quote:Van Bommel kan zich toch in Noordwijk melden
7/11/2005 17:25
Na vier maanden absentie krijgt Mark van Bommel weer een kans zich te laten gelden als international. De middenvelder van Barcelona dankt zijn oproep aan het wegvallen van Wesley Sneijder.
Met de selectie van Van Bommel laat bondscoach Marco van Basten zien vast te houden aan zijn principes. De oud-PSV'er is achter Denny Landzaat en Wesley Sneijder als rechtermiddenvelder de derde keus bij Oranje en komt alleen in aanmerking voor een uitnodiging als een van deze twee verstek moet laten gaan.
Door de afzegging van Sneijder, die kampt met een hamstringblessure, schoof Van Bommel op in pikorde. Het betekent dat hij na vier maanden zijn rentree maakt in het kamp van het Nederlands elftal. Van Bommel kreeg sinds zijn optreden tegen Roemenië geen uitnodiging meer. Van Basten had vastgesteld dat de middenvelder op tactisch vlak
tekortschoot.
quote:Op maandag 7 november 2005 17:45 schreef cultheld het volgende:
Marco von Ajax
De laatste paar minuten mag hij invallenquote:Op maandag 7 november 2005 18:11 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar ik denk dat ie nog speelt ook...
Misschien als ie zich als Gattuso vermomt.quote:Op maandag 7 november 2005 18:11 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar ik denk dat ie nog speelt ook...
Dikke colums schrijver had geen verstand van voetbalquote:Op maandag 7 november 2005 18:39 schreef MrDoegewoon het volgende:
Stond vandaag een hele goede column over van Bommel en het PSV publiek in de Metro. Kijken of ik hem nog ergens kan vinden en hier posten
quote:Op maandag 7 november 2005 18:40 schreef Spideyman het volgende:HELD VAN BOMMEL
Eindelijk gerechtigheid.
Dat hebben ze in Eindhoven niet, daar moet elke speler die Nederlands is in Oranje, zo niet dan zijn het Joden bij de KNVB. Zo moest Waterreus ooit de nummer 1 keeper worden, want hij was echt veel beter dan Van der Sarquote:Op maandag 7 november 2005 18:43 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Dikke colums schrijver had geen verstand van voetbal
Dat boeit niet, hij krijgt nu kans om zich te bewijzen.quote:Op maandag 7 november 2005 18:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Hoe kortzichtig.
Jullie snappen toch wel dat Van Bommel er niet dankzij zijn prestaties erbij zit, maar puur en alleen omdat Sneijder de wedstrijd laat schieten?
Niet zwammen in de ruimte. We waren al lang blij als Waterreus "eerste keus" was in Eindhoven man. vd Sar is altijd onomstreden geweest. Alleen bij penaltys misschien niet, maar Reus was ook niet echt een penaltykiller ofzo.quote:Op maandag 7 november 2005 18:47 schreef MrDoegewoon het volgende:
Dat hebben ze in Eindhoven niet, daar moet elke speler die Nederlands is in Oranje, zo niet dan zijn het Joden bij de KNVB. Zo moest Waterreus ooit de nummer 1 keeper worden, want hij was echt veel beter dan Van der Sar. Kan me die spandoeken nog herineren in het PSV stadion
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |