Hebben die relschoppers dan vertegenwoordigers?quote:Op donderdag 3 november 2005 20:34 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Nee absoluut niet. Laat ik het anders brengen:
Wanneer je stiekem een brandweerwagen belaadt met een politie agent krijg je rellen, wanneer ze opzichtig de brandweerwagen bewaken, krijg je minder rellen.
Voorbeeld die er mischien niet toe doet, maar mischien snap je me wel:
Ik ben parttime portier. Wanneer er een groepje potientiële relschoppers binnen komen, weiger ik ze in eerste instantie niet, maar ik ga wel met ze praten. Over welke dj ze willen horen, waarvoor ze komen, vrouwen, auto's, neuken, the works.... Het gaat prima, totdat de drank in de man komt en ze vervelend beginnen te gaan doen. Omdat ik al eerder met ze gepraat heb, hoef ik ze maar op hun schouders te tikken en ze houden al op. Ze vinden me aardig, ze weten welke functie ik heb en ze weten dat ik ze zonder pardon er uit schop wanneer zij vervelend gaan worden.
Stel dat ik nou niet met ze gepraat heb: op hun schouders tikken helpt niet, lief praten dan ook niet meer, dus ik moet iemand er uitzetten. Dat wekt alleen maar meer agressie op, met alle gevolgen van die avond van dien.
Ik vermoed, let op: ik vermoed, dat de franse overheid nooit nimmer en niet gepraat heeft wanneer de nood hoogst was. En daarom zouden zij moeten gaan praten met vertegenwoordigers, om te kijken wat ze dwars zit, ipv meteen met vuisten te gaan praten. Het wekt alleen maar agressie op.
Singapore, dumbass.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:23 schreef zwaaibaai het volgende:
alsof jij dat wel bent..... Geen enkel land heeft bewezen dat uitzetting wel helpt... Het tegendeel ook niet overigens...
Ik heb het nu even over de grootste relschoppers.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:34 schreef el_hombre het volgende:
[..]
Het gaat de Franse staat veel kosten om alle criminele immigranten op te sluiten.
Ongetwijfeld hebben die groepen aanstichters en leiders... Die moet je er juist uitpakken en ipv met harde hand bewerken mee gaan praten. Zij zijn degenen die de meeste invloed hebben.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:36 schreef el_hombre het volgende:
[..]
Hebben die relschoppers dan vertegenwoordigers?
En zelfs als, als je 1 groep laat ophouden met rellen zijn er altijd nog andere groepen die zich er niks van aantrekkken en gewoon doorrellen
Dat is ook echt een plek met vrijheid..quote:Op donderdag 3 november 2005 20:39 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Singapore, dumbass.
Ben je daar eruit geknikkerd, kom je er echt nooit meer in.
We sturen hier ook geen Surinaamse jongeren terug die crimineel zijn. Weet je waarom? Ze wonen hier al decennia en Suriname zit ook niet op ze te wachten.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:35 schreef pberends het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, het zijn hun jongeren.
je bent toch slimmer dan ik dacht.... Mijn excuses...quote:Op donderdag 3 november 2005 20:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
We sturen hier ook geen Surinaamse jongeren terug die crimineel zijn. Weet je waarom? Ze wonen hier al decennia en Suriname zit ook niet op ze te wachten.![]()
Zal in Noord-Afrika weinig anders zijn.
vrijheid is dus niet per definitie goed. Singapore is goed om in te wonen volgens mij.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:40 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Dat is ook echt een plek met vrijheid..![]()
Wordt je daar als je herrie schopt niet 20 jaar aan de ketting gelegd?quote:Op donderdag 3 november 2005 20:39 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Singapore, dumbass.
Ben je daar eruit geknikkerd, kom je er echt nooit meer in.
Een Franse buitenwijk is wel iets anders dan een gemiddelde uitgaansgelegenheid hoor,quote:Op donderdag 3 november 2005 20:39 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
En het laatste is wel waar: er zijn groepen die er zich niks van aantrekken. Maar in het uitgaanwereldje komt men maar voor één ding: feest!! En wanneer ze zich niet kunnen gedragen, hoeven ze ook niet terug te komen...
Je moet iemand niet op intelligentie beoordelen aan de hand van een paar posts op een forum...quote:je bent toch slimmer dan ik dacht.... Mijn excuses...
Alleen heeft de regering op dit moment er nog geen flikker aan gedaan om dit te stoppen. Er is alleen wat gesproken. Maar het lijkt wel of ze geen Frans verstaanquote:Op donderdag 3 november 2005 20:45 schreef Drugshond het volgende:
Ik heb slechts 1 oplossing.Schieten met scherp.
In LA, Rodney King werkte het... en in New Orleans werkte het. Laat maar eens zien wie de baas is.
Sorry maar helaas, ben je ergens ontevreden over dan stap je maar naar de rechter. Maar ga niet de publieke eigendommen van vadertje staat of van een onschuldig persoon vernielen. Heb je geen begrip voor de (democratische) rechtstaat in het land waar je verblijft (en je gaat de boel liggen terroriseren) dan mag je wat mij betreft standrechtelijk geëxecuteerd worden.
Het is een zware stellingname, maar wel de enigste juiste om snel de rust te laten wederkeren.
Zolang jij twijfelde over mijn geslacht mag ik dat gerust doen..quote:Op donderdag 3 november 2005 20:46 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Je moet iemand niet op intelligentie beoordelen aan de hand van een paar posts op een forum...
quote:Op donderdag 3 november 2005 20:44 schreef nummer_zoveel het volgende:
Wordt je daar als je herrie schopt niet 20 jaar aan de ketting gelegd?
geen idee, zolang het iedere nacht meer wordt, zou het zomaar kunnen dat men zich gaat afzetten tegen de 'rijken' in de andere wijken. Nu is het echter nog afzetten tegen alle uniformen.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:48 schreef el_hombre het volgende:
Is er trouwens een kans dat er gereld gaat worden in het normale gedeelte van Parijs?
Nee, want daar is verhouding autochtonen/allochtonen in het voordeel van autochtonen.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:48 schreef el_hombre het volgende:
Is er trouwens een kans dat er gereld gaat worden in het normale gedeelte van Parijs?
Aboslute bullshit!!quote:Op donderdag 3 november 2005 20:45 schreef Drugshond het volgende:
Ik heb slechts 1 oplossing.Schieten met scherp.
In LA, Rodney King werkte het... en in New Orleans werkte het. Laat maar eens zien wie de baas is.
Het is een zware stellingname, maar wel de enigste juiste om snel de rust te laten wederkeren.
De regering moet niks doen.... dergelijk soort voorvallen moeten vastgelegd worden in een draaiboek.quote:Op donderdag 3 november 2005 20:47 schreef indahnesia.com het volgende:
Alleen heeft de regering op dit moment er nog geen flikker aan gedaan om dit te stoppen. Er is alleen wat gesproken. Maar het lijkt wel of ze geen Frans verstaan![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |