Reservoir Dogsquote:Op vrijdag 4 november 2005 14:50 schreef mr_anonimous het volgende:
De Hong Kong actiefilm City on Fire was inspiratiebron voor welke Amerikaanse film?
quote:
Same here.quote:Op vrijdag 4 november 2005 15:13 schreef ArtyShock het volgende:
Ik kan er zo snel niet iets uithalen wat het kan terugbrengen tot één film...
quote:Op vrijdag 4 november 2005 15:14 schreef mr_anonimous het volgende:
Fight Club?
Correctemundoquote:Op vrijdag 4 november 2005 15:34 schreef Sheridana het volgende:
Unbreakable?
dat klopt...maar dat zoek ik nietquote:Op vrijdag 4 november 2005 16:00 schreef ArtyShock het volgende:
De hoofdpersonen sporen in ieder geval allemaal ergens niet.
Toevallig wel!!quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:06 schreef ArtyShock het volgende:
Niet toevallig Catcher in the Rye hè...
Euh. Okee. Dat was nogal een long shot. Het was dat je zoveel nadruk op Conspiracy Theory legde. Toen zag ik opeens die boekhandel scène voor me. Jake doet in The Good Girl inderdaad de hele tijd of 'ie Holden Caulfield is. Igby heb ik volgens mij nooit gezien.quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:21 schreef Sheridana het volgende:
Toevallig wel!!
Het plot van Igby Goes Down heeft geleend van het boek en er zitten verwijzingen naar het boek in...
Een van de hoofdpersonen van The Good Girl noemt zich Holden en leest zichtbaar het boek (en verwijst er constant naar)
In Six Degrees of Separation doet Will Smith of hij er een scriptie over aan het schrijven is...
En in Conspiracy Theory heeft Mel Gibson een dwangmatige obsessie voor het boek ..
ArtyShock +1.
Daar speelden ze inderdaad saampjes in, dat maakt het eigenlijk nòg leuker. Maar anders had ik wel een plaatje van Halle in een strak poezenpakje genomen.quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:42 schreef mr_anonimous het volgende:
Catwoman?
quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:46 schreef mr_anonimous het volgende:
HB was Sharon Stone in The Flintstones.
Nee. Maar hij speelt wel altijd bad guys.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:15 schreef ArtyShock het volgende:
En ik ga er over een kwartiertje ook vandoor...
Dus ik ga niet eens het risico nemen deze toevallig goed te raden.
Maareh, is het de gemene sportschooleigenaar uit The Karate Kid?
Niet Under Siege maar wel een bad guys take over.... film.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:29 schreef victorinox het volgende:
Ik herken hem ook niet direct...
Het 2de plaatje is dat Under Siege?
ben trouwens ook zo weg, moet naar de bios...
Nee, zeg maar Die Hard on a plane.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:34 schreef victorinox het volgende:
Deep Rising?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |