abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31879088
quote:
'Vreemdelingen hinderden hulpverleners met biljartballen'

De vreemdelingen die opgesloten zaten in het Detentiecentrum Schiphol-Oost hebben tijdens de dodelijke brand het bewakingspersoneel gehinderd bij hun pogingen om mensen te redden. Dat zei pastor M. Zandstra dinsdagavond in de actualiteitenrubriek Netwerk.

"Het personeel is in die reddingsactie bekogeld met biljartballen. Het is belaagd met biljartkeus. Ze zijn belaagd tijdens dit gebeuren. Dat hoor ik niet terug in de media", aldus Zandstra, die zich baseert op gesprekken die hij voerde met het personeel.

Zij zijn volgens de pastor 'kapot' van wat er is gebeurd en 'vragen zich af waarom ze niet meer mensen hebben kunnen redden'.

De pastor neemt het net als minister Verdonk op voor het bewakingspersoneel. "Ze zijn niet verstard, zijn niet weggelopen", zei de geestelijke. Sommige bewakers hadden volgens Zandstra blaren op de handen staan nadat ze tot twee keer toe de gloeiendhete deuren hadden geprobeerd te openen.

De geestelijke aarzelt over een generaal pardon voor de overlevenden van de brand. "Ik heb daar mijn twijfels over. Er zijn mensen met niet zo'n mooie achtergrond. Er zijn ook ongewenste vreemdelingen. Dus dan gaat het te ver om ze allemaal toe te laten."

Zandstra staat deze dagen naast het personeel van het detentiecentrum ook de nabestaanden bij van de mensen die om het leven zijn gekomen, voor zover die in Nederland wonen. Hij omschrijft deze laatste ontmoetingen als 'hartverscheurend'. De nabestaanden geven uiting aan hun diepe verdriet. Ook maken ze het justitiepersoneel verwijten. "Jullie hebben ervoor gezorgd dat dit is gebeurd", luidt de kritiek.
http://www.planet.nl/plan(...)tid=651264/sc=000fe9

Tja...

Het moge in ieder geval duidelijk zijn dat het geen goede zaak is om een generaal pardon af te geven aan alle mensen.
pi_31879624
Dat het bericht tussen ' ' staat bewijst maar weer de selectieve berichtgeving in de media.
[ alle babes op 1 pagina via fok!wiki -bijgewerkt tot 20/10/2015 ]
Leve Kim , Leve Maduro , Leve Castro
#freeTarik #freeDemon_from_heaven
  dinsdag 1 november 2005 @ 21:51:08 #3
94405 Tarak
Follow the white rabbit...
pi_31879874
In de Abu Ghraib werden en misschien ook worden de bewakers continu bespuugd en met urine en poep bekogeld. Hoorde je ook nooit wat over.
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
  dinsdag 1 november 2005 @ 22:24:21 #4
32871 Ludwig
Seniel, Jong en Snel
pi_31881182
Ik snap echt geen bal van dit nieuwsbericht. Waarom zouden ze dat in vredesnaam doen?
the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
  dinsdag 1 november 2005 @ 22:31:46 #5
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_31881508
quote:
Op dinsdag 1 november 2005 22:24 schreef Ludwig het volgende:
Ik snap echt geen bal van dit nieuwsbericht. Waarom zouden ze dat in vredesnaam doen?
omdat ze een kans zagen te ontsnappen? de brand gebruikten om hun eigen toekomst te veranderen? om frustatie af te reageren?
wat moet ik hier nu neerzetten?
pi_31882150
Nog een nieuwsbericht

Ben benieuwd hoe dat straks gaat doorwerken in het debat, heb iig weinig gezien tot nu toe in het nieuws.
Band of Fok!kers Battlefield 2 Clan
84.244.162.88:16567 - Band of Fok!kkers Battlefield 2 Ranked Public Server
  dinsdag 1 november 2005 @ 23:29:38 #7
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_31883582
quote:
Op dinsdag 1 november 2005 21:51 schreef Tarak het volgende:
In de Abu Ghraib werden en misschien ook worden de bewakers continu bespuugd en met urine en poep bekogeld. Hoorde je ook nooit wat over.
.
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  dinsdag 1 november 2005 @ 23:30:09 #8
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_31883599
quote:
Op dinsdag 1 november 2005 22:31 schreef evert het volgende:

[..]

omdat ze een kans zagen te ontsnappen? de brand gebruikten om hun eigen toekomst te veranderen? om frustatie af te reageren?
Klinkt vrij logisch idd.
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  dinsdag 1 november 2005 @ 23:34:29 #9
65837 cerror
ik kom af en toe
pi_31883736
T'is nu gewoon een welles nietus spelletje geworden.
Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch
  woensdag 2 november 2005 @ 01:49:12 #10
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_31886800
quote:
Op dinsdag 1 november 2005 23:34 schreef cerror het volgende:
T'is nu gewoon een welles nietus spelletje geworden.
niet verwonderlijk gezien de rol van de media die het ene zielige na het andere zielige verhaal uitzenden en blijkbaar van geen enkele nuancering of van 'wederhoor' gehoord hebben.
wat moet ik hier nu neerzetten?
  woensdag 2 november 2005 @ 01:59:37 #11
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_31887428
quote:
"Ze zijn niet verstard, zijn niet weggelopen", zei de geestelijke. Sommige bewakers hadden volgens Zandstra blaren op de handen staan nadat ze tot twee keer toe de gloeiendhete deuren hadden geprobeerd te openen.
Dat je tijdens een brand waar elf mensen in sterven géén blaren oploopt, dat zou pas nieuws zin. Ik zou eerlijk gezegd zwaardere brandwonden verwachten...
quote:
Zijn werkgever vertelde aan de aanwezigen dat de man wel op tijd werd bevrijd maar omkwam doordat hij anderen wilde redden. "Hij smeekte de bewakers om de sleutels zodat hij anderen kon bevrijden. Maar dat heeft hij met de dood moeten bekopen."
Dat is de echte brandweerman mentaliteit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')