Vragen, opmerkingen en commentaar graag in Commentaren op de streamverslagen (9).
Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar.
Vervolg op de Streamverslagen zaterdag 10 november 2001.
Frank en Diane zitten knusjes gezellig saampies op de bank, en genieten van de rustige sfeer. Ze liggen tegen elkaar aan, dit op verzoek van Diane.
In arm is het tegenwoordig mode om een korte broek te dragen, want ook Ed doet inmiddels met deze trend mee. Ed, Coos en Pascal zitten alledrie dus in korte broek in de woonkamer van arm te praten met rijk, Diane en Frank dan.
Danielle is er ook nog, zij zit op de stoel bij het hek in een sportieve broek en heeft een topje aan.
Diane gaat nu even naar de slaapkamer om aan haar teamgenoten al schreeuwend te vragen of ze al diep slapen.
00.10
Pascal wil dat Diane een voorstellinkje geeft. Hij zegt dat ze Andries maar moet roepen omdat die toch nog niet slaapt. Ze zitten er een beetje uitgeblust bij. Pascal zegt ineens: Daan heeft geeneens een string aan.
00.15
Gert-Jan zingt: Sinte Sinte Maarten, de koeien hebben staarten...
Diane ligt in de armen van Frank op de bank. Ze kruipt lekker dicht tegen hem aan. Voor het hek zitten Pascal en Coos toe te kijken. Ed zit op de tafel.
"Diane, wil je even een voorstelling voor ons doen?", vraagt Pascal.
"Nee, die jongen liggen al te slapen", antwoordt Diane.
Aan de armen zeuren ze nog even door, maar Diane kruipt nog dichter tegen FRank aan.
"Wat een geilpijp is het toch ook", lacht Gert Jan.
Diane staat toch op en kijkt even of de mannen nog zwanger zijn.
"Daan heeft niet eens een string aan", merkt Pascal op.
"Nee, klopt", reageert Danielle. "Hoeft toch niet altijd."
De mannen wachten intussen op een showtje van Diane!
Gert Jan zit er nu ook ergens bij.
Coos: morgen hebben we weer een probleem omdat we dan pas het hout krijgen. We hebben ook al drie dagen geen stickers meer gehad.
GJ gaat nu een sint maarten liedje zingen.
Coos: weet je wat wij moeten doen, in de dagboekkamer met z'n allen het liedje van sint maarten zingen, dat is leuke tv, dan moet jij het liedje ons wel leren hoor Gert. Dat doen we dan morgen oke?!
Het gaat nu weer over de zandschepgeldverdienactie.
Danielle is bezig haar teennagels te verzorgen en Diane loopt te giegelen. De rest nu ook, het is me echter ontgaan waarom. Ah, ze lachen om Diane die doet Coos na! Iedereen moet erom lachen, ook Coos zelf. Diane is gekleed in een korte broek, met muts en bril op, en doet na hoe Coos loopt en een stukje fruit snijdt.
[Dit bericht is gewijzigd door Ethel op 11-11-2001 00:30]
[Dit bericht is gewijzigd door Sanshine op 11-11-2001 00:27]
GJ zit in het hoekje van de kamer toe te kijken. De meiden van arm zijn al naar bed, dus hij valt er nu een beetje buiten. Terwijl het eerst nog 4:2 was, is het arme team nu 3:3 verdeelt... en dat is duidelijk merkbaar.
[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 11-11-2001 00:34]
Danielle heeft een bakje bosvruchtenyoghurt gepakt en zit dat lekker op te smikkelen op de bank. Ze zegt tegen Pascal dat zij morgen een imitatie van Pascal zal doen, omdat ze nog even aan zijn accent moet werken. Ze praat hem nu na om het accent te oefenen.
Gert Jan zit nog steeds bij het hek, hij heeft zijn rode trui aan en kijkt een beetje sip, hij zit er niet top uit. Hij staat nu op en wenst iedereen weltrusten en een leuke nacht. Ed zegt nu tegen GJ dat hij misschien van plek moet wisselen zodat hij naast Coos en Pascal ligt. Pascal vindt het niet nodig dat hij van plek verwisseld, GJ gaat er niet echt op in. Ed trekt dus steeds meer naar Pascal en Coos toe omdat hij nu ook snachts dichter bij hen wil liggen.
Net werd omgeroepen dat danielle haar zender moet checken en nu moet ze naar de dagboekkamer komen.
Coos zit nu op de plek van GJ, GJ is zich aan het uitkleden, Ed zit in kleermakerszit in zijn ondergoed op de tafel zijn tattoo te bewonderen en Pascal zit met een mes te spelen.
Frank ligt languit op de bank, en Diane gaat nu met haar bakje yoghurt bij Danielle op de stoel bij het hek zitten. Nu zitten de dames samen bij Coos.
Dan zit mijn 2.50 erop....
(Thanks Funnie for sponsoring!)
[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 11-11-2001 00:39]
Pascal heeft nu zijn shirt uitgedaan en staat in bloot bovenlijf bij het hek.
Diane en Danielle zitten bij sfeervol kaarslicht nootjes of zo te eten.
Frank zegt dat GJ geen stemafspraak heeft gemaakt tegen Coos en Pascal, die gretig ingaan op dit gespreksonderwerp.
In Pascals ogen is het feit dat GJ in het oor van Ed fluisterde dat hij niet op Kelly moest stemmen wel duidelijk een stemafspraak. Frank zegt dat BB vindt van niet. Pascal geeft weer aan dat hij het wel vindt en dat hij het nu ook kan doen. Frank vertelt dat hij nu van iedereen weet die hem genomineerd heeft. Hij weet het ook van Andries. Van Diane weet hij het niet en hij verkeerd in de illusie dat zij niet op hem gestemd heeft.
Ik hoor mensen op de achtergrond lachen en GJ praten.
Frank en Pascal fluisteren nu verder. Frank zegt dat ze met z'n tweeen veel kunnen en dat ze Ed maar moeten gaan bespelen. Pascal zegt schijnheilig dat dat niet kan en niet zal lukken. Coos brengt het gesprek nu op een ander onderwerp, hij begint erover hoe lang het nu bezig is en hoeveel uur ze al op tv zijn geweest, volgens Frank is dit 40 uur. Frank zegt dat alleen de laatste 4 de hype niet meemaken en de anderen wel. Pascal: laat mij die hype dan maar niet meemaken. Frank: als ik donderdag niet weg ben, laat mij die eindstreep dan maar halen, en anders zit ik donderdag achter de garaniums. En nu wordt er weer zachter gepraat door Coos en Pascal.
Pascal, Coos en Frank praten voornamelijk met z'n drieen op een samenzweerderige geheimzinnige toon, Diane en Danielle zitten erbij maar zeggen niet zoveel. Er wordt ook over Andries en Leo geroddeld, maar dan over hun uitspraken over de verwachtingen van het vervolg van de ontwikkelingen qua stemmen e.d.
Voornamelijk is dus Pascal aan het woord en Frank gaat graag in het gesprek met hem mee, hij vindt dit nogal interessant. Diane zegt af en toe trouwens ook wel iets hoor en nu steeds meer.
Coos: tegen jou heeft hij dat gezegd, maar tegen ons iets anders, dat vertel ik je na BB, en dan ga je helemaal over je nek als je dat hoort. Toen ik dat hoorde, toen wist ik zeker dat hij toen al met een spelletje bezig was (GJ heeft hij het over dus).
Pascal neemt het woord nu over van Coos en gaat zichzelf nu verdedigen. Hij vertelt dat GJ gister weer bezig was met een spelletje en dat hij daarom zo fel uitviel.
Ze gaan steeds zachter praten. Frank vertelt nu over zijn voorval met Leo dat hij eerst zijn verhaal aan GJ vertelde en daarna Leo. Ik kan Frank moeilijk verstaan maar hij vindt het gedrag een vorm van manipulatie.
Frank geeft nogmaals aan dat hij verbaasd was dat hij genomineerd was en dat hij het genomineerd zijn niet leuk vind. Hij vroeg aan BB of er stemafspraken zijn gemaakt aan de andere kant omdat de nominatie dan niet geldig is. BB vroeg nog aan hem of er in zijn team stemafspraken zijn gemaakt. Hij zei van niet.
Diane: "Ik wil niet naar huis, ik woon alleen, ik heb geen werk meer, wat moet ik thuis? Ik heb het prima hier".
Pascal wil ook niet naar huis: "Maar ik weet dat ik tussen nu en 9 weken thuis ben. Ik heb voor mezelf een doel gesteld, ik wil winnen en dat houdt in dat ik hier 16 weken moet zitten. Ik heb me ingesteld op 16 weken slecht".
Pascal (tegen Frank): "Naar mijn idee heb jij je er te gemakkelijk op ingesteld. Op het moment dat je er in gaat loop je het risico dat je het haalt. Jij hebt meer kosten dan je verwacht had, jij hebt bij wijze van spreken een verkeerde begroting gemaakt".
De heren zijn duidelijk op de pseudo-filosofische toer.
GJ zie ik nu in bed liggen maar heeft z'n ogen nog open, ik hoor kelly haar keel even schrapen, verder is het stil in de slaapkamer. Het licht is ook uit.
Frank praat verder over z'n persoonlijkheid en hoe hij op dingen reageert en waarom.
Pascal: "Heb je mij wel eens horen klagen?".
Frank: "Ja, maar ik denk dan; "Jezus weer hetzelfde over het kutvreten, had een andere vakantie uitgezocht, hele dicussies, die wil zus, die wil zo, kutjezusenzo". (Die heeft-ie van Priscella. Red.)
[Dit bericht is gewijzigd door Cynix ® op 11-11-2001 01:01]
0.48 Coos, Pascal, Frank en Diane bij het hek. Frank : Ik vind het zo raar dat BB daar niet op inspeelt. Hij zegt, ik heb alleen gezegd ik stem niet op Kel. Ik heb mijn mening in de dagboekkamer geventileerd. Ze zegt, begrijp ik nou goed dat er stemafspraken zijn gemaakt. Denk goed na wat je zegt. Ik zei, ik hoef er niet over na te denken, er zijn geen stemafspraken gemaakt. Frank zegt dat sommigen wel graag naar huis willen maar dat niet durven zeggen. Frank even later : Iedereen wil graag naar huis. Diane zegt dat ze niet naar huis wil. Diane : Ik heb geen werk meer. Frank : Dat weet ik schatje. Pascal : Wat is nou negen weken (de tijd die ze maximaal nog te gaan hebben) ? Jij hebt je zoon. Ik heb een doel gesteld. Ik wil winnen. Daarom kan ik er makkelijker mee omgaan. Ik ga toch naar huis. Die tijd komt wel. Pascal tegen Frank : Ik denk dat jij er te makkelijk over hebt gedacht. Jij dacht dat je er snel uit zou gaan. Op het moment dat je er in gaat weet je dat je het risico loopt de eindstreep te halen. Ik heb voor mezelf een begroting gemaakt. Jij hebt een te kleine begroting gemaakt. Jij moet meer kosten maken dan je gedacht hebt.
0.54 Frank : Dat komt, ik ben door de selectie heen gekomen, dat heeft me heel erg verbaasd. Elke keer tijdens de selectie dat ik naar huis ging dacht ik dat het fout ging. Puur uit het belang van het bedrijf kon het niet, iemand drie maanden missen. De spoeling was al dun. Frank zegt dat zijn baas in eerste instantie niet wilde dat Frank in BB zou gaan. Hij zei tegen zijn baas, tot 1 oktober, dan ben ik er toch wel uit. Zijn baas zei, jij bent er op 1 oktober niet uit.
[edit : grammaticale fout verbeterd]
[Dit bericht is gewijzigd door Bus watcher op 11-11-2001 02:40]
Diane springt hier meteen op in, om het te beamen.
Frank vertelt dat hij hard praat omdat het dochtertje van zijn vriendin een beetje doof was en toen heeft hij dat aangeleerd, maar hij heeft ook een harde stem geeft hij toe.
Pascal neemt het gesprek weer over door te zeggen dat ze van het onderwerp afdwalen. Pascal "ehhhht" weer veel in zijn onduidelijke betoog wat hij nu houdt.
Pascal: nee, nee, nee ehh ehhh, ik denk Frank, dat het bij jou een tijdsfactor is, dat jij nooit had verwacht dat jij hier zo lang zou zitten. Terwijl ik jou ehhh, vaak genoeg vrolijk zie, en ehhh, terwijl ehh, jij thuis ook vaak genoeg vrolijk bent, maar ehh, ja, ehhh dat heb ik Kel ook al een keer uitgelegd, en ehh omdat zij altijd voor de live uitzending zenuwachtig is, dan ehhh, heb je al een heleboel tijd dat je het niet naar je zin hebt, snap ie???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |