Net als met Cynix zeker.quote:Op zondag 6 november 2005 13:16 schreef luciano het volgende:
<..> maar ik laat me niet kennen hoor , ik ga nu NIET OOK op haar stemmen .... wraak komt niet gauw voor in my vocabulaire . Ik ga het juist anders proberen , met een drankje aanbieden .....
<..>
Ik kan het filmpje niet zien Luciano....quote:Op zondag 6 november 2005 13:16 schreef luciano het volgende:
Ik zou bijna gaan denken dat het wat persoonlijks is met flügeltje , maar ik laat me niet kennen hoor , ik ga nu NIET OOK op haar stemmen .... wraak komt niet gauw voor in my vocabulaire . Ik ga het juist anders proberen , met een drankje aanbieden .....
flugeltje.avi
Vreemd , het is een gewoon avi bestandje , maar np ...enne ...... tis wel ok hoor dat katten , hoewel ik ECHT geen idee heb wat ik heb " misdaan " maar ja , tis en blijf FOK hier he , daar valt niet veel aan te begrijpen somsquote:Op zondag 6 november 2005 13:23 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik kan het filmpje niet zien Luciano....![]()
Je weet toch waarom ik je punten geef.... Ben je toch niet vergeten? (ik kan het betreffende topic helaas niet terugvinden)
Enne, het is niet persoonlijk hoor... Ik heb aan niemand een echte hekel... Ik vind je soms wat lastig, that's all...![]()
Bovendien vind ik het leuk om met je te katten.![]()
Ik heb ooit eens in een topic gepost: "Luciano heeft nu voor eeuwig afgedaan voor mijquote:Op zondag 6 november 2005 13:28 schreef luciano het volgende:
[..]
Vreemd , het is een gewoon avi bestandje , maar np ...enne ...... tis wel ok hoor dat katten , hoewel ik ECHT geen idee heb wat ik heb " misdaan " maar ja , tis en blijf FOK hier he , daar valt niet veel aan te begrijpen soms![]()
Momentje.quote:Op zondag 6 november 2005 12:58 schreef Gert het volgende:
Wil iemand mij de volgende keer 2 stemmen geven, dat ik hem/haar er 2 teruggeef?
Zeg idd maar niets meer....quote:Op zondag 6 november 2005 13:45 schreef luciano het volgende:
Ik heb iemand een nogal onprettige dood toegewenst ja ............ NADAT ik ZELF van die persoon EERST mocht sterven .......... is niks mis mee hoor ..... noemen we in Rotterdam ZELFVERDEDIGING ..... wat dacht je dat ik doe als op mijn werk bij o.a. de Sociale Dienst een client dat tegen mij zegt ( en dat gebeurt wekelijks hoor ... ) dan ga ik echt niet de donald duck zitten lezen .....mijn werk als beveiligert levert dan leuke taferelen op in de centrale hal .... d.w.z. een stuiterende client ......meer zeg ik niet![]()
Laatste dan van mij ook ... ik heb OOK respect voor junks etc welke MIJ OOK met respect behandelen , maar met iemend laten stuiteren bedoelik wel dat ZIJ dan EERST een slaande beweging naar mij hebben gemaakt ... ik ben 1000% NIET een typetje Albert Heijn BBewakertquote:Op zondag 6 november 2005 14:04 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Zeg idd maar niets meer....
Ik kom in mijn werk DAGELIJKS in aanraking met dat soort figuren. En ik blijf iedereen met respect behandelen. Niet omdat ik dat altijd zo wíl, maar zuiver omdat het hoort in bepaalde functies. Zelfs als beveiligingsman dien je iemand op een normale manier buiten te zetten. Zónder gestuiter wel teverstaan.
Wat mij betreft is het off-topic gedeelte nu voorbij. Laten we het erop houden dat we niet in dezelfde categorie mensen vallen. Mag ook natuurlijk, we hoeven niet allemaal bij elkaar in bed te duiken
Dan begreep ik je verkeerd Luciano... Buitensporig geweld is gewoon niet coolquote:
Privé en werk gescheiden houden beeb....quote:Op zondag 6 november 2005 14:29 schreef luciano het volgende:
Jij bent TE lief voor een B.i.o. .... zo haal je nooit je diploma
[afbeelding]
Ja morgen haal ik "zomaar" die 2 punten er weer af... Don't worry!quote:Op zondag 6 november 2005 14:29 schreef luciano het volgende:
Jij bent TE lief voor een B.i.o. .... zo haal je nooit je diploma
[afbeelding]
En ik maar denken dat je een Beveiliger in opleiding bedoelde.....quote:Op zondag 6 november 2005 14:32 schreef luciano het volgende:
Sorry , ik vergat te Quoten Flügeltje , de B.i.o was bedoeld voor ChantalC
Scherp opgemerkt . Had ik nog niet eens aan gedachtquote:Op zondag 6 november 2005 14:33 schreef flugeltje het volgende:
[..]
En ik maar denken dat je een Beveiliger in opleiding bedoelde.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |