Ja ok maar das dan in normale maten.quote:Op dinsdag 1 november 2005 23:49 schreef versabommie het volgende:
[..]
In ons Utrecht wel .....
maar niet zo doordravend als bij joost en menno ...
Meestal als het ergens kut meegaat of bij complimenten
"niet slecht pik"
of "komt allemaal goed pik"
Lies heeft het al niet makkelijk de laatste dagen, wordt ze ook nog FF op zo'n vieze manier nagetrapt, walgelijk gewoonquote:Op dinsdag 1 november 2005 23:49 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dit is inderdaad weer diep triest. Gadverdamme zeg.
Zucht.quote:Op dinsdag 1 november 2005 23:48 schreef Lkw het volgende:
Dido lult aan een stuk door, laat Nathalie er niet doorheen komen, houdt uiteindelijk haar mond en zegt dan steeds 'ik ga slapen'. Het is erg moeilijk om een dialoog te hebben met dido, je mag er vaak alleen tussendoor komen om haar complimentjes te geven of om uit te spreken dat je het met haar eens bent
Luister je wel wat die wijven er nu uit gooien in de slaapkamer? Ze ergeren zich duidelijk dus aan dingen, maar nooit uitspreken.. altijd maar slijmen slijmen slijmen.quote:Op dinsdag 1 november 2005 23:50 schreef versabommie het volgende:
[..]
Hoezo nou? Lieske was geheel bij bewustzijn enorm schijnheilig bezig!!!!
en D.Rose? wat is jouw leeftijd dan?quote:Op dinsdag 1 november 2005 23:43 schreef D.Rose het volgende:
Chantal maakt ff reclame voor haarzelf
Ze is heel gezellig en op ieder feestje te vinden
leuk, zo'n oude vrouw op je feestje
Jepsquote:
1e opdracht van joost om Rob van maaltijden te voorzien in dat huisje.quote:Op dinsdag 1 november 2005 23:40 schreef BlaBlub het volgende:
[..]
Bidget zei in de vorige live uitzending, dat ze deze week voor de 6e keer op rantsoen gingen, dus dat betekend dan toch ook 6 weekopdrachten die mislukt zijn. Kan de laatste niet bedenken.
Ik heb het ook net gemistquote:Op dinsdag 1 november 2005 23:48 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Precies! Daarom baal ik ook dat ik niet gehoord heb wat Lieske dan gezegd zou hebben waarom Dido zo pissig werd!?!?!??
komt bij dat iemand echt een enorme maat van me moet zijn of 1 van me jongere neefjes wil ik er pik tegen zeggen. tis niet iets wat ik tegen jan en allejoost zegquote:Op dinsdag 1 november 2005 23:51 schreef lovebear het volgende:
[..]
Ja ok maar das dan in normale maten.
In DH is t meer
het gaat nergens over en nath praat dido lekker naquote:Op dinsdag 1 november 2005 23:51 schreef D.Rose het volgende:
Dido en Nathalie bekritiseren Lieske's goedkope horny oefeningetjes
quote:Op dinsdag 1 november 2005 23:52 schreef lovebear het volgende:
[..]
Jeps
Maar ga lekker naar mn bed toe morgen er weer vroeg uit werken.
Slaap lekker allemaal en Streamse nog![]()
![]()
Okee, slaapt u lekkerquote:Op dinsdag 1 november 2005 23:52 schreef lovebear het volgende:
[..]
Jeps
Maar ga lekker naar mn bed toe morgen er weer vroeg uit werken.
Slaap lekker allemaal en Streamse nog![]()
![]()
Ja, nu je het zegtquote:Op dinsdag 1 november 2005 23:52 schreef Garman het volgende:
1e opdracht van joost om Rob van maaltijden te voorzien in dat huisje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |