probeer het eens in Groningen MM ofzoquote:Op zaterdag 10 december 2005 09:49 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
Die stick is hier bij de intertoys al twee week niet te krijgen![]()
Das me toch iets te verquote:Op zaterdag 10 december 2005 12:22 schreef Doc__Zenith het volgende:
[..]
probeer het eens in Groningen MM ofzo
Whehe, ik zie net wel dat ik een draadloze connectie met de brandweer naast ons heb..quote:Op maandag 12 december 2005 15:43 schreef BMH het volgende:
Ik ga wat potjes Mariokarten. Me friendcode staat in me sig.
Welke, en voor hoeveel?quote:
De welbekende linksys35G of zoietsquote:
WRT54G zou ik ervan makenquote:Op dinsdag 13 december 2005 00:32 schreef Lexie het volgende:
[..]
De welbekende linksys35G of zoiets. 55 euro (aanbieding) bij divxshop.nl en 8 euro verzendkosten
.
Nou ik wil wel ;-)quote:Op dinsdag 13 december 2005 15:38 schreef Thomper het volgende:
Ik heb Animal Crossing! Wie wil mijn friend code?
die stick plug je in een USB poort van je PC, vervolgens installeert het programmaatje van Nintendo die stick als een Netwerk-Adapter en zorgt er dan via de stick voor dat de DS in verbinding staat met het Nintendo-Wifi netwerk. je kan tot ongeveer 10 meter van de stick nog gewoon gamenquote:Op vrijdag 9 december 2005 21:45 schreef Operc het volgende:
Ik snap er ni veel meer van, kan iemand mij hier het volgende vertellen: je kunt gewoon multiplayeren zonder extra dingen te hebben als je bij elkaar in de kamer zit zeg maar?
en als je via internet doet, dan moet je of via computer of via een stick ofzo? en hoe zit dat met die stick?
Ik connect zelf rechtstreeks met m'n draadloze router, dus heb niet zo'n usb stick.quote:Op zondag 25 december 2005 17:53 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Ik probeer die Wi-Fi USB Connector nu te installeren, maar bij de installatie krijg ik elke keer deze melding: Fout met gedeelde internetverbinding.
Weet iemand wat ik hier aan kan doen?![]()
Dat had ik ook, toen heb ik gerestart en het weer geprobeerd en toen pakte ie hem wel.quote:Op zondag 25 december 2005 17:53 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Ik probeer die Wi-Fi USB Connector nu te installeren, maar bij de installatie krijg ik elke keer deze melding: Fout met gedeelde internetverbinding.
Weet iemand wat ik hier aan kan doen?![]()
1) Ten eerste, het is volledig gratis.quote:Op donderdag 19 januari 2006 09:45 schreef GameMaster het volgende:
[onleesbaar geheel]
Ik vind vooral dat je wel wat aan je ABN kan doenquote:Op donderdag 19 januari 2006 09:45 schreef GameMaster het volgende:
aah , nintendo wi-fi.
eindelijk. naar een jaar is hij online.
Maar is het nou wel de moeite waard?
ik heb toen mario kart ds net in nl uitkwam gelijk gekocht.
ik heb ook een hot-spot thuis , dus ik hoef er geen duure wi-fi stick erbij te kopen*
ik start het op , en ga natuurlijk gelijk naar wi-fi.
Waat , wat is dit voor een bullshit , ik krijg het niet aan de praat.
dus eerst een uur aan de router zitten kloten om hem werkent te laten.
Eindelijk , hij doet het.
zo d8t ik , ga ik is ff wat japanners inmaken.
Waat , wat is dit. * zucht * weer 5 minuten w8ten totdat hij eindelijk wat spelers heeft gevonden.
* zucht * dacht ik , is dit nou de grote wi-fi? heeft dit nintendo zoooo veeel werk gekost?
ik vond dat er wel meer in mocht zitten.
maar ok , verder met de game.
ah , eindelijk hij heeft wat spelers gevonden.
racen maar , maar naar een tijdje zet ik mijn ds maar uit.
ik mag hopen dat nintendo nog heel veel werk aan de wi-fi gaat doen , want wat ze nu hebben , is toch iets te simpel , en ook nog de website , iedereen w8ten totdat hij maar online ging.
gaat de site eindelijk online , krijgen we de stats van de US.
Wat hebben we in godsnaam daar nou aan.
Nintendo mag nog heel veel werk doen.
Heel veel , want dit is iets te simpel.
wat vinden jullie?
Ik vind het best leuk werkenquote:Op donderdag 19 januari 2006 09:45 schreef GameMaster het volgende:
Hoop onduidelijk geblaat
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |