abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32139064
Je hebt wel een IJsmeis obsessie hoor!
pi_32140699
Waarom zijn alle namen nou weer veranderd behalve de mijne?

pi_32142924
quote:
Op donderdag 10 november 2005 10:01 schreef Baggerized het volgende:
Waarom zijn alle namen nou weer veranderd behalve de mijne?

Dat was ook snel voorbij.
Een befaamde Fransoos zei ooit: Qui ceci lit est un fou.
pi_32144307
Op donderdag 10 november 2005 02:10 schreef the_legend_killer het volgende:
ijsmeis is een Limburg genote van mij !
pi_32147715
ik wou vrouwelijke vorm zo zoeken.
  donderdag 10 november 2005 @ 15:23:46 #81
119764 Sledgie
"freude am fahren"
pi_32149771
-Edit- anders loop ik even een pagina achter.
  vrijdag 11 november 2005 @ 01:01:03 #82
34042 Schmurf
klein maar fijn
pi_32167303
jammer, vandaag geen nieuwe
ik had me er al zo op verheugd
"Anything too stupid to be said is sung. "
pi_32167553
quote:
Een rolletje, al is het nóg zo'n klein & onbeduidend figurantenrolletje dat tijdens de montage helaas moet sneuvelen - dat lijkt me wel het minste.
pi_32167629
Herald.
pi_32167650
Haha, geniaal! More more!
I look back and I'm amazed, that my thoughts were so clear and true, that three words went through my mind endlessly, repeating themselves like a broken record... you're so cool, you're so cool, you're so cool...
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:39:19 #86
3767 Herald
Come get some
pi_32179220
Naast BruiN zie ik een andere oude bekende, de grote casanova Martijn. Hij heeft een poosje hier gewerkt en in die tijd menig vrouwelijke collega voorzien van een fikse beurt. Die heeft zich wel geamuuseerd hier. Hij is ook nooit vies geweest van Necky bokken. Immer hamerde hij op haar niet zo snuggere capaciteiten, zoals werkwoord vervormingen opzoeken in het woordenboek.

"Hey Anne"
"Hoi Martijn, leuk t-shirt van Alf draag je"
"Ja hij is een beetje klein, dus het is een strak t-shirt van Alf nu"
"Komt je lekkere lichaam beter tot zijn recht
" biecht Ponymeisje op.
Martijn en ik kijken haar aan en haar hoofd wordt zo rood als een biet.
"Weet je wat me net overkwam Anne, ik loop binnen kijk een beetje rond en ineens staat er een grietje tegen me op te rijden, niet normaal"
Ik lach, "dat is MaBrEzAh"
"Wie?"
"MaBrEzAh die hangt hier altijd rond. Ik snap het ook niet, er is een grote speeltuin waar ze kan rondhangen, maar ze valt liever hier de mensen lastig."
"Oh, nouja ze zag eruit alsof ze eens doorgesmeerd moet worden"
"Ja die blik heeft ze eh"
Ik grijns flink naar Martijn
"Ho ho, ik weet wat jij denkt Anne"
ik kijk hem onschuldig aan.
"ik heb ook mijn principes, en tja die breezah.."
"MaBreZah"
corrigeer ik hem
"MaBrEzAh dan, die voldoet niet aan mijn eisen. Ik val op echte vrouwen niet op dat soort ehm huppelkutjes."

Als Martijn de winkel verlaat, en zorgvuldig wordt nagekeken door een wegdromende Ponymeisje, schopt hij nog eens flink tegen een klein geel hondje met een bruine stip.

Een vlot meisje, van een jaar of 26 loopt parmantig langs de schappen. Ze heeft een aupairachtig beroep, ze zorgt dus voor de koters van een of andere rijkaard. Ik zie al helemaal voor me hoe ze een soort Fran Fine is uit The Nanny, altijd op jacht naar haar werkgever. Dat is zo cliché vind ik, verliefd worden op de heer des huizes. Net zoals jonge meisjes die verliefd worden op de leider van hun zeilkamp. Net als dat kikkermeisje dat dierenarts wilde worden, immer verliefd op die stoere leidinggevende jongens.
De nanny loopt naar me toe, en vraagt naar twee grote bakken Häagen Dazs ijs. Tja overduidelijk dat ze hopeloos verliefd is. Waarschijnlijk hebben ze al een amoureuze tête-à tête achter de rug, en negeert hij haar nu. Misschien lag ze al naakt naast hem op bed terwijl hij zijn driedelig pak nog aanhad, wie weet.

Als ik zie dat DE_EhT binnenloopt zwellen mijn schaamlipjes op. Als er één toffe bink is dan is hij het wel. Helaas heeft hij al een hele poos een vriendin, wat boft zij toch met zo'n gevatte creatieve humoristische vriend. Enthousiast stapt hij op me af.
"Hey Anne, kijk eens waar ik nu mee bezig ben" en laat een dik boek zien.
"Oh wat is dat?' vraag ik begeerlijk.
"Nou dit is mijn boek, 'voor dommies'"
"En je uit het leven gegrepen humoristische cartoons dan?"
"Tja mijn inspiratie is op sinds de dood van die homo. Dus ik heb mijn cartoonaspiraties naast hem aan de wilgen gehangen"

Haha altijd lachen die DE_EhT.

Het weer is alweer een stuk kouder, en BruiN komt vloekend de winkel binnen.
"BruiN, wat is er toch? Is een frikandelletje niet goed gevallen?"
"Nee mên"
zegt hij boos. "Mijn kachel is stuk"
"Oh dat is niet zo mooi, snel naar Kontliks afdeling dan, die doet aan klussen"
"Ik hoop dat hij iets weet voor mijn kankerkachel, in koud water douchen is niet puik!"




[ Bericht 0% gewijzigd door Herald op 11-11-2005 16:24:41 ]
*But in my own way, I am king. Hail to the king baby.*
pi_32179433
hoe je Nadine erin verwerkt!!
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:51:58 #88
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_32179553
Is MaBreeZah ook wie ik denk dat het is?
  † In Memoriam † vrijdag 11 november 2005 @ 14:52:47 #89
67005 pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
pi_32179574
Kontlik. . . Kankerkachel. . Geweldig weer Herald. .
Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/
  † In Memoriam † vrijdag 11 november 2005 @ 14:53:45 #90
67005 pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
pi_32179600
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 14:51 schreef JDude het volgende:
Is MaBreeZah ook wie ik denk dat het is?
MaRySe ja.
Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/
pi_32179649
Waarom kom ik niet voor in dit deel. !
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:57:27 #92
104871 remlof
Europees federalist
pi_32179700
Als Martijn de winkel verlaat, en zorgvuldig wordt nagekeken door een wegdromende Ponymeisje, schopt hij nog eens flink tegen een klein geel hondje met een bruine stip.
  vrijdag 11 november 2005 @ 15:06:01 #93
46435 Big_Fat_Wombat
Number of the Bitch
pi_32179969
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 14:57 schreef remlof het volgende:
Als Martijn de winkel verlaat, en zorgvuldig wordt nagekeken door een wegdromende Ponymeisje, schopt hij nog eens flink tegen een klein geel hondje met een bruine stip.
Op maandag 37 juli 1742 01:42 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Whehehe.
pi_32181193
hehe die kachel
  vrijdag 11 november 2005 @ 16:03:56 #95
15466 --HOOLIE--
Maar das logisch...
pi_32181720
In 1 woord weer GEWELDIG!!!!
|X|
|X|*** Met GOD zelf heb ik geen probleem, het is meer zijn fanclub die mij niet aan staat.. ***
|X|
pi_32182250
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 14:39 schreef Herald het volgende:
Een vlot meisje, van een jaar of 26 loopt parmantig langs de schappen. Ze heeft een aupairachtig beroep, ze zorgt dus voor de koters van een of andere rijkaard. Ik zie al helemaal voor me hoe ze een soort Fran Fine is uit The Nanny, altijd op jacht naar haar werkgever. Dat is zo cliché vind ik, een verliefd worden op de heer des huizes. Net zoals jonge meisjes die verliefd worden op de leider van hun zeilkamp. Net als dat kikkermeisje dat dierenarts wilde worden, immer verliefd op die stoere leidinggevende jongens.
De nanny loopt naar me toe, en vraagt naar twee grote bakken Häagen Dazs ijs. Tja overduidelijk dat ze hopeloos verliefd is. Waarschijnlijk hebben ze al een amoureuze tête-à tête achter de rug, en negeert hij haar nu. Misschien lag ze al naakt naast hem op bed terwijl hij zijn driedelig pak nog aanhad, wie weet.
Tweedelig pak. Tweedelig.

Maar laat ik niet zeuren over details.

