Jij wilt een paar miljoen demonstranten op een paar miljoen inwoners? Kom nou.quote:Op woensdag 2 november 2005 22:53 schreef aldo71 het volgende:
Met alle respect: te weinig.
Ik wil een paar miljoen zien.
Hoeveel miljoen waren het er dan, toen?quote:Op woensdag 2 november 2005 22:57 schreef aldo71 het volgende:
In de jaren 80 waren er een stuk minder inwoners, en toch een miljoen of wat mensen op de been.
Moet kunnen. Maar ja dan moet je vrij nemen van je werk............
Toen werden er treinkaartjes uitgedeeld en de voor de laatste paar demonstraties niet. Wellicht geeft dat gelijk aan hoe actiebereid de gemiddelde "demonstrant" is.quote:Op woensdag 2 november 2005 22:53 schreef Floripas het volgende:
Ehm...300.000 FNV'ers en CNV'ers, oktober vorig jaar?
Ging het nou echt om die treinkaartjes?quote:Op woensdag 2 november 2005 23:23 schreef Sickie het volgende:
[..]
Toen werden er treinkaartjes uitgedeeld en de voor de laatste paar demonstraties niet. Wellicht geeft dat gelijk aan hoe actiebereid de gemiddelde "demonstrant" is.
Kennelijk wel, anders werden die dingen niet gratis verstrekt. Verder leek het aantal demonstranten dagen na de demonstratie nog telkens met naschokjes van 20000 a 40000 deelnemers op te lopen. Die hadden zeker hetzelfde telraam als de organisatie van keerhettij. Die hielden ook een marge van 65% aan ten opzichte van de andere (nieuws)bronnen na de laatste demonstratie.quote:Op woensdag 2 november 2005 23:25 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ging het nou echt om die treinkaartjes?
Ik heb toen een kaartje gekocht, maar ik had liever, net als iedereen, gewoon liever gezellig even iets leuks gedaan met vrienden of familie.
Je spellingsfouten en simpele argumenten doen dat inderdaad vermoeden jaquote:Op woensdag 2 november 2005 23:32 schreef aldo71 het volgende:
Ik denk dan: nederland verdiend dit kabinet.
Als je niet de wil hebt iets te veranderen, dan gebeurd het ook niet
(klinkt daar niet E. Rattelband in de verte?)
Je mag van mij best een aantal argumenten opsommen waarom we de barricades op moeten. Dat lijkt me namelijk heel interessant om te lezen.quote:Op woensdag 2 november 2005 23:50 schreef aldo71 het volgende:
Ik wil mijn werk helemaal niet neerleggen.
En we zijn al heel lang bezig met praten en kijk eens waar we zijn.
Het feit dat je mij min of meer afschrijft om wille van mijn spelfouten zegt wel weer wat over jouw vooroordelen. Moet ik nu argumenten aan gaan dragen waarom er gedemonstreerd moet worden?
Nee toch? En hoe volwassen is dit kabinet? Moet ik gaan opsommen in hoe kinderachtig, amateuristisch men bezig is? Nee toch. Het feit dat je mijn menig afserverdDTDTD vanwege een spelfout is dezelfde arrogantie waarmee in de politiek naar burgers kijkt. Of liever negeerDTDDTD.
.
Ik vind het ook nogal vreemd. De mensen die CDA en VVD hebben gestemd, hadden de maatregelen van dit kabinet aan kunnen zien komen toen ze hun stem uitbrachten. Bij D66 stemmers is dit deels het geval. SGP en LPF stemmers lijken mij bovendien niet erg ontevreden te kunnen zijn met het huidge beleid. Demonstraties zijn prima, maar ik vind het in dit geval nogal slap. Gevalletje op een partij stemmen vanwege een paar issues en vervolgens klagen als ze de rest van hun partijprogramma ook uitvoeren?quote:Op donderdag 3 november 2005 00:08 schreef Sickie het volgende:
[..]
Je mag van mij best een aantal argumenten opsommen waarom we de barricades op moeten. Dat lijkt me namelijk heel interessant om te lezen.
Ja, het kabinet heeft nog maar 16% steun volgens een nietszeggende poll. De maatregelen echter blijken wel draagvlak te hebben onder veel meer mensen. Dat blijkt, aangezien er geen demonstraties van betekenis zijn geweest na de bekende vakbondsdemonstratie.quote:Op woensdag 2 november 2005 22:46 schreef aldo71 het volgende:
Het valt mij op dat mensen in nederland demonstratie moe is.
Er gebeurd van alles in de politiek en het kabinet heeft nog maar 16% steun.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |