Naam: Associazione Calcio Fok! United (ACFU)
Opgericht: 19 augustus 2003
Thuishaven: De bouw van het nieuwe stadion is in volle gang en zal spoedig zijn voltooiing kennen. Suggesties voor een naam van het nieuwe stadion zijn welkom. Statistieken volgen.
Officiële sponsor: HOOLS Voetbalcafé
Clubkleuren: rood-geel-zwart
Clublogo:
Thuisshirt:
Uitshirt:
De SelectieDoel (15)Legolas_Greenleaf: Deze jonge doelman heeft de ballen meestal meteen klemvast. Kan zeer goed uitkomen en krijgt weinig doelpunten tegen. Meevoetballen is aan hem niet besteed. Wordt nu al de 2de Van Breukelen genoemd.
(24)EnGCatjuhTalentvolle keeper die door de vorige coach uit de B1 geplukt omdat er nog een reservekeeper nodig was. Door zijn lange carriere in de jeugd als vleugelverdediger is het meevoetballen wel aan hem besteed. Ook lange trappen zijn een specialiteit. Goede momenten worden echter vaak afgewisseld door jeugdige onbezonnenheid en verkeerde timing.
Verdediging(96)Stame:Verdediger met een zwak linkerbeen, houdt van rust in het spelletje, heeft overzicht en een goede lange bal. Kan ook goed koppen. Heeft coaching nodig en te veel drang naar voren. Dat laatste levert wel eens balverlies op
(69) S-Two: Voorstopper met een goed inzicht. Hij is echter langzaam en ook koppen doet hij niet graag.
(22) Brighton: Deze speler is op elke defensivie positie inzetbaar. Brighton heeft een 100% inzet, behoudt rust in het elftal en heeft overzicht. Ook zijn pass en schot (met name rechts) zijn van goede kwaliteit. Hij is alleen niet zo snel en heeft niet de beste conditie
(40) Kavorka:Deze snelle explosieve linksback is een echte teamspeler met een hard schot. Hij kan echter niet koppen en met zijn rechterbeen kan hij weinig.
(5) BliksemSchigt: Degelijke voorstopper die ook als verdedigende middenvelder uit de voeten kan. Kopsterk, goede lange pass. Hij heeft echter wel een slechte techniek.
(85) DnDiek: Linksback met een rechterbeen van chocolade. Verdedigend en aanvallend kan hij zijn mannetje staan. Hij heeft een goed en hard afstandschot in het linkerbeen.
(33) Terreros85: Spijkerharde verdediger met een hoge inzet. Koppen en snelheid zijn z'n zwakke punten.
Middenveld (76) Chaoz:Middenvelder van het type stofzuiger, werkt hard in belang van ploeggenoten
(51)Tukkeronline: Stijf links, goed voor de linkshalf positie
(23)Grimm: Kan goed de lijnen uitzetten, aanval invoeren en scoren, zijn conditie speelt hem af en toe toch parten, heeft de horeca hier iets mee te maken?
(6)jpzegthallo: Snelheid, Inzet, aansporen van mede-spelers en soms onverwachte briljante doelpogingen zijn de sterke punten van JP, dit gaat jammergenoeg wel ten koste van zijn handelingssnelheid en inworpen
(21) Kaap: Centrale verdediger/middenvelder Soort van reïncarnatie van John de Wolf in doen en laten. Niet de snelste en niet de creatiefste, maar wel een werkpaard met een goede pass en bereid om een tegenstander even ernstig te "beroeren" als dat nodig mocht zijn.
(4)_moder8or_: Is van oorsprong keeper, maar hij kan ook goed als verdediger of verdedigende middenvelder spelen. Hij is op alle flanken inzetbaar. Zijn sterkste punten is dat hij erg constant is, verder kan hij geconcentreerd spelen en zijn teamgenoten goed ondersteunen. zijn zwakke punt is dat hij nog wel eens iemand onderuit wil schoppen als hem onrecht wordt aangedaan.
Aanval (49)Hellmondunited: Sterk in de duels en een lekker strak schot, zeer goede sprint rent iedereen met gemak voorbij. Koppen is niet zijn sterkste kwaliteit. Technisch soms wat wisselvallig.
(18)Chen: Aanvaller die soms de makkelijkste kansen mist. Door zijn techniek en snelheid zorgt hij voor de nodige dreiging .
(7) tha_dark: Talentvolle aanvaller, heeft de hoogste jeugdelftallen doorlopen maar heeft wat moeite met het aanpassen aan het seniorenvoetbal.
(8) Johnny (Johannes1986): Een redelijk snelle linksbuiten die het vooral van z'n passing moet hebben. Opvallend is zijn rechtsbenigheid, hoewel als liefste op de linkerflank geposteerd. Aan techniek, invloed en fysiek moet nog geschaafd worden
(25)Gollemrulez: Gollemrulez is een aanvaller pur sang, hij is erg snel kan goed uit de voeten op de flanken. Mee terug verdedigen wil er helaas nog wel eens bij inschieten. Verder is hij fysiek sterk en in de lucht moeilijk te verslaan. Hij wordt vaak vergeleken met Arjen Robben.
Technische stafTrainer: WEST
Assistent-trainer: PAA-053
Speler/ assistent-trainer: Dndiek
Fysio: Meami
Voor meer informatie over de club: Zie topic van het eerste.
We zijn altijd opzoek naar nieuwe spelers dus wie zich geroepen voelt, mag zich hier komen melden voor een proeftraining.
OP AC FOK! United[ Bericht 0% gewijzigd door Suijk op 07-12-2005 22:48:08 ]