abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 31 december 2005 @ 20:43:59 #276
125011 Bog
dat wil jij niet weten
pi_33590919
wat een kutliedjes allemaal...die iedereen zing trouwens
  Trouwste user 2022 zaterdag 31 december 2005 @ 20:46:04 #277
7889 tong80
Spleenheup
pi_33590960
quote:
Op zaterdag 31 december 2005 20:43 schreef Bog het volgende:
wat een kutliedjes allemaal...die iedereen zing trouwens
Wat een kutzin....trouwens.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_33591260
Harm zag er wel goed uit in dat pak
  zaterdag 31 december 2005 @ 21:02:18 #279
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_33591280
Harm deed het leuk

Niet supergoed, maar leuk. Zeker door naar de volgende show...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zondag 1 januari 2006 @ 03:15:32 #280
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_33596264
Zeeeeeeeeer matig.
pi_33596290
Mhhhja, ik ben Fan van meneer Harm maar hij viel vandaag wat tegen. Die vier dames om hem heen waren ook al zo opgedrongen ... ik had echt het gevoel dat meneer Harm er zelf ook geen raad mee wist.
En hij zei: "Ik ben de trotse bezitter van een lege ondertitel."
  zondag 1 januari 2006 @ 12:42:48 #282
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_33599014
quote:
Op zondag 1 januari 2006 03:18 schreef caradoc het volgende:
Mhhhja, ik ben Fan van meneer Harm maar hij viel vandaag wat tegen. Die vier dames om hem heen waren ook al zo opgedrongen ... ik had echt het gevoel dat meneer Harm er zelf ook geen raad mee wist.
Dat idee had ik idd ook... Al die bewegingen waar hij over na moest denken en dan ook nog van die dames erbij...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_33600085
Hij heeft werk gevonden?
Wat leuk voor hem!
Hij is nog steeds mijn favoriet, ik hoop dat ie niet wordt opgeslokt wordt door de eenheidsworst die Idols heet
Billie Holiday is Lady Day!
  zondag 1 januari 2006 @ 14:01:46 #284
130077 Ivatje
miuw, miauw...
pi_33600643
Ga zo door Harm!! Je bent cool!
ha ha ha ha ha
  zondag 1 januari 2006 @ 14:05:36 #285
130077 Ivatje
miuw, miauw...
  zondag 1 januari 2006 @ 14:11:05 #286
130077 Ivatje
miuw, miauw...
pi_33600866
BAARN - Hij is zélf naar de kapper gegaan en niet een tv-stylist, maar zijn ex-vriendin zorgde voor de kledingadviezen. Ondanks de spanning van de eerste live-show, die vanavond bij RTL 4 is te zien, laat de 29-jarige Idols-kandidaat Harm Jacobs zich niet gek maken. De buurman van de eerder afgevallen Davide neemt het veelgehoorde jury-commentaar ‘blijf jezelf!’ nadrukkelijk ter harte.

„De andere commentaren neem ik mee en stop ik in mijn hart, niet in mijn hoofd, die ben ik na een minuut alweer kwijt. Maar ‘blijf jezelf’ vertaal ik als: doe wat goed voelt. Ik denk dat het ook een beetje mijn kracht is“, zegt hij tijdens een bijeenkomst waarbij de dertien uitverkoren kandidaten de pers als opmaat voor de oudejaarsshow voor het eerst te woord staan.

De barman uit Nijmegen is ongetwijfeld de meest opvallende deelnemer, een beetje de Herman Brood van de Idols-kandidaten, schoot hem zelf laatst ook al door het hoofd. Tijdens de audities liep hij als een oude hippie rond met een siroopfles vol port. Die drank wordt hem inmiddels bij kratten tegelijk geschonken door enthousiaste fans. „Maar ik heb nu echt geen tijd om te drinken.“

Jacobs heeft zelfs al een soort van ‘drugsimago’ aangemeten gekregen, zo constateert hij zelf lichtelijk verbaasd. „Ik hou het bij af en toe een lekker jointje, dat is alles.“

Met zijn knalrode haar, verkregen door een ingenieus mengsel van rode wijn, sterke koffie en henna, wijkt hij behoorlijk af van het door de makers gedroomde popidool van het type hartenbreker. Ook zijn muzikale stijl is ‘anders'. ‘Heavy blues met een likje soul', zo omschrijft hij het zelf.

„Ik ben rock ‘n’ roll. Ik ben eigenzinnig, ik straal wat eigens uit, echtheid. Ik weet dat het gemiddelde Idols-idool er tot nu toe heel anders uit ziet, maar ik denk dat het hoog tijd is voor een revolutie bij dit programma. Dat snappen ze bij RTL ook. Die mierzoete popliedjes zonder karakter van die gladde sterretjes, dat hebben de kijkers nu wel gehad. Daarom denk ik dat ik best wel een kansje maak.“

Zelf zou hij het liefst de derde plaats bereiken, als is een overwinning natuurlijk nooit weg. „De winnaar wordt overal naar toe gesleept, krijgt veel verplichtingen en de nummer twee hobbelt daar achteraan. De nummer drie heeft al veel meer vrijheid en dat zie ik dus het meeste zitten.“


Jacobs had zich al ingeschreven voor de vorige editie van Idols, maar werd toen niet uitgenodigd voor de audities. Het feit dat de leeftijdsgrens van deelnemers dit jaar werd opgerekt van 28 naar 35 jaar, was voor hem een geschenk uit de hemel. En het lukte ook nog om elfduizend kandidaten achter zich te laten. Jacobs ziet zijn deelname als opstapje richting bekendheid. Dat hij daarvoor muzikale compromissen moet sluiten, dat snapt hij ook wel. „Ik wil daar best ver in gaan.“ Al vindt hij de rigoureuze manier waarop voorgangers als Boris, Jim en Jamai hun eigen stijl inleverden, ‘drie keer niks'. „Ik doe alles in overleg, maar ik zit in dit lichaam, dus ík beslis uiteindelijk. Mensen die mijn stijl willen veranderen, vertel ik het verhaal van Samson die zijn kracht verloor toen zijn haar werd geknipt. Kijk, ik vind het prima om veel stijlen uit te proberen. Muziek is muziek, het is de taal van het hart, en ik kan uit elke stijl wel iets halen wat ik weer kan gebruiken en wat mij raakt. Maar Harm is en blijft Harm.“ Zijn eigenzinnigheid zal hem tijdens Idols niet in botsing brengen met de programmamakers, zo verwacht Jacobs: „Tot nu toe laten ze me lekker wieberen. En dat is goed. Je kunt dingen op tien manieren doen, maar er is maar één manier bij die van mij is, en dat snappen ze hier tot nu toe heel goed.“

http://idols3nederland.web-log.nl/
ha ha ha ha ha
pi_33641697
quote:
Op zondag 1 januari 2006 14:05 schreef Ivatje het volgende:
IEUWWWWWWWWWWWWWWWWW
  maandag 2 januari 2006 @ 22:49:20 #288
42530 Jerruh
I'm rocking one leg!
pi_33642008
sorry maar ik vind het nog steeds echt niks...
put
your
clothes
on!
pi_33643593
ik vond hem ook niet echt geweldig zaterdag. Maar hij is ietsie gestegen in minjn top 11. Maar ook alleen omdat sommige gewoon nog veel slechter zijn dan Harm (ik noem: I-Jay, Serge, Charissa)
  dinsdag 3 januari 2006 @ 21:54:53 #290
70988 BatMat
Swallow This!
pi_33673588
Kleine persoonlijke anekdote:
Ik kwam hem vorige week tegen in een café in Nijmegen.
Ik had het die dag net bijgelegd met mijn ex-vriendin.
Enter Harm.
Even wat met hem gepraat over het hele Idols gebeuren, ik was wel benieuwd hoe dat nu allemaal in zijn werk ging. Ik had het deze keer helemaal niet gevolgd, dus ik kende hem verder niet.
Het was wel gezellig en zo, dus zijn we na het sluiten van de kroeg met hem meegelopen, want we wonen vlakbij hem.
Toen vroeg ie mijn wel/niet ex met hem mee te gaan naar zijn huis.
Zonder verder naar me om te kijken of iets te zeggen liep ze gedwee met hem mee.
Harm zei nog 'Sorry' tegen me.
Nadat hij heel erg veel moete had gedaan in het café mij ervan te overtuigen dat de roem hem absoluut niet naar zijn hoofd was gestegen, deed me dit toch ergens wel denken aan gebruik maken van roem. Viel me een beetje tegen...
Verder een zeer geschikte kerel. Ik ben hem zelfs ergens nog wel dankbaar voor het feit dat hij me heeft laten zien wat een enorme sl*t mijn ex is, die ik nu dus ook echt niet meer terug hoef.

Ach ja, groupies scoren is natuurlijk wel heel erg rock & roll!
"I have not failed. I’ve just found 10,000 ways that don’t work."
pi_33684489
Jeetje BatMat, wat een gore slet is die 'vriendin' van je. Ik hoop dat ze een geslachtsziekte heeft opgelopen!
  woensdag 4 januari 2006 @ 09:54:57 #292
131678 Funkytrip
Funky Vidi Vici!
pi_33685919
Ach, Harm heeft al ronduit toegegeven dat ie een enorme vrouwengek is. Hij zou gek zijn om niet gebruik te maken van zijn 'roem'
Nu met gitaar!
pi_33686417
Ik vind Harm leuk in Idols en hoop dat die ver komt. Maar aantrekkelijk brrrrrr.
  woensdag 4 januari 2006 @ 11:31:07 #294
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_33688300
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 10:22 schreef MissX het volgende:
Ik vind Harm leuk in Idols en hoop dat die ver komt. Maar aantrekkelijk brrrrrr.
Eens, hij is niet mijn favoriet; maar misschien komt dat nog.
Ik vind iig zeker 8 mensen nog slechter
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
  woensdag 4 januari 2006 @ 12:41:14 #295
20925 n00cL30n
..::RSTRCTD::..
pi_33690288
quote:
Op dinsdag 3 januari 2006 21:54 schreef BatMat het volgende:
[..]
Toen vroeg ie mijn wel/niet ex met hem mee te gaan naar zijn huis.
Zonder verder naar me om te kijken of iets te zeggen liep ze gedwee met hem mee.
Harm zei nog 'Sorry' tegen me.
Nadat hij heel erg veel moete had gedaan in het café mij ervan te overtuigen dat de roem hem absoluut niet naar zijn hoofd was gestegen, deed me dit toch ergens wel denken aan gebruik maken van roem. Viel me een beetje tegen...
Verder een zeer geschikte kerel. Ik ben hem zelfs ergens nog wel dankbaar voor het feit dat hij me heeft laten zien wat een enorme sl*t mijn ex is, die ik nu dus ook echt niet meer terug hoef.

Ach ja, groupies scoren is natuurlijk wel heel erg rock & roll!
Joh.. het hoeft niet in te houden dat er iets gebeurd is.. maar goed....dan nog,

Ik vond het eerst een waardeloos stuk vreten... Maar op een of andere manier mag ik hem, samen met Serge, wat meer dan de rest.
pi_33699607
Ik mag em ook wel, maar misschien juist omdat hij geen Idol is net zoals Serge inderdaad ook. de rest zijn lege hulzen die Henkjan en z'n posse leuk op kunnen vullen tot ze een ware Idol zijn. Harm zal dus uit Idols gaan zodra de mensen die niet de doelgroep zijn (doelgroep: alles onder de 16, alles boven de 16 die toppers inde sneeuw ook:"Zo grappig" vinden) afhaken....
Of ben ik nou te negatief?
Bij elke gelegenheid schreef fathank het volgende:
Ik ben toen op Lowlands halverwege 't optreden van Typhoon knock out gegaan.
pi_33708192
Dat met die brand
pi_33709417
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 21:17 schreef Ayaxola het volgende:
Dat met die brand
Ja, mijn muil viel open van verbazing: "Wat zegt ie nou"
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_33709610
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 22:13 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Ja, mijn muil viel open van verbazing: "Wat zegt ie nou"
Haha, dat soort verhalen zijn prachtig
pi_33709840
Hij heeft wel een erg grote spleet tussen zijn tanden !
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')