mn lies en het moeten letters zijn
mij vriendin is er ook blij mee toen ik het zei zei ze tegen me van Schat dat moet je doen dat zou mij de gelukigste vrouw maken als jij dat voor mij overhebtga je vanavond nog langs je mam? ik zei Nee moon maar morgenmiddag ga ik wel even op bezoek een kopje koffie drinken en ik blijf er waarschijnlijk ook eten dus je hoeft niet voor me klaar te maken als ik dan laat weer trek heb dan warm ik wel een bapoa op maar daar bel ik nog over zorg dat je telfoon niet weer op tril staat want dan hoor je me weer is niet als ik je bel daar hebben we het laatst over gehad en dat wil ik niet meer hebben
het is voor t eerst dat ik een tatoo neem gaat dat veel pijn doen?? want ik heb gehoord dat je lies gevoelig is dan zeg je arm ik heb het er wel voorover maar ik hou niet van naalden
Mensen ik hoor het graag van julie
Nou stel dat je 3 a4tje gebruikt (2 klad, 1 goed) en 1 HB potlood moet kopen... ¤ 2,50quote:Op vrijdag 11 november 2005 17:12 schreef Faithy het volgende:
Serieuze vraag in ondergelopen topic:
een tattoo van ongeveer 4 bij 4 ongeveer (ga 'm zelf ontwerpen, heb al wat ideeen), enig idee hoe duur dat ongeveer is?
Als de tattoo man heel veel moet bukken is dat wel gevoelig... Maar hij kan natuurlijk op een krukje of stoel gaan zitten, dan krijgt hij minder last van zijn onderrug...quote:En is de onderrug erg gevoelig m.b.t. het zetten van een tattoo?
Nee, daarom vroeg ik het ook.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:59 schreef Ynske het volgende:
[..]
Dat gaat immers niet gebeuren want ze hebben een contract getekend
[..]
Daarmee legt hij uit dat de Nederlandse taal en interpunctie niet zijn sterkste kant is
Serieus antwoord:quote:Op vrijdag 11 november 2005 17:12 schreef Faithy het volgende:
Serieuze vraag in ondergelopen topic:
een tattoo van ongeveer 4 bij 4 ongeveer (ga 'm zelf ontwerpen, heb al wat ideeen), enig idee hoe duur dat ongeveer is?
En is de onderrug erg gevoelig m.b.t. het zetten van een tattoo?
Same for TSquote:Op vrijdag 11 november 2005 19:51 schreef BreezerFR het volgende:
[..]
Serieus antwoord:
hijs je hol van je stoel af, ga naar een studio en vraag de desbetreffende artist wat het gaat kosten.
RR je vriendin kan goed pijpen hoor.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:18 schreef RobbieRicardo het volgende:
voor wie niuewgierig is wij worden het niet eens over de tatoo dus ik heb er nog steed geen daar baal ik wel van. Maar ik hou de hoop op wij worden het steeds meer eens dus wie weet ga ik hem binnenkort laten zetten ik doe het voor haar en ook voor mzelf dus dat komt goed
De zanger van Deicide heeft een inverted cross op zn voorhoofd gebrandmerkt.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:54 schreef Bluurgh het volgende:
maar tattoo's zijn helemaal niet stoer meer! je moet je naam in spiegelbeeld op je voorhoofd laten brandmerken!
joh! maar onze glenn zou ook zelfmoord plegen als hij de leeftijd van jezus had bereikt, maarja das zo zielig voor z'n zoontje hequote:Op maandag 28 november 2005 19:28 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
De zanger van Deicide heeft een inverted cross op zn voorhoofd gebrandmerkt.
quote:Op vrijdag 11 november 2005 09:51 schreef Triangeljosti het volgende:
Ik ben erachter... TS is gewoon een kutkloon...
Haha! Dat dacht ikquote:Op vrijdag 11 november 2005 00:05 schreef BreezerFR het volgende:
[..]
Volgens mij spoor jij niet helemaal.
LOLquote:Op donderdag 1 december 2005 00:01 schreef Halfgedraaide het volgende:
[..]
ik dacht dat zulke mensen nog echt bestonden.
Weer een illusie minder. Het was ook te mooi om waar te zijn. Die OP, die vriendin die Ramona heet en die tattoo met haar naam.![]()
* Hoopvolle * kick zul je bedoelenquote:Op zondag 11 december 2005 02:52 schreef r_one het volgende:
Onzinnige kick
quote:Op woensdag 9 november 2005 20:21 schreef RobbieRicardo het volgende:
mij vriendin is er ook blij mee toen ik het zei zei ze tegen me van Schat dat moet je doen dat zou mij de gelukigste vrouw maken als jij dat voor mij overhebtga je vanavond nog langs je mam? ik zei Nee moon maar morgenmiddag ga ik wel even op bezoek een kopje koffie drinken en ik blijf er waarschijnlijk ook eten dus je hoeft niet voor me klaar te maken als ik dan laat weer trek heb dan warm ik wel een bapoa op maar daar bel ik nog over zorg dat je telfoon niet weer op tril staat want dan hoor je me weer is niet als ik je bel daar hebben we het laatst over gehad en dat wil ik niet meer hebben
quote:Op zaterdag 17 december 2005 15:29 schreef RobbieRicardo het volgende:
I LIKE THE NOTE YOU HAD TO WRITE FOR ME
SO THIS IS MY NOTE BACK FOR YOU
YOU LOVE MAKES ME HAPPY WITH ALL
I GIVE YOU THE STARS IF I CAN DO THAT BUT I CAN DO THAT
SO I GIVE YOU THIS NOTE
AND MY LOVE FOR ALWAYS
WE HAVE BEEN IN THE FIGHTS AND I NOW THAT WAS NOT FINE
AND I ALSO THINK THAT OUR LOVE IN THREEWORDS:
FRIENS-FOREVER-STRONG
I LOVE YOU RAMONA
THE BREAKFAST IS DOWNSTAIRS
RR
Ik denk iets van 3 geld ietsquote:Op maandag 19 december 2005 16:57 schreef Yamyam het volgende:
Zelfde vraag voor mij.
Ik wil zoiets dergelijks op allebei mijn voeten, in hennakleur, hoeveel kost dat: [afbeelding]
Pijn/mooiheid verhouding zijn het wat mij betreft niet waard.quote:Op maandag 19 december 2005 16:57 schreef Yamyam het volgende:
Zelfde vraag voor mij.
Ik wil zoiets dergelijks op allebei mijn voeten, in hennakleur, hoeveel kost dat: [afbeelding]
OMFS wat een dork, als echte Christen mag je jezelf ook niet laten tattoëren, wat een kneus.quote:Op zondag 18 december 2005 22:58 schreef men_in_red het volgende:
Stel, het gaat uit, kan gebeuren hé. Dan wil je hem laten verwijderen. Bekijk het volgende eens, http://members.home.nl/aj(...)jdering%20bij%20EMC/ zo doen ze dat, het schijnt ook heel pijnlijk te zijn. Een gewaarschuwt mens telt voor twee.
haha het si wel iet te lang maar je gaf me wel een goed idee dus bedankt daarvoor nogquote:Op zondag 18 december 2005 23:03 schreef Xennia het volgende:
Ik zou dit prachtige literaire hoogstandje op je rug zetten:
[..]
![]()
had er een tientje bijgevraagd, dan had je de ontbrekende letter D er ook bij gehadquote:Op donderdag 10 november 2005 21:13 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
Geld is ook geen bezwaar want ik heb vandaag nog wat gekregen van ons mam dus de prijs maakt mij niet uit maar ik denk zo 200 eutro maximaal
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |