Als straf voor het niet aflatende gejank hier op Talpa en BBquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:02 schreef BONG4002 het volgende:
Vanaf nu moet er betaald worden voor de streams![]()
Dan kunnen ze het wat mij betreft heel erg vergetenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:02 schreef BONG4002 het volgende:
Vanaf nu moet er betaald worden voor de streams![]()
quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:04 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ja die was helemaal top. Met heftige battles konden ze switchen van arm naar rijk. "De battle begint... NU!" Af en toe middenin de nacht, maar dat staat me niet meer helder voor de geest. Ze waren iig geregeld de pineut![]()
Ja, nieuw beleid, de cameramensen mogen ook eindelijk 's avonds achter de gebreide onderbroek kruipenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
BB heeft de stekker eruit getrokken. Tanja is weg, dus programma is voorbij.
Gelukkig vind jij het wel prima en blijf jij altijd kijkenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:05 schreef milagro het volgende:
[..]
Als straf voor het niet aflatende gejank hier op Talpa en BB
Ach nu ja straf.... de oh zo verontwaardigden willen toch al niet meer kijken, toch, na al dit bedrog![]()
tsja.. stemafspraken mag nu eenmaal niet (volgens datzelfde reglement dat nu verneukt werd om rob erin te houden)... en op donderdag zijn er altijd meer streamers dan de rest van de week..quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:04 schreef Ferdii het volgende:
[..]
denk niet dat talpa dat maar iets zal intreseren, hooguit zorgen ze er voor dat iedereen in het huis het te weten komt zodat er weer ruzie ontstaat
Hm, naar Menno toe maatje zijn en naar de rest van het huis Menno afzeiken is idd erg lullig...quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:00 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
Zie pag 5 van de vorige LKW, heb ik een opsommingl voor je neergekalkt.
via welke server kijk je?quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:05 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds het beeld van Menno en Joost.
HIj vond dat Joost zelf niet moest zeggen op wie hij gestemd had, omdat hij dat de hele week niet heeft willen doen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:03 schreef riri het volgende:
[..]
Ik verdraai niets,misschien heb jij het niet door wat menno zegt lijkt me of wil je dat niet horen.
hij had het er zelfs over dat hij wou dat joost er niet met de anderen over sprak
ja wegens enorm succesquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:05 schreef -Delta- het volgende:
Wat ik me trouwens al een tijdje afvraag, zouden ze in andere landen nu ook in BB een zwangere gaan stoppen?
Jawel, alleen de I-net streams zijn doodquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:06 schreef teamlead het volgende:
[..]
tsja.. stemafspraken mag nu eenmaal niet (volgens datzelfde reglement dat nu verneukt werd om rob erin te houden)... en op donderdag zijn er altijd meer streamers dan de rest van de week..
Versatel-kijkers hebben ook niks meer nu?
Heb jij nog steams ofzo?quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:05 schreef versabommie het volgende:
lieske: vorige week was menno alweer heel bang om op de bak te komen en dat hij bij naat in bed ging en dat hij tegen lieske vertelde blablabla
het komt erop neer dat nu ongeveer elke beweging, elk woord elk ding van menno vanaf het begin fout is en was en dat menno evil is
Ah oke, ja daar heb je het al, battle of een weekopdracht...hoor je meteen het verschilquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:04 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ja die was helemaal top. Met heftige battles konden ze switchen van arm naar rijk. "De battle begint... NU!" Af en toe middenin de nacht, maar dat staat me niet meer helder voor de geest. Ze waren iig geregeld de pineut![]()
chantal: lkaat hem maar wachten hij liet jou ook wachten na de bonenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:06 schreef versabommie het volgende:
inge wil met menno praten en gaat dat geloof ik nu doen ......
teringwijf zal wel zeggen : "ja maar ik wil maatjes blijven "blabla
Versabommie heeft versatel en kan ons nog op de hoogte houden!quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:06 schreef teamlead het volgende:
[..]
tsja.. stemafspraken mag nu eenmaal niet (volgens datzelfde reglement dat nu verneukt werd om rob erin te houden)... en op donderdag zijn er altijd meer streamers dan de rest van de week..
Versatel-kijkers hebben ook niks meer nu?
Wij worden ook op rantsoen gezet, nog maar anderhalf uur streams per dagquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:05 schreef milagro het volgende:
[..]
Als straf voor het niet aflatende gejank hier op Talpa en BB
go Versabommiequote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:07 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Versabommie heeft versatel en kan ons nog op de hoogte houden!
@Versabommie, Ga zo door!
battle duurde altijd maar heel kort hoorquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:07 schreef -Delta- het volgende:
Ah oke, ja daar heb je het al, battle of een weekopdracht...hoor je meteen het verschil![]()
Ik wil deze mensen ook wel eens midden in de nacht opdrachten zien doen in de stromende regen, maar ja wat kunnen we nog meer wensen deze BB is al "harder dan ooit"![]()
![]()
![]()
Jouw posts zijn altijd zo kort dat ik er vaak niet uit kan halen of je het serieus of sarcastisch of gewoon als geintje bedoeltquote:
Wat ik triest vond, dat Tanja Dido niet bedanktequote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:08 schreef Day het volgende:
Tanja's woorden tegen Lieske bi het afscheid: Nou Lies, ik zie je snel weer. Hou je taai, hè? Denk aan alles wat ik gezegd hebt.
Dus: Lieske is nog steeds welkom bij Tanja.
(Ben van pure armoe maar filmpjes gaan kijken op de Talpa-site)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |