quote:
Op donderdag 17 november 2005 15:52 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:Mar'li's a bitch, niet cool.
Wij hebben d'r zondag voor de eerste keer down gekregen, gisteren geloof ik alleen Jek'lik. (Was geen balanced raid.), en vanavond meer.
![]()
Wij hebben ook een aantal keer nodig gehad voordat we Mar'li neer hadden, maar nu krijgen we haar elke keer vrijwel met gemak neer.
Het succes zit hem echt in het cleansen van de poison en het opvangen van de spin als ze een aggro wipe heeft.
Wij doen het elke keer als volgt:
Drie tanks. Eén daarvan is MT. Twee dienen als goalies.
De groep gaat in zijn geheel op een kluitje op het kruispunt staan met daarvoor de twee goalies. De main tank pullt Mar'li en de speaker wordt gesheepd. De main tank moet met Mar'li verder op de weg blijven staan. De opstelling ziet er dan dus als volgt uit:
MT
-
-
-
OT <> OT
-
REST VAN DE GROEP
De adds komen. Deze worden zo snel mogelijk afgemaakt door de rogues en de mages. Als de adds dood zijn, wordt de speaker afgemaakt.
Ondertussen zijn twee warlocks voortdurend bezig met het mana drainen van Mar'li. Minimaal twee paladins zijn constant bezig met het cleansen van de poison.
Als de adds dood zijn, gaat iedereen dps'en op Mar'li. Let daarbij op dat iedereen, behalve de melee natuurlijk, op een kluitje op het kruispunt blijft staan.
Op een gegeven moment doet ze een aggro wipe en verandert ze in een spin. Op dat moment rent ze naar de casters en is het de taak van de goalies om haar op te vangen en te voorkomen dat ze de casters kan aanvallen. De goalies brengen haar terug naar de MT en iedereen gaat weer vrolijk verder.
Ondertussen komen nog een aantal keren adds. Deze dienen elke keer zo snel mogelijk afgemaakt te worden door de dps mensen, omdat ze simpelweg sterker wordern naarmate ze langer leven. Meestal komen er twee. Wij sheepen er meestal eentje en maken ze dan om de beurt af.
Bij de laatste 5% is het belangrijk dat iedereen zoveel mogelijk damage doet, omdat er dan vaak nog een hele zwiek spinnen komen en ze gaat healen. Als je er in een korte tijd heel veel damage op gooit, moet dit echter geen problemen opleveren.