(Hondsberoerde bediening trouwens, in die winkel.)
  vrijdag 11 november 2005 @ 16:38:06 #97
34042 Schmurf
klein maar fijn
pi_32182733
ik vind dat er nog een kooi in voor moet komen
"Anything too stupid to be said is sung. "
  vrijdag 11 november 2005 @ 18:38:45 #98
125915 Dribbel_
Who Needs Guitars Anyway?
pi_32185932
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 14:57 schreef remlof het volgende:
Als Martijn de winkel verlaat, en zorgvuldig wordt nagekeken door een wegdromende Ponymeisje, schopt hij nog eens flink tegen een klein geel hondje met een bruine stip.
  vrijdag 11 november 2005 @ 22:30:35 #99
3767 Herald
Come get some
pi_32192094
Wow, wat ik vandaag allemaal heb meegemaakt. Allemaal situaties met negers! Eerst komt MaBrEzAh naar me toe. In een poging om meer op Prinses Jett te lijken en helemaal geënthousiasmeerd door haar verhalen heeft ze gisteravond aangepapt met een neger. Ze wilde niet onderdoen voor de prinses en tevens ook eens de geneugten ervaren van een grote kloppende nikkerpik.
"Maar je houdt toch helemaal niet van negers." herinner ik haar.
"Klopt, daarom heb ik de minst stinkende uitgezocht" bekent ze.
"En was het alles waar je op had gehoopt en meer?"
Even is ze stil "Nou nee, niet echt. Ik snap echt niet dat Jett zo lyrisch is over donkergekleurde mannen. Mijn one-night-niggah was een droefsnoet eerste klas. Hij zat de hele tijd te bazelen over zijn Colt. 45, en hoe hij een grote rapartiest gaat worden. Nou daar had ik dus geen trek in, ik wilde gewoon eens uitgewoond worden, een bitch zijn, een ho"
Ik twijfel of ik het inkoppertje zal maken dat ze daarvoor niet met een zwarte het bed in hoeft te duiken, maar ik besluit haar anekdote niet te verstoren.
"Die gozer zit helemaal te trillen en te doen, alsof ie van niks wist. Een waardeloze player was het. En het ergste is dat zijn piemel niet eens groot was. Ik hoopte nog dat daar verandering in kwam als ie stijf zou worden, maar niks van dat. Dus na veel frunniken weet hij eindelijk het goeie gaatje te vinden en begint als een n00b op en neer te gaan. Ik probeerde de boel nog op te peppen door enorm ranzige taal te spuien, maar dat leek hem alleen maar angstiger te maken. Ik ben nog nooit zo waardeloos geneukt, zelfs mijn broertje weet me beter op te winden! Dus ik waarschuw je alvast Anne, mocht je ooit eens interraciale seks willen hanteren, ga dan nooit met Thijs B. naar huis, want die bakt er niks van!"

En als dat nog niet genoeg was, komt Prinses Jett uiteraard incognito ook nog even langs.
"Het is uit" zegt ze koel.
"Je bedoelt de grote Yes special bomvol leuke testjes onder redactie van -DailaLama-?"
"Nee suffie, ik heb gebroken met mijn ruige rijder."

Wie ze bedoelt snap ik niet, want haar vage beschrijving van haar voormalige geliefde kan slaan op de gehele getinte gemeenschap.
"Mijn negert is vreemd gegaan met een blonde crackhoer"
"Oh bedoel je Lloyd B. soms?"
"Ja die ja, ik heb hem keihard gedumpt én wraak genomen! Ik heb me lekker laten pakken door zijn kameraad Yassine. Man die Mocro kon er wat van zeg. En toen ik door mijn vele orgasmes in een waar delirium terecht kwam heeft ie volgens mij ook nog wat maten uitgenodigd om hun lusten op mijn kleine begeerlijke lijfje te botvieren. Het enige wat ik nog enigzins hoorde was 'nee Lennart jij niet man, terug in je bak homo' maar pin me er niet op vast. Dat hebben ze gisteren namelijk ook al gedaan geloof ik"


Om het geheel nog bizarder te maken draaide op dat moment een nummer van Ali B. En misschien ook met Brace want Jett begint erover hoe ze een sappige snee krijgt van Brace. Terwijl Jett haar vochtige inlegkruis gaat vervangen op het toilet knoopt mijn collega Nökie een gesprekje aan.
"Ik heb gehoord dat Martijn hier gisteren was" vraagt ze aan me.
Even schrik ik, "je bedoelt.. je bedoelt..." stamel ik
"Ik bedoel die lekkere hunk van een excollega Martijn B." zegt ze opgetogen.
Aangezien Nökie nooit zo snel kletst duurt haar lofdicht over onze grote casanova een poosje. Bij tijd en wijlen kijkt ze nog even in de spiegel of ze er nog een beetje fatsoenlijk uitziet. Als ze ziet dat ik een beetje raar kijk als ze steeds naar de spiegel tuurt zegt ze "Tja je wordt toch flink bekeken op zo'n dag eh, dan moet je er natuurlijk wel op je best uitzien."
Ze schuifelt terug naar haar eigen balie als ze ziet dat er een meisje staat met haar string obsceen omhoog getrokken.
"He wat doet die natte plek daar op de grond?" vraagt Jett als ze weer bij me staat.
Ik weet van niks "Nökie stond daar net" vertel ik haar. Tja waar het hart vol van is loopt de slip van over wordt weleens gezegd.
*But in my own way, I am king. Hail to the king baby.*
  vrijdag 11 november 2005 @ 22:34:44 #100
120139 freiss
Hertog Jan :9~
pi_32192195
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 22:30 schreef Herald het volgende: Dus ik waarschuw je alvast Anne, mocht je ooit eens interraciale seks willen hanteren, ga dan nooit met Thijs B. naar huis, want die bakt er niks van!"[/i]
Fantastisch
HJ 14-punt-gift.
Lijst met rukmateriaal!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')