quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 00:13 schreef BVO het volgende:
16 jaar pas..
Hij deed Stevie Wonder, altijd goed dus..
[afbeelding]
Is een Molukker, geen neger.quote:Op zondag 30 oktober 2005 19:50 schreef Molluck het volgende:
Die baard16 jaar!!!
Maar hij was vorige week toch al geweest? Goede zanger inderdaad, het valt me telkens weer op dat Jerney echt een zwak heeft voor negers (niet dat het daaraan lag dat ie door is trouwens, want hij was gewoon goed, maar Jerney kijkt altijd zo ondeugend naar die negers)
Die Aron is geen Molukker toch?quote:Op dinsdag 1 november 2005 07:50 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
Is een Molukker, geen neger.
Laters!
AA
100% zeker weten van wel! (Check ook die wachtende familieleden van hem maar eens in die ene aflevering waar hij in zat)quote:
Heb het meer op z'n foto.quote:Op donderdag 10 november 2005 16:16 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
100% zeker weten van wel! (Check ook die wachtende familieleden van hem maar eens in die ene aflevering waar hij in zat)
Ben er zelf ook één en ik had vroeger ook een big muhfukkin' afro. Negers zijn niet de enigen die daar patent op hebben hoor!
Laters!!
AA
Beter dan die andere 2.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:17 schreef PeRi het volgende:
Het korte stukje wat ik net hoorde ging toch best aardig!!
Ik ook, en ik vind hem er eigenlijk ook wel leuk uitzienquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:19 schreef BVO het volgende:
Vind hem een fijne stem hebben.
Dat lijkt me nietquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:54 schreef NAF_NAF het volgende:
Hij moet wel in de top 10 komen, maar ik ben bang dat ze hem dan helemaal gaan re-stylen en heb net als boris zo een dom kapsel geven.
Zoals ik al in het algemene topic postte, ik hoop voor hem dat zijn schaamhaar beter in bedwang te houden is....quote:Op zondag 20 november 2005 13:41 schreef MaRySe het volgende:
Dat haar!
[afbeelding]
Volgens mij heeft ie geelzucht
Ten gevolge van uw ziekte kan uw huid en oogwit geel verkleurd zijn. Dit valt het meest op in uw gezicht. Ondanks dat kunt u zich verder goed voelen. Soms kan het gepaard gaan met jeuk, donkere urine en ontkleurde ontlasting. De gele kleur roept vaak negatieve reacties op uit de omgeving. Mensen kunnen schrikken of zij kijken naar u. Het kan zijn dat mensen daardoor minder bij u langskomen of helemaal wegblijven. De oorzaak van er geel uitzien ligt meestal in een verstoorde werking van de lever of galwegen. Voor u als naaste zijn de gele huidskleur en de gele ogen akelig om te zien.quote:Op zondag 20 november 2005 14:27 schreef Cee het volgende:
Dat oogwit dat geen oogwit maar oogbruin is! Eng!
hij bijt zijn tanden op elkaarquote:Op zondag 20 november 2005 13:41 schreef MaRySe het volgende:
Dat haar!
[afbeelding]
Volgens mij heeft ie geelzucht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |