dus ik verraad die goals al voor je?quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:41 schreef ASSpirine het volgende:
wat een vertraging zeg, ik zie nu pas de goal
jaquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:43 schreef fanneke het volgende:
[..]
dus ik verraad die goals al voor je?
kweenie...maar internet zal er vol mee zittenquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:47 schreef Saekerhett het volgende:
Zijn die goals vanavond op tv te zien?
Nop, Eto'o, en 2x Ronaldinho.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:54 schreef Zwansen het volgende:
Van Bommel nog gescoord?
quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:54 schreef Zwansen het volgende:
Van Bommel nog gescoord?
Misschien op Talpa?quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:03 schreef De_Ananas het volgende:
Komt het op tv vanavond? VOlgens mij niet bij de NOS
Dat mag ik toch hopen, of is schaatsen belangrijkerquote:Op zaterdag 19 november 2005 22:03 schreef De_Ananas het volgende:
Komt het op tv vanavond? VOlgens mij niet bij de NOS
Bronquote:Mocht er nog twijfel over bestaan, dan is die sinds El Derbi verdwenen: Barcelona is de beste ploeg van Spanje. De ploeg van coach Frank Rijkaard was heer en meester in het Bernabéu en klopte Real Madrid met 3-0. Het enige wat aan te merken was op de Catalanen, is dat zij veel te weinig scoorden.
Het was een pijnlijke avond voor de aanhangers van Real, want de Galácticos werden bij tijd en wijle weggespeeld door Barcelona. Waar doelman Iker Casillas de ene na de andere blauwpaarse aanval op zich af zag komen, daar had Víctor Valdés geen fluit te doen. Zo waagde Real in het eerste uur slechts één doelpoging.
Barcelona pakte dat heel anders aan. Na dat eerste uur stond er een terechte
2-0 voorsprong op het scorebord. Na een kwartier pakte Samuel Eto'o de bal af van zijn dribbelende ploeggenoot Lionel Messi, om met de punt doelman Casillas vanaf vijftien meter te kloppen.
En in de 59ste minuut zorgde Ronaldinho voor het hoogtepunt van de avond, door vanaf eigen helft een solo in te zetten, ogenschijnlijk poepsimpel Sergio Ramos en Iván Helguera uit te spelen, en heel beheerst maar vliegensvlug Casillas in de korte hoek te kloppen.
Met Ronaldinho, Messi en Eto'o zijn ook de drie uitblinkers van de avond te noemen, want het drietal dolde de Madrilenen bij voortduring, met talloze kansen als gevolg. Uiteindelijk stokte de teller op drie doelpunten. Ronaldinho besliste de wedstrijd die geen wedstrijd was in de tachtigste minuut met een solo en diagonale schuiver.
quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:21 schreef Saviola het volgende:
Iemand al een mpg of avi'tje van de goals ?
There 's no I in T-E-A-Mquote:Op zondag 20 november 2005 07:24 schreef twi het volgende:
Tsja, zoals gezegd, sportieve prestaties koop je niet door de populairste voetballers te kopen, maar door de beste voetballers te halen
Haha een gefrustreerde Madrileenquote:Op zondag 20 november 2005 15:33 schreef Leatherface het volgende:
Had Ronaldinho nou de spelers van real 'meisjes' genoemd?
Vind ik een erg lage opmerking. Die lui hebben in 5 jaar zo veel gewonnen waar barcelona in zijn hele bestaan niet aan komt. Maar goed, zegt alles over het beschavingsniveau van hem, evenals dat van Eto'o met zijn hoerenzonen.
Je kan 'm toch moeilijk ongelijk geven als je Sergio Ramos ziet verdedigen.quote:Op zondag 20 november 2005 15:33 schreef Leatherface het volgende:
Had Ronaldinho nou de spelers van real 'meisjes' genoemd?
Haha, wat een misvatting. Ben niet eens een Spanjaard, laat staan een Real - supporter.quote:Op zondag 20 november 2005 15:35 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Haha een gefrustreerde Madrileen
quote:Op zondag 20 november 2005 15:45 schreef Sammy_Klebold het volgende:
Moeilijk leesbare OP met vele, vele fouten.
Khoop dat Barca wint uiteraard. Wanneer wordt de samenvatting uitgezonden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |