http://xbox360.ign.com/articles/663/663046p1.htmlquote:Op woensdag 9 november 2005 09:45 schreef Morpheus2002 het volgende:
Link?
Ik weet gewoon nog steeds niet welke game ik bij de launch ga aanschaffenEr zit niet echt 1 game bij die ik perse wil hebben....ja CoD2 maar die heb ik op de PC al uitgespeeld.
Hij staat op GameRankings, van het magazine Gamepro, maar dat is dus niet online te beloeren.quote:Op woensdag 9 november 2005 08:33 schreef Morthill het volgende:
Er was toch ergens een review van American Wasteland waarin het spel een 9.0 kreeg (Kortom, bullshit review)
het spel is leuk maar kort en eentonig, de A.i. is irritant en je teammaten zijn dom.quote:Op woensdag 9 november 2005 09:49 schreef Retuobak het volgende:
Ik ga denk ik maar voor Kameo, of ik er nog een game bijhaal is nog ff afwachten. Ben er niet zo zeker van naar de weinig positieve verhalen van Gamedemon over CoD2.
Is er een echte meerwaarde om direct deze console te kopen? Door extra's of andere dingen die je bij de launch wel krijgt? Of is het gewoon een standaard 360 die je een paar maanden later ook zou kunnen kopen?quote:Op woensdag 9 november 2005 10:56 schreef Morpheus2002 het volgende:
Je hebt wel gelijk maar het gaat toch kriebelen.
Maar gezien de launchgames die uitkomen had ik beter ff kunnen wachten ja
wtf? Ze konden je xbox opgetild krijgen?quote:Op woensdag 9 november 2005 11:07 schreef Heintje het volgende:
Idd het kriebelenen.
En dat afgelopen maand bijn Xbox is gejat heeft er voor gezorgt dat ik er zeker geen spijt van ga krijgen.
Alleen ga ik het omgebouwd zijn denk ik wel missen. Zoveel leuke spellen en zo weinig geld. Maar ja, kan ik wel op Live.
[Edit]
En de longsleeve maakt het natuurlijk ook speciaal om hem al besteld te hebben.
[/Edit]
Inbrekers van tegenwoordig ook met hun vorkheftrucksquote:Op woensdag 9 november 2005 11:24 schreef washandje het volgende:
[..]
wtf? Ze konden je xbox opgetild krijgen?
Niet echt, maar goed, dat onderscheid de casual/hardcore gamer van de die hardcore gamerquote:Op woensdag 9 november 2005 11:04 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
Is er een echte meerwaarde om direct deze console te kopen? Door extra's of andere dingen die je bij de launch wel krijgt? Of is het gewoon een standaard 360 die je een paar maanden later ook zou kunnen kopen?
omdat ik nu PGR3 en Kameo wil spelenquote:Op woensdag 9 november 2005 10:44 schreef S1nn3rz het volgende:
Zijn jullie niet bang dat het een beetje zoals met de PSP gaat? Een grote hype? Als je ziet hoeveel van die kleine handhelds er alweer worden aangeboden![]()
En wat is jullie reden om niet een paar maanden te wachten tot de eerste prijsverlaging? Ik weet nog wel dat ik een ps2 heb gekocht in 2000 voor fl 1200,--![]()
Ik wacht nu wel tot de prijzen verlaagd gaan worden![]()
300? Je koopt de cheapo-versie?quote:Op woensdag 9 november 2005 13:48 schreef kepler het volgende:
[..]
omdat ik nu PGR3 en Kameo wil spelen
en de prijsverlaging duurt nog wel een tijdje hoor, zekers als de PS3/Revo op zich laat wachten. Misschien dat er 50 euro afgaat, maar 300 euro voor een console is niet zo gek duur hoor
neuh, maar de mogelijkheid is er welquote:Op woensdag 9 november 2005 15:39 schreef washandje het volgende:
[..]
300? Je koopt de cheapo-versie?
Niet doen. die 300 versie is echt een waardeloze deal.quote:Op woensdag 9 november 2005 15:54 schreef kepler het volgende:
[..]
neuh, maar de mogelijkheid is er wel
de PS2 ging in het begin voor 1200 gulden over de toonbank in dezelfde samenstelling, dan is 300 euro ongeveer de helft van het geld. Of het slim is om die van 300 euro te kopen is natuurlijk de vraag, maar de mogelijkheid is er wel. (en tot nu toe is elke console op die manier begonnen, alleen bij de Xbox had je geen mem-card nodig)
dat begrijp ikquote:Op woensdag 9 november 2005 17:05 schreef Laton het volgende:
[..]
Niet doen. die 300 versie is echt een waardeloze deal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |