Zie folder op pagina 5quote:
Of pagina 9quote:
Ohja natuurlijk, resolutie afhankelijk.. Stomquote:
Helemaal toppie!quote:Op donderdag 3 november 2005 12:59 schreef deedeetee het volgende:
* deedeetee is wezen inspecteren
Lekker dik en netjes gelockt, 30 x 1.60, niks mis mee hoor. Ik vind 't prima sjaals.![]()
quote:Op donderdag 3 november 2005 12:59 schreef Troel het volgende:
Noorse sokken, zijn dat van die warme?
Ik heb nog even gevraagd naar de specificaties, maar inderdaad zijn dat (over het algemeen) van die warme.quote:
Warm is goedquote:Op donderdag 3 november 2005 13:08 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[..]
Ik heb nog even gevraagd naar de specificaties, maar inderdaad zijn dat (over het algemeen) van die warme.
1,98 p/st; 2e gratisquote:Op donderdag 3 november 2005 13:00 schreef Dr_Flash het volgende:
kost dat?
informeer wel ff of je ook dezelfde sjaals krijgt die nu in de winkel liggenquote:Op donderdag 3 november 2005 13:06 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Helemaal toppie!
Bedankt voor de inspectie
Als HT terug belt en akkoord is, dan is bij deze de beslissing genomen![]()
Dit ging over de sjaalsquote:
Ik stel voor:quote:Op donderdag 3 november 2005 13:12 schreef sanger het volgende:
Dus als ik het goed uitreken is het dus als volgt?:
300 paar sokken (Noorse) voor ¤ 450,00
150 sjaals a 1,98 p/s (2de gratis)=totaal 300 sjaals voor ¤ 297,00
Totaal ¤ 747,00
Lijkt mij dat we dat moeten doen! En we hebben dan wat we voor ogen hadden (twee items, zowel de sokken als de sjaals) en hebben een berg geld over voor een heel behoorlijke warme hap!
quote:Op donderdag 3 november 2005 13:16 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Dit ging over de sjaalsMaar gezien de prijs die ElisaB voor de Noorse sokken aangeboden heeft gekregen, kan een tweede paar sokken er volgens mij ook af en is er zelfs nog geld voor soep
Dat heb je wel zo ongeveer goed uitgerekend jaquote:Op donderdag 3 november 2005 13:12 schreef sanger het volgende:
Dus als ik het goed uitreken is het dus als volgt?:
300 paar sokken (Noorse) voor ¤ 450,00
150 sjaals a 1,98 p/s (2de gratis)=totaal 300 sjaals voor ¤ 297,00
Totaal ¤ 747,00
Lijkt mij dat we dat moeten doen! En we hebben dan wat we voor ogen hadden (twee items, zowel de sokken als de sjaals) en hebben een berg geld over voor een heel behoorlijke warme hap!
Ja, is prima!!! Als 600 sokken tenminste ook kanquote:Op donderdag 3 november 2005 13:17 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik stel voor:
600 paar Noorse sokken voor 900
300 sjaals voor 297
totaal 1197 en nog geld voor soep en een broodje worst ook
Daarom vroeg ik daar ook naar daarstraksquote:Op donderdag 3 november 2005 13:19 schreef Troel het volgende:
Ja, is prima!!! Als 600 sokken tenminste ook kan
Anders gaan we gewoon het land door en kopen we alle Sjaals opquote:Op donderdag 3 november 2005 13:20 schreef ElisaB het volgende:
Nog even afwachten of HT inderdaad akkoord gaat. Keep our fingers crossed!
Heb jij ff pech dat je het laatste postje van dit topic hebtquote:Op donderdag 3 november 2005 13:22 schreef PolarStars het volgende:
Lieve mensen, niemand hoeft dakloos te zijn in nederland en zelfs daklozen krijgen een dikke uitkering van rond de 700 euro. Hou je zuurverdiende centjes in je zak en geeft het niet aan de daklozen want echt nodig hebben ze het niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |