Het zit dus zo..
Ik heb een MBO opleiding afgerond..
Niveau 3 -ICT Systeembeheer Daarna nog deelcertificaten behaald voor de opleiding
Applicatiebeheer Niv-4.zo goed als afgerond dus..(geen stage gedaan)
Nog een jaartje HBO gedaan.. Maar daar is niks van terecht gekomen..
Had totaal geen motivatie meer om te studeren..
Nu ben ik dus op zoek naar een baantje in de ICT.. Soort helpdesk/support functie zou eventueel ook wel kunnen. Administratief zou ik ook wel willen doen, maar mis het nodige ervaring..
Wat ik nu de afgelopen paar maanden heb gedaan is magazijnwerk.. Beetje DVD's lopen inpakken, en orders lopen.. Op zich niks verkeerds mee gezien dat ik ook wel een beetje film/dvd -freak ben
Maar het is toch wel zo dat ik wel wat beters zou kunnen krijgen ???
Ow ja.. Ik run ook nog een eigen bedrijfje. PC reparatie's en netwerk'jes bouwen voor kleine bedrijven en Prive bestemmingen..Dit is alleen meer een bijbaantje, gezien ik nog niet zo veel klanten heb
Wat raden jullie aan?Uitzendburea's zijn kut..Die komen alleen met schoonmaak- zo niet magazijnwerk..
En voor de meeste IT functies vragen ze kennis van SAP, .NET of Linux ervaring waar ik de ballen verstand van heb.
Help Vinnie aan een baan
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.